Marciano

Złote łany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Żyto Danowskie

skoro tvp odmówila wyemitowania Złotych łan w tv to można ich poprosić aby wypuśćili serie odcinków na dvd kture mogły by być dolączone do jakiegoś czasopisma rolniczego cena nie hrała by roli i każdy mógł by sobie zakupić zlote łany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

damianursus1222

Też się ich o to pytałem i też nie planują wydac tej serii na DVD niestety, ale można próbowac, może gdy nagle zasypiemy ich prośbami o emisje albo o wydnie na DVD to może coś zrobią w tym kierunku.

Albo napisac do jakiegoś czesopisma rolniczego czy by nie dali rady jakoś wyciągnąc tego od TVP i wydac na dvd.gdyby ktoś z was wyłapał jakiś adres( pocztowy bądź e-mail)to go tu wrzucie to ja też z miłą chęcią do nich napisze.Ja niestety nie kupuje żadnych pism rolniczych więc się nie orientuje czy jest taka możliwośc :P

Cóż ale jak narazie cała nadzieja w naszym koledze z youtube :(

pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

sabek27

chodziło mi bardziej o adres do jakiegoś czasopisma rolniczego czy czegoś podobnego :P bo z TVP to raczej ciężko będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

Wiecie co, hu* bedzie z tych zlotych łanów od tego urzytkownika z YT. Pisze do niego co jakis czas a on nie odpisuje nawet chociarz sie loguje co jakis czas. Ludzie zaczeli go zasypywac pytaniami o ten film i moze czlowiek zrezygnowal zeby nam je dac. Szukamy dlaej i cierpliwie czekamy na odpowiedz. A moze ktos w tym czasie zdobyl ten dokument, skad go mozna wziasc?


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Cóz ja też popieram zdanie kolegi wyżej, że z tego nic nie będzie.Ja pisałem do niego nawet na gg jak był i też nic nie chciał odpisac, choc prosiłem go że jeśli nie chce ich nikomu dac to niech chociaż napisze,ale odzewu żadnego nie było :) Ja szukałem tego wszędzie, pisałem już nawet do TVP. Nie mam pojęcia co jeszcze można zrobic, choc mam pewien pomysł, ale musicie mi pomóc, a konkretnie podac nazwy jakiś czasopism dla rolników, takich łatwo dostępnych, które można kupic w prawie każdym kiosku, wystarczą mi same nazwy :) może ich uda mi się unudzic żeby w jakiś sposób dodali to do swoich gazet?? pomożecie?? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

No i napisałem do Porandnika rolniczego z prośbą czy by nie dali rady dołączyc złotych łanów do swojej gazety. Teraz czekamy czy będzie jakaś odpowiedz.Tak więc trzymajcie kciuki.Ale jakby mi nieudało sie kupic gazety to myślę że się ktoś podzieli ze mna? :( no i piszcie dalej jakieś tytuły czasopism żeby były w zapasie jakby co :(

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030

I co z tymi odcinkami, będą ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może jakaś uczelnia rolnicza by pomogla ? dlaczego nie udostępnią ludziom ciekawych programow w tv tylko puszczają 1218946354863 odcinek mody na sukces ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

ja sprubuje na serwer kolegi może się uda więc będe was infomował co i jak. a co do tego czasopisma to niestety nic nie odpisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

kurcze z tego wynika za z tamtego nic nie bedzie bo plik zajmuje tylko 7mb a to troche malo. a ten link wyzej tonawet nie wiem jak sie za to zabrac ;)

 

popytalem co do tego linku powyżej no i dowiedziałem się że to jest płatny serwer więc już na to trzebaby było wywalic kasę a i jeszcze nie wiadomo czy to co tam jest jest tym czego szukamy czyli z polkiego na nasze nie wiadomo czy tam są te złote łany więc jak ktoś chce to może próbowac ale wydaje mi się że z tego też nic nie będzie niestety :)

Edytowano przez miki20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonek1992    1

Mi to się tak wydaje, że te gość z YT w ogóle nie ma tych odcinków, a te urywki może tylko gdzieś znalazł bo gdyby je miał to by je na pewno wrzucił!!! A tak ch***ia, a też miłą chęcią bym sobie obejrzał ten dokument!!! Jak byście coś mieli to napiszcie na gg!!!Pzdr :)

 

 

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/4212860

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Drodzy koledzy i koleżanki cóz jedyne co nam chyba pozostaje to zawalenie TVP prośbami o powtórna emisje bądź wydanie złotych łanów na DVD. ja prponuje żeby każdy komu zależy n a tym filmie po przeczytaniu tego postu wszedł na poniższą stronę i wypełnił formularz i go wysłał.

http://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt

to chyba nasza ostatnia szansa. A i dawajcie znac jakby wam coś odpisali B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dj69    0
Napisano (edytowany)

w telewizji na tvp3 zaczeli puszczac takie stare seriale dokumentlne

moze puszczą i Złote Łany...

Edytowano przez dj69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciano    7

gdyby ktoś wypatrzył w programie lub wiedział kiedy będą emitowane "złote łany" to niech da znać na forum wtedy każdy sobie obejrzy, nagra i będzie zadowolony, już długo na to czekamy, o której lecą te seriale dokumentalne na TVP3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

mam pytanie, czy ktoś z szanownych userów AF ma może odcinki ARIZONY???

nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego wpisałem w tym, jak coś to przepraszam.

p.s. coś już wiadomo n/t Złotych Łanów, chętnie bym obejrzał ponownie.

z góry wielkie dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj