Zaloguj się, aby obserwować  
Piters182

Wartość ładowacza

Polecane posty

KRISS75    54

Najprościej zadzwoń do agromy gdzie sprzedawają takie ładowacze i odejmij trochę od ceny nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Nowy kosztuje około 26 tyś, wiec za taki używany jak bym chciał 15-16 to dobra by była cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zetorek7441ursusc330
      Witam, przymierzamy się z bratem do zakupu nowego traktora, traktor ma być prawie jak pomocniczy tzn, mamy już nowego john deere 5070M i c-330 ale składamy wniosek na PROW na kolejny z ładowaczem, rozważaliśmy opcje ładowarki ale traktor się bardziej przyda i można powiedzieć w tych samych pieniądzach. tak więc szukamy czegoś do 120 tyś brutto. Ps. rozważałem opcję nh t4.55 co sądzicie?
    • Przez Jonek132
      Witam Koledzy. Zamierzam kupić ciągnik do tura któryś z tych dwóch i potrzebuje porady, który nadaje się bardziej. Pracował by tylko z ładowaczem i przyczepami do bel.
      Interesuje mnie ich awaryjnosc, który jest łatwiejszy w obsłudze codziennej, który ma lepsza przyczepność i zwrotnosc?
       
    • Przez tomaszek-c360-3p
      Witam, mam pytanie, mianowicie jak można w inny sposób podłączyć ładowacz czołowy do renault 103-54 bo mam podpięty pod tylnie gniazda wyjście i powrót z ładowacza a trzeci wąż powrót do skrzynii (rozdzielacz przy ładowaczy na joystik na 3 węże) a potrzebne są mi dodatkowe gniazda. Mozna podpiąc rozdzielacz prosto do pompy a powrót dać do rozdzielacza ciągnika a trzeci wąż zostawić jak jest (powrót prosto do skrzyni) ? nic się nie stanie z rozdzielaczem tura lub ciągnika?
      I jaki pług obrotowy wybrać na ciężkie i gliniaste ziemie? uciągnie 4 skiby obrót?
    • Przez piott308
      Witam kupiłem ładowacz czołowy fendta do mojego ciągnika ( fendt 308 lsa ) i nie wiem jak się podłączyć pod hydraulike żeby było dobrze .Najlepszym rozwiązaniem według mnie było by zamontowanie dodatkowego rozdzielacza ponieważ dużo ciągnik będzie pracował z turem i z tyłu często jest podłącznoa maszyna z hydrauliką więc nie chce mi się skakać i przekręcać zaworów.Tylko jaki rozdzielacz zakupić i jak go zamontować?
    • Przez wojtek161
      pomocy w wyborze ładowacza do mtz 82 co myślicie o tym
       
      http://tablica.pl/oferta/nowy-ladowacz-czolowy-tur-5-euroramka-zetor-mtz-belarus-i-inne-CID757-ID4kPDT.html#bac7caf4fc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj