Zaloguj się, aby obserwować  
radmzes

Licznik nie działa mf 3645

Polecane posty

radmzes    141

Witam

 

Licznik w mf 3645 nie działa a obroty normalnie działają. Co może być przyczyna? Jak to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego pare dni temu przerabiałem temat w mf6255 tam akurat problem tkwił w samych zegarach tyle że nie wiem co w twoim przypadku kryje się pod słowem licznik czy załe zegary umarły czy np. tylko prędkość a może motogodzimy jak napiszesz coś więcej postaram się pomuc .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterq1991    30

Witam!

 

Koledzy mam problem ze złym wskazywaniem obrotów w MF 3065. Obroty są zawyżane. Czasem zaniża. Co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radmzes    141

a więc obroty działają normalnie i wszystko inne tylko właśnie MTH nie nabijają się. Będę wdzięczny za wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad055    33

witam mam ten sam problem w mf 3060 nie nabija mth rozebrałem i tam sa trybiki wydarte które sa odpowiedzialne za właśnie za liczenie mth musisz kupić gdzies używany licznik

Edytowano przez konrad055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Koledzy mam pytanie, co to jest i co pokazuje "ekranik" w prawym górnym rogu w desce rozdzielczej?

post-30311-0-54308500-1396209663_thumb.jpg

Edytowano przez ptaszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

A u Ciebie wszystkie wskaźniki/kontrolki działają? Ten to też niby 3060 tylko sil. turbo ma ale nie mogłem znaleźć numeru/symbolu. Pomalowany jest w barwy firmy i nie ma symbolu ciągnika. Nie działa obr. i wskaźnik temp. i paliwa,kontrolki działają ciągnik chodzi w sumie ładnie i rozważam kupno.

To okienko w rogu mnie zaciekawiło a mówisz że tam nic nie ma- ciekawe po co ono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

Tam powinny być kontrolki od półbiegów, popatrz na zdięcia np. na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash3060    145

Okienko dedykowane dla modeli z Dynashift'em czyli po '93 roku większe modele a tak te małe jak np. mój 3060 '91 tez ma to okienko bo każdy to ma ale tam nic nie ma. Odnośnie obrotomierza... ja praktycznie od alternatora przewaliłem kable do samej kabiny i wszytsko całe, alternator na pewno ok bo napiecie ma 14,4 V. Myślę że to raczej będzie wina kostek przy kabinie a konkretniej tego przejścia. MI czasem działa a przeważnie jak trochę pchodzi tak z pół godziny moze wiecej i po mału zaczyna działać ale tez nie dokładnie tylko najpierw osiaga max 1300 /1500 obr/min a w rzeczywistości jade na jakieś 2 000 obr/min.


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Cineek
      Witam, ostatnio rozkręciłem licznik od 6180 i mam pytanie co to jest z tyłu?
    • Przez radoradosny
      Witam! 
      Mam pewien problem z czujnikiem do owijarki Metal-Fach, podczas pracy uszkodził się po prostu został tak jakby ścięty czubek tego czujnika.Zabrałem go i rozebrałem doszedłem do tego aby,że polutowałem przewody ale nie wiem co dalej aby prawidłowo działał kupiłem także nową rurkę gwintowaną z aluminium tak jak było oryginalnie. Z góry dzięki wielkie! 



    • Przez ziutek92
      Witam panowie i panie mam problem ze swoja zakupioną od nowości R. dodam że przebiegu ma 690mth i jest w bardzo dobrym stanie krótko mówiąc dbam o swój ciągnik. Problem tkwi w tym że dzisiaj po odpaleniu wszystko jest ok silnik równo pracuje itd ale licznik co jakiś czas się resetuję zapalają się wszystkie kontrolki tak jak przy przekręceniu kluczyka po zapłonie. Sprawdziłem dziś wszystkie bezpieczniki czy są dobre i czy dobrze są zamocowane i nie zaśniedziałe oraz wszystkie przekaźniki czy ą dobrze zamocowane i czy styki nie zaśniedziałe a problem nie ustał. czy ktoś z was panowie miał już może podobny przypadek? dodam tylko tyle ze na wiosnę była kalibrowana skrzynia i coś tam ten mechanik patrzył w laptopie i od tamtej pory ciągnik nigdzie nie pracował tyko stał czekał na prace sezonowe czy to może mieć jakiś związek z tą kalibracją? 
    • Przez Mateusz_320
      Witam panowie mam problem w swoim zetorze 5211 91r obrotomierz pokazuje tylko obroty silnika a niestety moto godzin nie nabija długi czas. Pomoże ktoś? 
    • Przez WOJTEK9207
      Mam problem z licznikiem motogodzin w renault ceres 85x, sam z siebie mi się kasuje, wcześniej to ca jakieś 150-200 mth a teraz to już nawet co 5 i mniej. Trochę mnie to denerwuje  bo na nic się mają moje zapiski przy ilu mth zmieniałem oliwe itp. dajcie znać jak ktoś coś wie, z góry dzieki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj