Zaloguj się, aby obserwować  
yacenty

Jakie weze w opryskiwaczach?

Polecane posty

yacenty    3883

Witam!

z racji tego ze zagiely nam sie 2 weze przy pierwszych sekcjach zewnetrznych prosze o rade i podpiwedz jakie weze stosowac?

jakie macie u siebie w Pilmetach czy Krukowiakach bo te w Skotarku sa srednie, zwlaszcza te ktore czesto sie zginaja bo reszta jest ok


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

te takie w oplocie w srodku sie nie zaginaja napewno ostatnio wymieniałem bo te te całe niby z plastku bez segregowanych warstw sa do bani złozysz i rozłozysz a one takie zostaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

a cos wiecej? jakie to waz bo kupilbym podobny, wiem ze jak we wtorek skroce i zaloze nowe opaski to pewnie z 2 miesiace i od nowa polska ludowa


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Ja mam w pilmecie od 93 roku takie przezroczyste z oplotem i nie mam problemu można w sklepach takie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

ja własnie o takich mówie tylko za rózne z oplotem w srodku teraz w pilmetach daja takie z oplotem zółte ale rózne mozna kupic nie kupuj tych jednowarstwowych scalonych bo bedzie sie tak robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1833    0

Węże mogą byc tylko jedne nie jakies tam przezroczyste plecione i inne bzdety.

Zwykł czarny zbrojony wąż wysoko ciśnieniowy jaest najlepszy mozna zginac i nic sie nie dzieje!!!

Takie mam w pilmecie z 89 do tej pory zaden nie puścił a pryskam najczęsciej na 8 atmosfer opryski na grzyby 15 atmosfer i nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

a ja pryskam 20 "atmosfer" węzami ogrodniczymi i nic sie nie dzieje juz przez 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

Napewno 20 atm??? Mi przy 7 atm powietrza to już pękają te ogrodowe.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

to było ironicznie bo gosciu głupoty wypisuje nie z tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1833    0

ha ha ha ta jasne tylko że jak sie pryska na tych starych ceramicznych wkładkach to bez problemu wyciąga sie 20 atmosfer nawet jak sie tego nie chce!!!! i strasznie niesie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

tak uzyskujesz cisnienie takie jakiego nie chcesz(kosmiczne wartosci) ty chcesz 7>> brum brum a ono 40 atnosferrrrrr ale ty tego pewnie nawet nie widzisz bo nie masz wskaznika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1833    0

Tak było kiedyś ;-) od 3 lat mam szczelinowe i jest ok można pryskac na niskim ciśnieniu zazwyczaj 5 góra 6 zależnie jak sie ustawi wydatek wskaźnik był do 35 (masakra) został zmieniony na glicerynowy ze skalą do16

zresztą pewnie nawet nie miałeś doczynienia z takimi końcówkami to co ja będe ci tłumaczył ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

normalne wiadro marki raven nie wiem jak naleje z górką to pewnie ze 12 liter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer360    0

Panowie najlepssze węże to są gomowe 'fagumi' trochę kosztują kupisz raz i cię przeżyją tańsze sa żółte i czarne też nie są złe bo te przeżroczyste topią się na słońcu i póżniej nadodatek się kleją do rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Te fagumi nie są zbyt dobre, pękają na słońcu po 2-3 latach, a pęknięcia po roku widać na nich. mam takie w opryskiwaczu, teraz kupiłem z Stomilu parowe na Allegro.

W opryskiwaczu mam z 83 r jakieś z tworzywa, nie do zajechania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez d4rek
      Jak w temacie czym pospawać jaki rodzaj spoiwa do spawarki po próbie sklejenia żywica po pewnym czasie odpadlo, gdyz pęknięcie jest na rancie wewnątrz zbiornika.
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj