Zaloguj się, aby obserwować  
ziutek92

Pilmet 1618 prosze o rady i pomoc

Polecane posty

Radan    28

ciągnik da soboie radę bez problemu raczej. jeżeli o techniczne zagadnienia to głównie patrz na korpus pompy, ewentualne nieszczelności i zy ktoś przy niej nie grzebał (oznaki ruszanych śrub). jak ruszane to pytaj co się stało. a najlepiej to odrazu w ciemno zapytaj po co ktoś pompę rozbierał :) zakładam że końcówki mimo wszystko i tak do wymiany. Dopiero w domu będziesz miał czas na kontrolę pompy. sprawdź ciśnienie robocze i na odprężniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4

Lance w tym opryskiwaczu to porażka wystające końcówki a nawet całe głowiczki narażone są często na uszkodzenia za takie pieniądze to możesz coś o wiele lepszego kupić. Patrz zęby końcówki były schowane a nie na wierzchu jak w tych modelach. Ja rocznie przeznaczam około 200-300 zł na głowiczki bo sie urywają


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Na równym teranie to 360 sobie spokojnie z nim radzi, ale to porażka opryskiwacz, za te pieniądze szukał bym z lancami hydraulicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutek92    43

nie widze nic ciekawszego na portalach ogloszeniowych a co mozecie mi polecic takiej poj zbiornik do takiej kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Wojtek1693
      Witam W czwartek prawdopodobnie zakupie zetora k 25 i prosze o wasze opinie na temat tego ciągnika, jakie ma zalety, wady itp. Zetor który kupuje jest w dosyć dobrym stanie rocznik to 1958 troche stary ale nie wygląda jak na tak spory wiek. 10 lat temu miał kapitalke i praktycznie od tego czasu tylko pracował przy sianie. Licze na waszą pomoc
    • Przez lukasz493
      Witam. Potrzebuję rady co do zakupu ciągnika, mianowicie szukam czegoś o mocy 80-90 koni na 25 hektarów. Byłby to główny ciągnik. Fundusze jakie planuję na niego przeznaczyć to 70-90 tysięcy. Ale jeżeli potrzeba będzie dołożyć coś to też taka opcja jest.
       
      Polecicie coś ciekawego ? Sam mam już upatrzone kilka rodzajów, ale zawsze warto spytać
       
      Może jakiś Zetor albo MF ?
    • Przez Alfa1985
      Chciałbym kupić nowy opryskiwacz 400l/12m. Nie wiem na jaką markę się zdecydować. Chciałbym wydać niewięcej niż 5,5tyś. Którą polską fimę polecacie?
    • Przez kamil255
      Witam,pilnie poszukuje instrukcji obsługi do opryskiwacza pilmet termit.Jest on z 1978r.na tabliczce pisze jakieś oznaczenie p027/5. 320,jest słabo widoczna ,tylko tyle mi się udało odczytać.Jesli któryś z agrofotowiczow miałby jakas instrukcje,skany to bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.
    • Przez AgroSikora
      Jak w temacie:)
       
      Tylu jest tu znawców tematu co lepsze a co najlepsze:  
       
      TO MOŻE KTOŚ WYTŁUMACZY NA FORUM NA JAKIEJ ZASADZIE DZIAŁA SYSTEM TEE JET AIR JET.
       
      JAKIE SĄ ZASADY STOSOWANIA?
      JAKIE CIŚNIENIA?
      JAKIE DYSZE STOSOWAĆ itd....
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj