Polecane posty

karolr2    767

Witam. Synek rzucił klockiem w tv plazmowy w efekcie czego pękła matryca tv. Obrazu brak został sam głos jak myślicie da się to naprawić czy to już złom. Tv ma dopiero 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Są firmy zajmujące się wymianami matryc więc problemy by nie było. Tylko powstaje pytanie czy będzie to opłacalne. Może od razu lepiej nowy tv wyjdzie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Niestety nowa matryca kosztuje niewiele mniej :D

Czas na nowy tv


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Nie podałeś prawie żadnej konkretnej informacji; ani nazwy firmy produkującej tv, ani wymiaru matrycy a chcesz danych ile kosztuje. Prorokiem nie jestem.

Powiem ci tyle, że za pieniądze wydane na nową matrycę kupisz nowy tv w niektórych przypadkach lepszy od poprzedniego.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Ja się już tym od kilku lat nie zajmuję.

Poniżej podaję ci link do strony:

http://www.akostv.pl/pl/podstrony/oferta/serwis-naprawa/wymiana-matryc/lcd-plasma-led/

 

Zadzwoń a wszystko będzie jasne.

Czy opłaca ci się wymieniać na nową matrycę, czy używaną a może bardziej opłacalny będzie zakup nowego tv w tej cenie.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Możesz jeszcze ubezpieczyć sprzet RTV i AEG w domu od awarii np. w PZU i po tygodniu zgłosić, ale nie wiem czy można z winy użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Weź się nie kompromituj. Po pierwsze obowiązuje karencja 30 dni, a po drugie przyjedzie agent zrobi zdjęcia i oceni stan sprzętu przed podpisaniem umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze ubezpieczyć sprzet RTV i AEG w domu od awarii np. w PZU i po tygodniu zgłosić, ale nie wiem czy można z winy użytkownika.

 

Miałeś kiedykolwiek likwidowaną jakąś szkodę z ubezpieczani?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Głupoty piszecie, jakie zdjęcia, co całego domu, wszystkich sprzętów, 30 dni, nie ma czegoś takiego. Sprzęt od sąsiada można przynieść i powiedzieć że to twój.

Z miesiąc temu zrobiłem takie ubezpieczenie i to tygodniu pralka mi wysiałdła, zgłosiłem i w ciągu następnego tygodnie przyjechał serwis i zrobił, nic mnie nie obchodziło.

PZU Dom teraz jakiś telewizor zgłosiłem, przywieziony z Niemiec.

To jest ubezpieczenie na 2 tyś w ciągu roku na sprzęt zapłaciłem 200 zł.

Tylko nie wiem jak z szkoda powstałymi z winy użytkownika.

Radzę wam korzystać z ubezpieczeń, bo naprawdę nie umimy tych pieniędzy korzystać. Ja od 3 lat zaczełem wszystko zgłaszać każdą rysę na samochodzie i ciągniku, Samochód na telefon załatwiają ciągu 3 dni kasa na koncie od zgłoszenia.

Teraz ma mam zgłosić rozdzelacz łanu kombajnie wygięty.

Mam nadzieję z jakiś Agent zobaczy ten temat i odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Jak chcesz to mam taki tv na sprzedaż jest to samsung 42' seria 4 padł w nim modul X -MAIN pozostałe elementy są dobre matryca też ,chcę za niego 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Dzisiaj ma żona zawieść go do fachowca. Przez telefon powiedział że jak to ekran to się da naprawić a jak matryca to nie opłacalne. Jak wróci to napiszę co powiedział. Ciekawe ile sobie liczą za wymianę. Jeśli bym wzioł od ciebie za 300zł i wymiana 200zł to myślę że by było to opłacalne. Na nowy szkoda kasy bo nie wiadomo czy drugiego nie potłucze trzeba czekać aż podrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

800zł wymiana gdzieś do siedlec ma go zawieść do samsunga. A u tych z linka 1800zł ładna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Nie warto naprawiać 800zł wydałem i wraz trzeba kupić nowy bo padła matryca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to reklamuj tą naprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Zrób tak jak napisałem, Ubezpieczenie sprzętu w domu za 200 zł i będziesz miał nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

No teraz jak kupię to na pewno ubezpieczę,wcześniej o tym nie wiedziałem że można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrotych    0

Uszkodzona matryca.Najlepiej wyrzucić tv i wietrzyć pokój i nie pozwalać synkowi w nim przebywać ponieważ w plaźmie jest jakiś gaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Ale inni mogą skorzystać z tak cennej rady ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

"Jakiś gaz" - to było dobre. Jest tam mieszanina kilku zupełnie nieszkodliwych gazów szlachetnych np. argonu, ksenonu, helu itp. Autor postu już dostał co mu się należało za udzielanie niezwykle cennych porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez davinci
      mam zamiar kupić zgrabiarkę fella szerokość 3.20 metra rok 1994 ale nie wiem czy przekładnia wytrzyma obciążenie sianokiszonki bo te maszyny chyba raczej były tworzone do siana. Proszę o wsze opinie i doświadczenia.
    • Przez slaw2908
      Witam!
      Kupie ciagnik, kombajn, ładowarke teleskopową po spaleniu, mogą być spalone częsciowo lub doszczętnie. Jeśli posiada ktoś coś i chce sie tego pozbyć proszę o kontakt: 725 499 388 lub pisać na wiadomość prywatną.
    • Przez zieliniakk
      Witam, 
      Wybuchła mi wczoraj opona, prawdopodbnie na cos najechałem. Dzisiaj sciagnalem koło i jest spore rozciecię opony. Mam pytanie czy da się naprawić jakos to uszkodzenie czy tylko nowa opona wchodzi w grę? W zalacznikach dodaje zdjęcia.

      Ps. rozciecie ma około 7 / 7.5 cm


    • Przez Xeon
      Witam,
      Zaczyna mi siadać skrzynia w DX 6.30. Sam wyrzuca biegi, poza tym reduktor w położeniu M blokuje się oraz 4 bieg zgrzyta przy włączaniu.
      Trochę poszukałem informacji o tych skrzyniach i znalazłem, że siadają w nich łożyska (prawdopodobnie to jest przyczyną wywalania biegów i blokowania M), natomiast 4 bieg, to prawdopodobnie synchronizator.
      Żeby dobrać się do skrzyni, to trzeba ciągnik rozpołowić w 2 miejscach oraz zrzucić kabinę - ogrom roboty. 
      Teraz zastanawiam się, czy w ogóle zabierać się za jej remont. Ile dostałbym za ten ciągnik (85 rok, wszystko w idealnym stanie  - poza skrzynią)? Tylko z drugiej strony za tą kasę nic sensownego raczej nie kupię z podobną mocą.
      Druga kwestia, czy jestem w stanie ogarnąć tą skrzynię sam (nie pytam o zdjęcie kabiny i rozpołowienie ciągnika) - chodzi o to, czy da się ocenić który element w skrzyni wymaga naprawy/wymiany?
      Robiło się skrzynię w 30ce, 60ce, 80ce, ale z zachodnimi nie miałem styczności. 
      Ktoś remontował taką skrzynię (co było do wymiany i jak chodzi po złożeniu)? Inne DXy mają bliźniaczą skrzynię, więc niekoniecznie mówimy o tej z 6.30.
    • Przez rafyo
      Witam. Posiadam  taką chłodnicę w moim mx135. (zdjęcie zapożyczone z neta)

      Jest uszkodzona od dołu na takim kolanku jak widać na zdjęciu i sączy się lekko olej. Wiadomo do zrobienia. Nowa 2400pln. Tylko że trzeba za każdym odkręceniem ściągać odczynnik z klimy - te mniejsze rurki. 2 sprawa że przez połączenie chłodnic od oleju i klimy przy dużym upale klima słabiej chłodzi. Gorący olej nagrzewa odczynnik od klimy. Podobno to przypadłoś mxów. Tak zastanawiam się czy nie założyć osobnej chłodnicy do oleju , od innego ciągnika  lub jakąś uniwersalną.  Tylko jaką dużą kupić, żeby olej dostatecznie się schłodził i nie było problemu ze skrzynią? Gwinty na wężach też pewnie calowe? Co myślicie o tym.  Wiem orginał to orginał  ale może klima lepiej by działała.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj