Danex89

Dach do zetora

Polecane posty

Danex89    16

Witam serdecnie.......przejzalem forum i takiego tematu nie znalazlem a nie wiem do czego by to przyczepic (Jak cos to prosze o kogos z gory by polaczyl z odpowiednim ;) )

 

Do rzeczy......w sobote przyprowadzilismy zetorka 7245 (fotki w krotce), wszystko jest z nim ok poza dachem.....w jednym miejscu przecieka i przy duzych ulewach jakie sa teraz u nas obicie dachu robi sie wilgotne. I moje pytanie brzmi: Czy da sie kupic gdzies kompletny dach z obiciem do tych zetorkow?? Moze byc ten nowego typu od zetorow classik tylko nie wiem czy bedzie taki pasowal??

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

wszystko da się kupić . a poważnie to nie można tego zakleić? przecież to taki materiał jak zbiorniki opryskiwacza. są odpowiednie żywice i włokno więc nie powinno byc z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

czy z perspektywy człowieka widać tą dziure.

jak nie to spróbuj zakleić.

Edytowano przez tommy66692
ortografia0radze kupic slownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

No właśnie jeżeli się da to spróbuj zakleić bo nowy będzie kosztował pewnie ok 700zł. jak nie lepiej to niewiem czy jest sens.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Gdzieś na forum słydzałem że goły dach kosztyje 1500zł a z tapicerko 3000zł ale nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danex89    16

O kurcze to drogo troche jak do 3000 zl. Wiem ze nowy dach do bizona tapicerowany z nadmuchem i halogenami kosztuje okolo 1000 zl. Przecieka w 2-3 miejscach napewno bo po dwoch stronach jest tapicerka mokra. Tata mowi ze jak ma go kleic i obszywac na nowo tapicerka, to woli kupic nowy, oczywiscie jakby nie kosztowal ponad 1000 zl, a przy okazji tez i wyglad by poprawil ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78
Gdzieś na forum słydzałem że goły dach kosztyje 1500zł a z tapicerko 3000zł ale nie wiem czy to prawda.

ja to pisałem w dziale "ceny czesci do zetora" , a wiem bo ze 20km ode mnie koles przewrocił na dach zetora 5320 i my mu sprowadzalismy ten dach z kalisza i tam nam powiedzieli ze goły bez tapicerki 1500zł a z tapicerka ok3tys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
ja to pisałem w dziale "ceny czesci do zetora" , a wiem bo ze 20km ode mnie koles przewrocił na dach zetora 5320 i my mu sprowadzalismy ten dach z kalisza i tam nam powiedzieli ze goły bez tapicerki 1500zł a z tapicerka ok300tys ;)

Ile to by takich zetorów kupil za 300tys ;)

 

A tak na serio to mysle ze to 3 tys to jest gruba przesada-nie twierdze ze tyle nie kosztuja ale to bardzo drogo-silnik by wyremontował. :)

A moze kup bez obicia i spróbuj go zrobic jakos samemu-ze starego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danex89    16

Dzieki za odpowiedzi.......trzeba bedzie cos samemu wykombinowac bo to za duzo kasy...........

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barol    0

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc myślę że i tu uzyskam odpowiedź na moje pytanie - czym różnią się dachy od zetorów, mianowicie chodzi mi o ten co jest z przodu biały i o ten który ma z przodu taką czarną kratkę?? Z góry dziękuje za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

najlepiej kleic zywica albo distalem ja ten maly otwierany kleiłem bo mialem male zapomnienie przy wlocie do garazu:P ;-D hehe lepiej zawsze zalatac a pomalowac na bialo mozna zawsze pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezynek5211    2

ja przy cofaniu do garażu zapomniałem zamknąć szybera i wyłamałem... okazało się że nowa ta sama czasza bez tapicerki kosztuje ...300 zł!!!tyle samo kosztuje przednia kratka w masce


I LOVE YOU, @BICZYSS :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

mój 7211 stoi 22 lata pod chmurką, i tak po prostu nie zrobi się dziura, ale czasem jeździ się nad jezioro, pod lasem to dość często się przedziera przez gałęzie, i dziura się zrobiła na boku, mało tego to jeszcze też przy cofaniu pod lasem nie zamknąłem klapy to urwałem, ale wziołem żywicę, watę szklaną i jeszcze raz żywicę, pozaklejałem co trzeba i jest dobrze, potem papierem ściernym (szlifierką dobrze idzie) i pomalowałem na biało, choć sama klapa jest nieco wykrzywiona to nawet jak śnieg topnieje i deszcz pada to nic do środka nie wleci

 

lecz ostatnio mocowanie anteny mi się poluzowało i tamtędy zaczeło coś kapać, ale i tak nową antene muszę kupić

 

tak czy siak, jak będe miał więcej kasy to kupię dach z tapicerką, lub tapicerkę sam wykonam bo nie trudno, ważne żeby sam dach nie był, tylko jakieś dodatkowe wyciszenie

 

na allegro znalazłem pewnego producenta, trza by się spytać czy robił by także do zetora

Dachy, maski, tapicerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Koxunio
      Witam, mam Zetora 7711 bez obciążników i moje pytanie czy obciążniki przód i tył z Zetora 7011 będą pasować czy sobie tym głowy nie zawracać? Z góry dziękuję 
    • Przez mf3125
      Witam 6 miesięcy temu kupiłem hiszpana 6245 (z takim śmiesznym daszkiem). Chciałbym założyć do niego kabinę, może już też ktoś zakładał i w jakiej firmie i za jaką cenę??
    • Przez adrrrian
      Czy ktoś orientuje się z jakiego rodzaju tworzywa zrobione są chlapacze (przedłużenia błotników) do Zetota? Bądź ktoś spawał te elementy, gdyż nie mają one żadnych oznaczeń...
    • Przez Wojciech1305
      Witam. Malował ktoś może swojego Zetora 7211 farba autorenolak i doradziłby jaki kolor wybrać ?
    • Przez Rafal_Zgierz
      Witam
      niestety wczoraj podczas cofania do garażu, zniszczyłem szyberdach. Mam niski garaż i nie zamknąłem daszka i uległ zniszczeniu… Jeśli ktoś mam na sprzedaż to chętnie odkupię.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj