Polecane posty

batman23    0

witam posiadam renault 651 i nie wiem gdzie mozna dostac przelacznik swiatel orginalny jager bo znalazlem uniwersalny ale nie bdz pasowal bo jest maly i w desce rozdzielczej sie go nie zamontuje anie chce wydac kasy w bloto . prosze o szybka pomoc, zgory wielkie dzieki . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelko12    39
Karol445    89

A ty w swojej nie masz takiego płaskiego pokrętła z przyciskiem sygnału w środku? Bo ja mam właśnie taki w swojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Też ma włąsnie taki i obawiam się że tylko uzywany jest do dostania a jeśli nie to zamiana na inny połączona z adaptacją instalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batman23    0

tego sie domyslilem ale konkretnnie na czym mialo by polegac przerobienie instalacji ?

 

karol445 a powiedz mi gdzie w reni jest jakis filtr paliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Filtr paliwa w tych modelach jest z prawej strony silnika w pobliżu alternatora, ale jeśli nie umiesz go znaleźć chociaż idzie do niego stado przewodów paliwowych to poproś kogoś niech ci pokąze jak się wymienia wkłady bo to nie takie proste dla ciebie będzie bo widze że masz marną wiedze na ten temat a jak zapowietrzysz instalację to sam jej w życiu nie odpowietrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batman23    0

w mojej reni jest pradnica . a po za tym po prawej stronie to jest filtr oleju chyba a nie paliwa , paliwa jest po lewej a pod nim odstojnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

W mojej jest po prawej i dziwię się co za inżynier go tam umieścił skoro cała reszta układu zasilania jest po lewej Może po to żeby paliwo sie od silnika podgrzewało w przewodach ale cholera wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batman23    0

panowie . zmienilem ten przelacznik i niby klakson dziala swiatla krotkie i dlugie sa ale nie ma wgl swiatel z tylu i postojowych z tym ze na 6 przewodow podlaczylismy z tata 5 bo ten szosty jak tylko sie podlaczy to momentalnie pali sie bezpiecznik . wiec wychodzi na to ze ten niepodlaczony gdzies zwiera ale nie wiem czy dobrze mysle . i kolejne moje pytanie brzmi od czego jest ten 6 przewod , prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bmash_pl    1

W kwestii olejów oraz generalnie części do maszyn ciężkich warto zajrzeć także do nas,jesteśmy dostępni na forum więc w razie pytań oczywiście służymy swoją radąi pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj