fliegl

Co to za kabina?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomasz78    1029

ja sie z taka nie spotkałem nie jest to na pewno od c362  ani żadnej zetoro pochodnej ,choc haki na słuplach to typowo czeska myśl ,wymierz ramke i sprubuj jakąs dopasowac ,jeśli sie nie uda to wstaw plexi ale nie z marketu tylko z dobrej firmy reklamowej ,dlaczego ? dlatego że nie rysze sie tak szybko i nie żółknie od słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba063
      Witam. Stałem się posiadaczem ciągnika C355. Pojazd nie posiada dowodu ani tablicy. Mam do niego zaświadczenie o wycofaniu z ruchu oraz ciągłość umów. W jaki sposób ten pojazd zarejestrować? Pozdrawiam
    • Przez jaszczur2008
      Witam.
      Zakuplem internationala 844s z 1981r.
      Jest taki problem ze kabina i blotniki tylnie sa zmasakrowane.
      I pytanie czy kabina "comfort2000" razem z blotnikami pasuje z 744 do mojego 844?
      Lub czy ktos ma jakas kabine razem z blotnikami?
      Pozdrawiam
    • Przez unipasz
      W zetorze 7745 cieknięcie tak jakby olej z nawiewów  podejrzewam ze jest dziurawy i czy trzeba ścigać dach do wymiany , czym te nawiewy są zasilane
    • Przez KubAE86
      Witam, posiadam MTZ Pronar z 96r. Z powodu za małego garażu rusek do niego nie wchodzi więc załóżmy że chcę zmienić kabine na tą starą małą i tu sie pojawia problem z deską rozdzielczą bo jak wiadomo Pronary mają tą nowszą plastikową. Czy będzie to pasowało do małej kabiny czy tylko do niej pasuje deska belarusa (zegary w poziomie)  ?
    • Przez taksun
      Witam
      Poszukuję ramki szyby tylnej kabiny z zamknięciem wg rysunku lub osoby któr posiada ciągnik z taka kabiną i mogła by udostępnić zdjęcia w jaki sposób jest ona zbudowana i jak montowana.
      Pozdrawiam

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj