Zaloguj się, aby obserwować  
PROXIMAMICHAL

isaria 6050- szukam skrzyni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

powitać czy ktoś sie orientuje gdzie mogę znaleźć kompletną skrzynie do isarii 6050 , w nojej skrzyni zmieliło kilka trybów teflonowych i mam delikatny postój w pracy , oddałem skrzynie do "fachowca" w celu dorobienia kołek zębatych ale to potrwa kilka dni jestem skłonny nabyć droga kupna takową skrzynie tylko nic sensownego w necie znaleźć nie mogę pomożecie linki i sugestie mile widziane

Edytowano przez PROXIMAMICHAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam skrzyni do isari 6050 jak w temacie - ktos cos słyszał gdzie moge znaleźć - olxi, alle.. nic sensownego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez krzysiek123
      Witam. Niedawno kupiłem siewnik ISARIA typ 6050, chciałem nim zasiać wykę z owsem i niewiem jak go ustawić. Mój rozstaw siewnika w tebeli to 13.2 ,a wyka jest napisana dopiero od 16.2-rozstaw.Dziękuje za pomoc.
    • Przez 7211zetek7211
      Witam ! Szukam pracy jako traktorzysta na sezon letni. Mogę zaczynać od zaraz. Posiadam prawo jazdy kat.T. Najlepiej okolice Chełma + max.25km.  
    • Przez SnWoWjaro
      Dzień dobry,
       
      poszukuję pracy jako traktorzysta na ternie Niemiec. Obsługiwałem większość zachodnich marek(+GPS), np: John Deere, Massey Ferguson, Claas, Fendt, Deutz-Fahr. Wykonywałem większość prac polowych. Posiadam prawo jazdy kategorii B, B+E, T.
       
      Pozdrawiam Wojciech!
       
       
    • Przez maciekn1210
      Pilnie poszukuję pracy jako kombajnista lub traktorzysta/operator maszyn, zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i firmach usługowych/budowlanych, wielkopolskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie .
      Jestem osobą młodą z doświadczeniem, energią i zapałem do pracy, sumienną, bez nałogów.
      Aktualnie posiadam status studenta, studiuję mechatronikę na Politechnice Gdańskiej.
      Uprawnienia: prawo jazdy kat: AM, B1, B, T; uprawnienia do obsługi i pracy na kombajnach zbożowych, dodatkowo jestem w trakcie realizacji uprawnień na sieczkarnie samojezdne i ładowarki teleskopowe /wózki widłowe.
      Doświadczenie: Przepracowane 3 lata jako operator kombajnu zbożowego marki Deutz-Fahr 5585HT w gospodarstwie rolnym. Pracowałem ponadto jako operator ciągników takich jak: Valtra T153, John Deere 7730, Lamborghini R4, wykonywałem różne prace polowe od uprawy przez transport po siew. Wychowywałem się w gospodarstwie rolnym, znam budowę maszyn rolniczych od podstaw.
      Moje aktualne miejsce zamieszkania to powiat złotowski , woj. wielkopolskie, jednak jestem dyspozycyjny na terenie całego kraju (jeżeli tylko w okolicy miejsca pracy jest jakakolwiek możliwość noclegu). Posiadam własne auto.
      Proszę o kontakt telefoniczny 786 176 533 SMS, lub e-mail maciekn16@gmail.com
      CV i potwierdzenie uprawnień mogę przesłać w każdej chwili
    • Przez Rzodkiewka
      Witajcie ,
      szukam łąki z wiatą, na wynajem,dla dwóch koni, najlepiej w kujawsko-pomorskim.
      Wysokość comiesięcznej opłaty do uzgodnienia.
      Z góry bardzo dziękuję za propozycje !
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj