Zaloguj się, aby obserwować  
adamadam241

pompa wtryskowa forterra 11441 problem (pilne)

Polecane posty

adamadam241    20

witam i prosze o pomoc poniewaz zawiesila mi sie listwa w pompie wtryskowej w zetorze 11441 i prubuje wyjąc pompe zeby oddac ja do specjalisty

wszystko rozkręciłem ale nieda sie jej wyjąc wie ktos czy trzeba jeszcze cos z przodu rozebrac czy powinna wyjsc po odkreceniu 4 srub mocujacych

prosze o porade bo tu robota w polu a ja stoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

a z tryba odkręciłeś ? Nie wiem jak jest w Forterze, ale oprócz mocowania pompy do bloku powinny być śruby na trybie. Zrzuć dekielek i będziesz widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamadam241    20

no z tryba nieodkrecalem bo zeby zrzucić dekiel to trzeba chyba pul traktora rozebrac chlodnica itd bo tam niema dekla

lecz cala pokrywa rozrządu i niewiem co dalej moze ktos to jiz rozbieral

czyli na trybie jesjakas nakretka tak? myslalem ze jest tak ja w c360 3 śruby i pompa na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Nie kolego w pompach rotacyjnych jest jeszcze do wałka przykręcony tryb z przodu pod pokrywą rozrządu Zauważ że w 360 masz jeszcze sprężarkę a tu jej nie ma więc czego ten tryb miałby sie trzymać??? on jest przykręcony do wałka pompy i musisz go odkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecho    0

W Zetorze 10641 odkrecasz plastykowa nazwijmy to zaślepkę na pokrywie rozrządu , następnie odkręcasz nakrętkę na ośce pompy obracasz tą nakrętkę iwkręcasz ponownie przez co zciągasz trybo z oski pompy. Trzeba uważać na klin na pompie żeby nie wpadł do silnika. Myślę że w 11441 jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamadam241    20

no kolego WIECHO u mnie tak to wlasnie wygląda tylko ze jak odkrece ta plastikowa zaslepke z pokrywy to widze tylko sam gwint a nakrętke widac w wlewie oleju w srodku jak sie tam dostac niekapuje tego jak złapie kleszczami za gwint to go popsuje a tak w nawiasie to kurde niema tam miejsca trzeba jeszcze węże poodkręcac od cłodnicy to moze wiecej zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecho    0

tak musisz odkręcić węże i nie pamiętam czy ta nakrętka jest na klucz 24 czy27 odkręcasz gedorem przez otwór gdzie odkręciłeś zaślepkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamadam241    20

jeszcze zapomnialem zapytać czy nieprzestawi sie jakos zaplon jak zdejme z tryba ta pompę?

widze ze juz wyjmowales pompę w zetorze opisz to dokładnie najlepiej bym zadzwonil do ciebie bys mito wyjasnil

 

a co to jest GEDOREM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez arkadian12
      Witam
      Na OLX
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-international-ihc-case-steyr-mccromick-CID757-IDscaBz.html#e922f8c6a6;promoted
      znalazłem takie ogłoszenie. Potrzebuje do mojego case 956xl z91r pompę. Akurat mam nowszy model VE i do niej nie ma części zamiennych (głowicy) tylko na specjalne zamówienie w BOSCHu.  Ta z ogłoszenia jest do wcześniejszego numeru seryjnego typ VA. Widzę, że jest sporo osób oglądających czy ktoś już może kupił tą pompę, jak się sprawuje. Czy lepiej szukać używanej. Mojej nie da się zregenerować.
    • Przez JumperTomek
      Witam, jak rozpoznać czy posiadam lewą, bądź prawą? Mtz 82 z 94r.

    • Przez Runder
      Pompa w FM3095 była regenerowana i paliwo nie dostaje się do niej, nawet przy pompowani ręcznym. Pompa była sprawdzana na maszynie i działa w 100% dobrze. Ciagnik wczesniej jezdził na dobrej jakości opale. 
    • Przez wasil10
      Witam! Potrzebuję pomocy co do pompy p 120 biardzkiego. Mianowicie podczas pracy mocno stuka i faluje ciśnienie równo z tym stukaniem. Membrana i przepony wymienione na nowe. Zaworki całe. Co może być tego przyczyną? Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj