Zaloguj się, aby obserwować  
11wzkr

Mechanik oklolice Zamościa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
11wzkr    0

Poszukuje mechanika z okolic Zamościa który jest wstanie naprawić skrzynie biegów w traktorze Pilne !! Pisać na pw. lub e-mail lzwnusio@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotr    16

w chomęciskach dużych jest dobry mechanik. P. Wójtowicz


jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pyza
      Witam jestem z mazowieckiego powiat Kozienice pilnie potrzebuje mechanika do prasy class variant 180 rc pasowa zmiennokomorowa. Kupiłem niby miała być dobrą a nie prasuje stają baloty i potrafi udusić ciągnik 110 KM, wymieniłem walec w środku po którym smigaja pasy łańcuchy nowe i nic. Pilnie potrzebuje fachowca
    • Przez RolPro10
      Znacie jakieś Bardzo dobre technikum mechanizacji rolnictwa w Małopolsce?
    • Przez RaNNdaP
      <p>Tak jak temacie chce się zapytać jaką szkołę mógłbym wybrać po gimnazjum, najlepiej żeby ta szkoła była w kierunku mechanika maszyn rolniczych. Zastanawiam się nad TMR myślałem też nad technikum elektryczno mechanicznym ale mam za daleko może ktoś doradzi mi jeszcze jakiś inny kierunek lub powie gdzie sam poszedł w podobnych kierunkach i czy było warto.</p>
    • Przez Strogonow
      Witam serdecznie.
      Poszukuję jakiegoś dobrego mechanika do zetora 7745 w okolicach Sandomierz, Tarnobrzeg, Stalowa Wola. Ja jestem dokładnie z gminy Gorzyce.
      Może macie jakiegoś dobrego i solidnego mechanika który mógł by przejrzeć i naprawić ciągnik w miarę rozsądnych pieniądzach.
      Jeśli macie kogoś sprawdzonego w tej okolicy to prosił bym o kontakt
      Z góry dzięki i pozdrawiam
       
    • Przez krzysztofsmok77
      Witam mam maly problem z moja renata. Tylni podnosnik pod obciazeniem opada i podnosi do zadanej wysokosci czyli sa takie uskoki gora dol. Z tego co sie dowiedzialem to puscilo uszczelnienie na wewnetrzym tloku. Szukam mechanika z okolic poznan-oborniki wlkp-rogozno wlkp ktory zna sie i dana usterke usunol. Trzeba delikatnie uniesc kabine i zdjac caly plecak aby sie tam dostac. Moze macie jakies namiary na kogos kto sie zna. Prosze zostawic jakies namiary na forum lub podeslac na maila. Z gory dziekuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj