Marciano

Złote łany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Żyto Danowskie
Gość czacha17   
Gość czacha17

Jaki wolno myślący byłeś rok temu taki jesteś nadal. Jak prawdziwa jest taka wersja że zamordował Edka to może siedział przez te sześć lat w więzieniu i go wypuścili. Zresztą jak jesteście tacy ciekawi to napiszcie do niego że po internecie krąży legenda że zamordował swojego ojca i czy to prawda, może wam odpisze, żebym miał nk to sam bym do niego napisał ale cóż nie uznaje tego typu portali więc musi to zrobić któryś z was.

A czy ktoś tu napisał że "zamordował ojca "???,nic takiego nikt nie napisał ,każdy pisze coś tam widział ,coś tam słyszał ale żadnych konkretów .Po prostu jak ktoś oglądał ten serial to jest ciekaw jak teraz żyją bohaterowie (którzy jeszcze żyją )czy nadal zajmują się gospodarowaniem ,czy te młode dziewczyny które występowały w serialu ,jak Agnieszka Konopka ,czy Dorota Szorc ,nadal pracują na swoich gospodarstwach ,czy przeniosły się do miasta ,czy Irek znalazł żonę ,bo jego mama tak czekał na synową jak diabeł na grzeszną duszę .Takie podstawowe info.,nikt nikomu nie zagląda pod kołdrę ale jesteśmy ciekawi jak komu się ułożyło w życiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Oj no i juz musisz wypominać wesoły? :D Kompleksy jakieś masz? No widzisz nie pomyślałem nawet żeby zabił ojca ap o za tym troche mało za morderstwo czyż nie? No w sumie w tym kraju wszystko możliwe że za kota więcej dostaniesz niż za człowieka


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

pisałem do niego nie dostałem odpowiedzi i od Szorc również nie dostałem ODp.

z 2tygodnie temu pisałem

Edytowano przez Dominik1994

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Pierdzielicie bajki zupełnie jak żule pod sklepem, człowiek zginął i trudno, żyjemy dalej trzeba się pogodzić , wasze scenariusze pasują bardziej do mody na sukces niż do złotych łanów, bardziej mnie interesują losy tj. kolega wyżej napisał pań oczywiście tych młodych i młodych bohaterów


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Ludzie jakie morderstwo, przecież na bodajże 13 stronie tego tematu urzytkowik "coje123" zacytował wam wiadomość od Pawła Kałczora którą otrzymał i tam jest wyraźnie napisane, że Edka Wełpę przygniótł ciągnik. A przypuszczam, że on to chyba najlepiej wie. A co u Irka to też ciekawy jestem :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstantyn    0

Szkoda bo Wełpa widać,że dbał o swoje gospodarstwo, nie był pijak, pracowali od rana do nocy,ciekawe czy ktoś to od nich kupił, czy jeszcze mieszkają w Pławnej?

 

Czy ktoś w ogóle jeszcze odwiedza to formu?

Edytowano przez Konstantyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

obejrzałem dzisiaj wszystkie części filmu ( 12 odcinków) "Złotych Łanów" i muszę przyznać, że robi wrażenie ten dokument. W czasie kiedy był emitowany w TV nie miałem możliwości oglądać wszystkich odcinkówsad.gif

Tak jak kilka osób tutaj na forum bardzo ciekawi mnie co dzieje się z bohaterami filmu, co dzieje się z tymi którzy jeszcze żyją......

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstantyn    0

obejrzałem dzisiaj wszystkie części filmu ( 12 odcinków) "Złotych Łanów" i muszę przyznać, że robi wrażenie ten dokument. W czasie kiedy był emitowany w TV nie miałem możliwości oglądać wszystkich odcinkówsad.gif

Tak jak kilka osób tutaj na forum bardzo ciekawi mnie co dzieje się z bohaterami filmu, co dzieje się z tymi którzy jeszcze żyją......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

Witam, jestem tu nowy. Wpadłem przypadkiem na film "Złote Łany" i przypomniałem sobie kiedy był emitowany pierwszy raz, to fajnie, że ktoś wsadził je wszystkie na you tube, wielkie dzięki mu za to. Tak mnie to wciągnęlo, że zacząłem szukać miejscowości akcji tych filmów, znalazłem na mapie hybrydowej google siedlisko państwa Frańciszków. Czytałem forum i są chętni do odwiedzenie tych miejsc. Ja również bardzo chętnie wybrałbym się tam dlatego czekam na dalsze posty w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Pewnie ze czytane, ale czy państwo franciszkowie beda chcieli odwiedzin ?

Ciekawe jak teraz reszcie sie zyje ?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

Tego nikt nie wie życie pisze różne scenariusze ale można odwiedzić te mmiejsca niezakłucając spokoju rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muflon    0

Witam serdecznie wszystkich ,Ktos juz wczesniej napisal ze Pan Franciszek nie zyje co z jego zona nie wiadomo. w tym roku wybieram sie w te strony motocyklem ktos sie pisze na jakis konkretny termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

Witam wszystkich zamierzam sie wybrać czerwiec lub lipiec wtedy będe miał trochę luzu fajnie bedzie jechaćmiłosnikami złotych łanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUSCHTAGEN    136

18 stycznia 2012r. w programie "Raport z Polski" na TVP Info było pokazywane gospodarstwo (obecnie nowoczesna chlewnia, nie to co dawniej rozlatujące się budynki po PGR) p.Konopki z córką, chodziło tam o to, że podarował na cele charytatywne świniaka i został ukarany. Nic więcej na ten temat nie wiem gdyż cynk o materiale dał mi wujek który przypadkiem natrafił na emisję w TV jednak nie zdążył tego nagrać.

 

P.S. Sprawdzałem na stronie TVP Info i są te programy online jednak z tego dnia nie ma, chyba że była to powtórka z innej daty. Materiał leciał po godz.13, a na ich stronie wszystko jest z godz.15:10 w dodatku tylko z wybranych dni.

 

Teraz kilka faktów na temat dzieci pana Lesława - Agnieszka wyszła za mąż (niedługo będzie miała dziecko), Paweł się ożenił, Edyta jest wolna - wszyscy pomagają na gospodarstwie, poza tym zatrudniają stałych pracowników. Jeśli macie więcej pytań to pisać bo mam kontakt z osobą która tam pracuje :)

 

Podmieniłem na YT część odcinków na lepszą jakość.

Edytowano przez AUSCHTAGEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

Też widziałem ten "Raport z Polski" w tle było widać że mają Fendt-a tak na oko 930 Vario TMS

Właśnie ciekawe jak Unia Europejska przyczyniła się do modernizacji przedstawianych w tym filmie gospodarstw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszE38    25

Tak sobie niedawno znowu zacząłęm oglądać złote łany na YT i aż mi się łza w oku kręci jak sobie przypomnę to oczekiwanie i oglądanie w TV podczas pierwszej emisji...

Szkoda, że nie ma kontynuacji. Stanowczo zbyt mało jest takich programów ukazujących prawdziwe realia życia na polskiej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj