Skocz do zawartości
Marciano

Złote łany

Polecane posty

jacus    95

tez wczoraj w poludnie przypadkiem ogladnalem,ciekawi mnie co sie dzisiaj dzieje z tymi bohaterami,jest ktos na af kto ich zna?

Arturo    35

dokładnie mogli zrobić o nich teraz reportaż jak im teraz sie powodzi po wejsciu do unii co się zmieniło itd

Aldi    0

Teraz w sobotę poleci o 12:00 na TVP info proszę żeby ktoś to nagrał i wstawił na jakiś serwer do pobrania.

STEV    0

Tylko wciąż prosicie o to żeby ktoś nagrał up-ną na serwer ale jesteście tego świadomi że jest to nie legalne działanie dla was małolaty sądząc po nick-ach w wieku 7-13 lat nauczeni jesteście wszystko z internetu "ściągać".

Jak macie takie ciśnienie na Złote Łany kupcie dvd z opcją nagrywania ewentualnie kartę telewizyjną i nagrywajcie.

melus89    0
Tylko wciąż prosicie o to żeby ktoś nagrał up-ną na serwer ale jesteście tego świadomi że jest to nie legalne działanie dla was małolaty sądząc po nick-ach w wieku 7-13 lat nauczeni jesteście wszystko z internetu "ściągać".

Jak macie takie ciśnienie na Złote Łany kupcie dvd z opcją nagrywania ewentualnie kartę telewizyjną i nagrywajcie.

Facet daruj sobie takie gadki nikomu nie wmówisz że ty nic nie ściągnąłeś z neta nielegalnie więc przymknij się z łaski swojej, poza tym chłopaki wcześniej pisali że gdyby była możliwość kupienia na DVD to by kupili, trzeba najpierw przeczytać temat od 1 strony a potem zabierać głos

STEV    0

Facet daruj sobie takie gadki nikomu nie wmówisz że ty nic nie ściągnąłeś z neta nielegalnie więc przymknij się z łaski swojej, poza tym chłopaki wcześniej pisali że gdyby była możliwość kupienia na DVD to by kupili, trzeba najpierw przeczytać temat od 1 strony a potem zabierać głos

A ty umiesz czytać ze zrozumieniem tekst pisany gdzie do K.... jest napisane że ja nic nie ściągałem z internetu CO?

Tylko denerwuje mnie te proszenie ciągle o to samo nagraj i wrzuć na serwer ale żeby samemu coś to nikt D nie ruszy...

marek1977    27

Teraz lecą złote łany na TVP Info.od 12.

Kurczę jakoś nie mogę trafić w te soboty,szkoda że nie nadają wieczorem!.

Miczu    15

Ale w nocy był o 4,05 B) Hej ludziska a w którym odcinku było to jak u p. Wełpy wysypała się z przyczepy gryka i syn zablokował skrzynię w C-360 bo ja nie wiem B)

Wacek21    35

Ale w nocy był o 4,05 B) Hej ludziska a w którym odcinku było to jak u p. Wełpy wysypała się z przyczepy gryka i syn zablokował skrzynię w C-360 bo ja nie wiem B)

a jaki to był odcinek z dozynkami?? jak tak to teraz w sobote powinien byc odcinek z gryka B)

Miczu    15

Nie było wesele córki p. Mariana, pan Wełpa i Maniek naświetlili sobie oczy, było odpalanie MTZ B) Wełpowie zbierali słomę a i była rozmowa z malarzem B)

EDIT: Hej forumowicze a co Wy na to, żebyśmy znowu zawalili TVP listami o reemisję 3-4 pierwszych odcinków bo z tego co ja wiem nikt ich nie ma nagranych B)

miki20    2

Witam dawno mnie nie było. Mam takie pytanie czy ktoś nagrał ostatnie 2 odcinki tzn z wczoraj i z ostatniej soboty??

bo mnie nie było w kraju no i niestety nie dałem rady nagrać.

STEV    0

A czuwał ktoś w nocy bo mi komórka nie zadzwoniła :P

Przykra wiadomość Panowie nie będzie już kolejnych odcinków złotych łanów na tvp info.

kto nagrał niech się cieszy z tego co ma w zaciszu domowym a kto nie ma to LIPA.

fart23    0

Czy ktoś z szanownych użytkowników AF nagrał może Złote Łany???? Szukam po necie i nigdzie nie ma do ściągnięcia, o obejrzałbym sobie :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się