Zaloguj się, aby obserwować  
center

Problem w MF255 z ciśnienie oleju na tylnym wyjście hydrauliki

Polecane posty

center    11

Witam,

Mierzyłem dziś ciśnienie na wyjściu hydrauliki zewnętrznej w moim MF255 i jest 160 bar przy obrotach silnika 2000 a powinno być 200. Dlaczego tak jest? da się to jakoś podregulować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlasiak69    0

Jak jest to starszy traktor to po prostu pompa jest już pod cięta i nie może wytworzyć wyższego ciśnienia , podregulować można na zaworze głównym , ale przy słabej pompie nic to nie pomorze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

a ktoś regeneruje takie pompy ? da się to samemu zrobić? ciężko się dostać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlasiak69    0

W traktor serwis Lublin robi regeneracje takich pomp , jak masz trochę pojęcia o mechanice to sam się uporasz z wymianą .

Tu masz adres do tej firmy .http://www.traktorserwis.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Hydrootor Tuchola ,też je robi. ale tam raczej ma być tyle, on hydrauliką nie grzeszy, jest słaba.

Można podkręcić ale trza plecak ściągać, jak ja podkręciłem to przód od razu podnosił, jak pod duży agregat podpiołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Wg danych technicznych MF255 powinien mieć ciśnienie właśnie 160bar, nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zbychu665
      Witam... W swoim Władku mam strasznie pogięte błotniki tylne i nie wiem jak się zabrać w ogóle za ich wyprostowanie, wiec moje pytanie jest następujące. Czy da się zamontować błotniki np z C330 lub całą platformę z nowszego modelu, bo w moim ciągniku błotniki nie są połączone z podłogą. Pomóżcie
    • Przez t-25wladek
      Witam postanowiłem sobie w rozrzutniku zrobić światła bo kiedyś pies poprzegryzał kable i klosze były pobite i świateł nie miałem. Światła mam 2 czerwone okrągłe w każdym swietle są po 2 żarówki 1 to pozycyjne druga to stop. No i kupiłem sb wtyczke i wszystko, kable przy samych światłach poucinałem aby podłączyć nowe kable. Tu sie zaczyna problem wydaje mi się że fabrycznie były źle zrobione bo w 1 miejscu były 3 kable złączone i sklejone taśmą, a moze i było dobrze ale nie wiem. Więc ja poucinalem podorabiałem sb nowe kable i wszystko do wtyczki dobrze podłączyłem i włożyłem do ciągnika a tu lipa kierunkowskazy nie działają, masa też mi nie działa bo jak włoze wtyczne to bez masy też światła świecą, no i tylne światło lewe woóle nie świeci a prase świeci 1 żarówka i tak słabiutko. Co to moze być? kable napewno dobrze do wtyczki podłączyłem bo korzystałem ze schematu. Jak byście mieli jakiś schemat jak podłączyc kable do świateł albo coś. A i jeszcze we wtyczce jest 7 wejśc na kable 1 to masa a 6 to prąd od świateł wcześniej tak jak pisałem 3 kable były połączone ze sobą jakos nie wiem po co. Ja podłączyłem każdy kabel co idzie od lamp osobno idzie do wtyczki no i lipa nie działa ale czego to nie wiem. Prosze o pomoc
    • Przez Grzesiek10314
      Przeglądając zdjęcia NH T6 w internecie zauważyłem że występują w nich dwa rodzaje tylnych błotników. mam takie pytanie od czego zależy że dany model może mieć takie lub takie błotniki???


    • Przez 55diego55
      URSUS C 360
      witam chce zmienić w swoim ,,Bydlaku,, opony do tej pory miałem 14,9/28 ale rozważam założyc 16,9/28 ciągnik głównie
      pracuje z pługiem (staltech 3x35 zab. zrywalne) agregat i ciąganie przyczep, jeśli ma znaczenie klasa gleby to 3/4 chce wiedzieć jaka siła uciągu bedzie na wiekszych oponach i czy nie straci ciągnik na mocy jakie są zalety i wady opon 16,9/28 jaka firma.
       
      jakie opony i felgi na przednią oś (ciągnik bez tura) bede zakładał wspomaganie od ,,star 200,, chciałem takie szersze jak są w ostrówkach ale głównie mi chodzi o wysokość tej przedniej opony jesli z tyłu mają być 16,9/28
       
      w skrócie jakie opony z tyłu a jakie felgi z oponami z przodu
       

    • Przez Maniek1Excalibur
      Witam.
       
      Czy ktoś orientuje się czy w okolicach Rybnika woj. śląskie ktoś nie ma na sprzedaż obręczy/felg do 60-tki w stanie bardzo dobrym lub lepszym za rozsądne pieniądze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj