Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Staryrapacho

Przekładka silnika ursus c385

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam... posiadam ursus c385 i zastanawiam się nad czymś większym i akurat znajomy dał mi namiary na silniczek 6 cylindrowy od ursusa... i pytanie brzmi jakie koszty bym musiał jeszcze ponieść <nie licząc silnika> żeby dokonać takiej zamiany, co trzeba będzie wymienić a co nie?:) I jakie koszty?:)

padre1989    9

nie wiem jak sprzegło ale 6stka bez napedu to raczej słaby koń. wydłuzy ci sie ptzy czym skrecanie bedzie utrudnione..

• Like 1

Przedni napęd też dostanie... chciałem zakupić ursusa 1224 z końcówki roku bądź renaulta 133.54 albo 120.54 ale dość niedawno ciągniczek odnowiłem i szkoda mi go... opony nowe... maska i kabina nowa... wszystko w stu procentach sprawne a że nadażyła się okazja na taki silnik to może o wiele tańszym kosztem zrobiłbym z tego jakieś cudo:)

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    186

Sprzęgło może zostać, nic się nie dzieje. Płaskowniki są dłuższe, można przeciąć na środku i dospawać 20 cm. Rurki od serwa, drążek kierowniczy, zbiornik i łoże pod nim, kawałek maski, inna chłodnica szersza, musisz ją zmienić, bo na 8385 3 km nie zrobisz, wodę wywali.

FINN    988

a więc , do wymiany filtr powietrza, chłodnica, zbiornik , maska( jesli założyłeś typ finski), boczne listwy, rurka od wspomagania i zbiorniczek, drążek kierowniczy, rozrusznik( choć bez problemu odpala na 12v) i polecam od razu zamontowanie orbitrola.. wtedy kierowanie z 4x4 to bajka ;) i nie wiem czy nie lepiej bedzie się opłacało kupic drugi ciagnik, bo wtedy zawsze będziesz miał jedne do mniejszych prac a drugi do cięższych ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować