Marciano

Złote łany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Hulk 26.07.2023
ursusc325    1

a co u pani Wandy i Irka?

Irek najprawdopodobniej prowadzi gospodarstwo, bo jest zarejestrowane na stronie Głównego Inspektoriatu Weterynarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
infinity09    0

Witam;)Widzę,że Złote Łany mają wielu fanów;)Jestem zaskoczona,że po tak długim czasie jeszcze ktoś pamięta o bohaterach tego dokumentu;)Mieszkam w miejscowości w której kręcone były jego fragmenty i w której mieszkają m.in pańswto Gralowie;) Powiem wam,że sporo bohaterów tego filmu już niestety nie żyje.Mieszkam w okolichach Jeleniej Góry,nie wiem natomast gdzie mieszkają pozostali bohaterowie, prwadopodobnie w okolicach Wrocławia.Jeśli ktos ma jakieś pytania odnośnie bohaterów których znam z chęcią odpowiem;)Pozdrawiam wszystkich fanów Złotych Łanów;)

Edytowano przez infinity09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Mów wszystko co wiesz ;)

Co u nich słychać, czy dalej prowadzą swoje gosporadrstwa co u ich rodzin?

Z góry dzięki na informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o informacje jak toczyły się losy od wyjazdu ekipy do dziś.

 

Korzystając z okazji chciałbym zapytać czy są już brakujące odc na YT

 

 

Witam;)Widzę,że Złote Łany mają wielu fanów;)Jestem zaskoczona,że po tak długim czasie jeszcze ktoś pamięta o bohaterach tego dokumentu;)Mieszkam w miejscowości w której kręcone były jego fragmenty i w której mieszkają m.in pańswto Gralowie;) Powiem wam,że sporo bohaterów tego filmu już niestety nie żyje.Mieszkam w okolichach Jeleniej Góry,nie wiem natomast gdzie mieszkają pozostali bohaterowie, prwadopodobnie w okolicach Wrocławia.Jeśli ktos ma jakieś pytania odnośnie bohaterów których znam z chęcią odpowiem;)Pozdrawiam wszystkich fanów Złotych Łanów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUSCHTAGEN    136

Ostatni odcinek

 

Brakującą 5tą część postaram się dodać jeszcze w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yao    1

Witam Was serdecznie:) Zarejestrowałam się tu po to żeby przywitać się z miłośnikami Złotych Łanów:) Przypomniało mi się jak co niedzielę siadałam z Rodzicami przed telewizorem i oglądaliśmy ten dokument. Dziękuję za udostępnienie go na YT, obejrzałam wszystkie odcinki w 2 dni (gdybym nie musiała pracować, obejrzałabym pewnie wszystkie po kolei). Sama wychowałam się na wsi, Dziadkowie prowadzili małe gospodarstwo i te czasy wspominam z łezką w oku. Dom i ziemię odziedziczyła moja Mama, niestety wszystko "stoi wolno". Wielu chętnych chciało kupić od Mamy ten rozsypujący się dom, ale nie wyobrażamy sobie, że chodzi po nim ktoś obcy. Obiecałam sobie, że wygram w lotto, wyremontuję dom i ożywię na nowo to przepiękne miejsce z którym wiąże się tyle cudownych wspomnień:) Bohaterowie Złotych Łanów, są tak wspaniali że ma się ochotę Ich odwiedzić, złapać za widły i pomóc Pani Wandzi. Chciałabym złożyć kwiaty i zapalić znicz na grobie Pana Frania, którego bardzo pokochałam. Szanuję ludzi pracy, ciężkiej pracy. Gardzę nieróbstwem, oraz ludźmi którzy odziedziczyli wszystko po bogatych rodzicach, a sami nigdy nie pracowali. Niestety tacy ludzie jak nasi Dziadkowie i Babcie już nigdy nie będą się rodzili, szkoda że nie doceniałam tego będąc gówniarą ehhh...

 

Pozdrawiam Was i życzę wszystkiego co najlepsze, Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14
Napisano (edytowany)

A grasz w lotto "Bo żeby wygrać trzeba grać" :rolleyes: też czasami zagram ale jakoś to nie idzie <_< .A tak po zatem macie jakieś ciekawostki o bohaterach.

Edytowano przez kapi123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yao    1

Ano zagra się czasem;) Mama mojej przyjaciółki trafiła kilka lat temu 6tkę w dużego;) Czyli można w to dziadostwo wygrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Tylko graniczy to z cudem :rolleyes: My z kumplami w liceum namiętnie kupowaliśmy zdrapki :lol:

Co do złotych łanów to też oglądałem :rolleyes: Mogli by zrobić teraz kontynuację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Nie koniecznie chodzi mi o tych samych bohaterów i tereny ale ogólnie pokazanie życia rolnika w sezonie największych prac - sianokosów i żniw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Co do nakręcenia kolejnej serii "Złotych Łanów" to dowiedziałem się od naszej koleżanki "Infinity09", że była propozycja nakręcenia 2 serii, ale niestety bohaterowie się na to nie zgodzili. Cóż szkoda, z miłą chęcią by ich człowiek znowu zobaczył na ekranie ;) Dowiedziałem się jeszcze tyle, że państwo Gralowie dalej wraz z synami prowadza gospodarstwo, a i że pani Rozalia z siastrą już też nie żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Można nakręcić , a jako bohaterów osoby z AF tych dużych bambrów, i i tych mniejszych i średnich , czyli pokazać oblicze polskiego rolnictwa 11 lat później z różnych perspektyw :rolleyes: , ale to tylko propozycja, to co robimy zrzute na sponsoring??


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

Tak bobytempelton zaczynaj wysyłać sms-y to tylko 4 zł plus VAT :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc325    1

Jak chcecie wiedzieć co się teraz dzieje w Złotych Łanach to mam numer do pani Wełpy 757 890 364.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

@ursusc325 kolego prowadzą oni te gospodarstwo jeszcze ?? dawno nie żyje pan Wełpa ?? jeden koleś na YT pisał ze ma od nich kombajn tego bizona ciekawe jaki teraz maja sprzęt????

 

Wełpa już nie żyje dobrych pare lat koło 7 lat. było parę wersji co do jego śmierci ze niby z synem się pokłócił i podczas sprzeczki doszło do rękoczynów i niby gdzieś go siekierą trzasną czy widłami, kolejna wersja była taka ze niby go ciągnik do ściany przygniótł. w każdym bądź razie nie żyje chłopina. Żona po jego śmierci zaczęła przepijać gospodarkę i cały dobytek wełpy rozsprzedała za tak zwane"psie" pieniądze teraz po ich złotych łanach to tylko legenda takie uzyskałem informacje

Edytowano przez Dominik1994

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

Nie dziwie się że Wełpa zginął w wypadku. Przecież jakie szroty miał. Przykład MTZ bez szyb i tłumika wszystko luźne zacinające sie hamulce <_< Ten 72 czy tam 7745 też nie lepszy stan. Jak w PGR

 

z tymi ciągnikami było tak że oni z góry zjeżdżali to się nie raz wywrócił a co do losów welpy napisałem niżej


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek

 

Brakującą 5tą część postaram się dodać jeszcze w tym tygodniu :)

 

Dzięki. Wielu ludzi będzie Ci wdzięcznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

z tymi ciągnikami było tak że oni z góry zjeżdżali to się nie raz wywrócił a co do losów welpy napisałem niżej

 

Moze i zjeżdżali ale bez przesady ile razy można sie wywracać trzeba wziąć to raz zimą i wyklepać wstawić szyby zrobic co rozwalone a nie tak jeździć. A tłumik to koszt 80 zł. Wogóle dziwna tam sytuacja była w tamtych latach gdzie u nas to ludzie kupowali za gotówke nowy sprzęt to oni mieli szrot i koniec z końcem ledwo wiązali. :blink: :blink:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

Bodajże mieli 50 hektarowe gospodarstwo i nabrali tych kredytów preferencyjnych i to ich trochę dobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

@UrsusCzesio z tym się zgodzę ze tłumik to koszt 80zł ale oni nie mieli czasu na to zresztą w jakieś części filmu stary welpa mówił ze albo będzie klepany albo pójdzie na sprzedaż


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Wiem wiem mieli klepać albo sprzedawać ale jeszcze był Zetor i C-360 obraz nędzy i rozpaczy. Sądze na 100% że zginął w wypadku a nie przez syna widać że zgodna rodzina była a maszyny były obrazem nędzy i rozpaczy gdzie o wypadek nie trudno. Burty w starze to spawane juz z 10 razy bo urwane także samo za siebie mówi Pośpiech, brawura, brak uwagi. Ale ogólnie. W sumie mogą kręcic u mnie :D Bo różni gospodarze są, konie są, konflikt jest :D Także teraz złote łany na pomorzu :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Ja nie wnika jak zginął Wełpa ,ale zobaczcie to zdjęcie na NK jego syna i zwróćcie uwagę na podpis czy tam tytuł tego zdjęcia "nareszcie wolny ",nie wiem jak wam ,ale mi daje taki opis do myślenia ,bo od czego ten Maniek jest wolny ?,od szkoły ,dziewczyny ?

Link do zdjęcia http://nk.pl/#profile/33627862/gallery/album/2/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

no ta ale on nie żyje juz z 7 lat także to nie wiem co ma dać do myślenia moze wolny od wojska?


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Jaki wolno myślący byłeś rok temu taki jesteś nadal. Jak prawdziwa jest taka wersja że zamordował Edka to może siedział przez te sześć lat w więzieniu i go wypuścili. Zresztą jak jesteście tacy ciekawi to napiszcie do niego że po internecie krąży legenda że zamordował swojego ojca i czy to prawda, może wam odpisze, żebym miał nk to sam bym do niego napisał ale cóż nie uznaje tego typu portali więc musi to zrobić któryś z was.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj