Marciano

Złote łany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Żyto Danowskie
EwaEwaSz    0
19 godzin temu, scyzor napisał:

to ten adres

Dziękuję ;) może niedługo uda mi się odwiedzić Panią Franciszkę. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takale    0
Dnia 4.07.2021 o 16:13, EwaEwaSz napisał:

Dziękuję ;) może niedługo uda mi się odwiedzić Panią Franciszkę. Pozdrawiam 

I jak? Byłaś u Pani Franciszki? Ktoś ma jakieś wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rado9990    4

Znalazłem kiedyś na fejsie synów Wełpy,Dorotę Szorc,napisałem do nich tak po prostu ale nie odpisali,raczej nie chcą nawet wspominać tych czasów kiedy mieli gospodarstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaEwaSz    0
Dnia Sunday, August 01, 2021 o 19:57, Takale napisał:

I jak? Byłaś u Pani Franciszki? Ktoś ma jakieś wieści?

Tak, byłam. Pani Franciszka przywitała nas pięknym śpiewem, bardzo mnie to wzruszyło. Ucieszyła się z odwiedzin, żartowała. Ogólnie fizycznie dobrze się trzyma. Ma bardzo dobrą opiekę i jest w ośrodku bardzo lubiana. Niestety ciężko się z Nią już dogadać. Opowiada swoją historię jeszcze z młodości, powtarzając wciąż te same rzeczy, ale w ogóle nie odpowiada na zadawane pytania. Jakby utknęła w swoim świecie. Jest to bardzo przykre, bo to mądra i wspaniała kobieta. Na koniec tak jakby chwilowo wróciła Jej świadomość i  się z nami czule pożegnała, powiedziała wiele pięknych rzeczy i życzeń od serca.  Odchodząc było dużo uścisków, całusów, śpiewu i łez... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12089

obejżałem cały serial na yt poraz xx łezka w oku się kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    784

Mi najbardziej zapadły w pamięci słowa pana Franciszka gdy z kimś rozmawiał, nie pamiętam z kim ale powiedział wtedy, że XX wiek to jego zdaniem ostatni dla tej cywilizacji.

A wiele wskazuje, że jego słowa były bardzo trafne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12089
scyzor napisał:

witam wszystkich i życzę zdrowych pogodnych świąt bożego narodzenia a w nowym roku spełnienia marzeń w niedzielę odwiedziłem panią Franciszkę  podwiozłem jej produkty na święta choinkę parę worków węgla  ale to jest nic bo Franciszce trzeba kontaktu z ludżmi   demencja starcza postępuje zapomina się niewie gdzie co położyła ale trwa tam gdzie spedziła  swoje najlepsze lata z męzem byłem na cmętrzu krzyż na grobie Franciszka się przewrócił bo zgnił skrzynka się też rozlatuje i co na to poradzić sam się nad tym zastanawiam  człowiek żyje tyle jak długo ludzie o nim pamiętają pozdrawiam was

scyzor Wiesław z Euro Łanów to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

witam tak to ja dzwonilem do domu opieki pani franciszka jest chora i oslabiona cos wiecej dowiem sie po niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12089

czy jest tu Rafał z Bielska co występował w ,,euro łanach,,


?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23
Dnia 12.02.2022 o 22:08, Supersebusiek napisał:

To prosimy od razu o informację co i jak .

witam pani franciszka przeszla 2 infekcje jest oslabiona ale jakos sie trzyma jak poluzuja obostrzenia to pojade do niej choc kontakt jest ograniczony tym ze franciszka zatrzymala sie na pewnym etapie zycia moze i dobrze bo  zmartwienia co dalej byly by gorsze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaEwaSz    0
8 godzin temu, scyzor napisał:

witam pani franciszka przeszla 2 infekcje jest oslabiona ale jakos sie trzyma jak poluzuja obostrzenia to pojade do niej choc kontakt jest ograniczony tym ze franciszka zatrzymala sie na pewnym etapie zycia moze i dobrze bo  zmartwienia co dalej byly by gorsze pozdrawiam

Dziękujemy serdecznie za informację. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wie ktoś może co się dzieje z  gospodarstwem Welpów , ponoć jego syn chciał zacząć na nowo

Edytowano przez Paramaxilparamaxil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisera    532

Śledząc ostatnio wszelkie tropy Złotych Łanów, natrafiłem dziś, na smutną wiadomość że 11.03.2022 zmarła już Ś.P. Pani Franciszka, kiedy pogrzeb? Niestety nikt tego nie napisał, jedynie że będzie pochowana z Ś.P. Franciszkiem. Nie wiem czy cała ta informacja to prawda, ale wstawiam, to co znalazłem.

Edytowano przez wisera
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wisera napisał:

Śledząc ostatnio wszelkie tropy Złotych Łanów, natrafiłem dziś, na smutną wiadomość że 11.03.2022 zmarła już Ś.P. Pani Franciszka, kiedy pogrzeb? Niestety nikt tego nie napisał, jedynie że będzie pochowana z Ś.P. Franciszkiem. Nie wiem czy cała ta informacja to prawda, ale wstawiam, to co znalazłem.

Bardzo smutna wiadomość wiadomo co się stało z ich gospodarstwem sprzedali komuś czy stoi opuszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaEwaSz    0
4 godziny temu, wisera napisał:

Śledząc ostatnio wszelkie tropy Złotych Łanów, natrafiłem dziś, na smutną wiadomość że 11.03.2022 zmarła już Ś.P. Pani Franciszka, kiedy pogrzeb? Niestety nikt tego nie napisał, jedynie że będzie pochowana z Ś.P. Franciszkiem. Nie wiem czy cała ta informacja to prawda, ale wstawiam, to co znalazłem.

Witam. Gdzie była podana taka informacja? Przeszukałam praktycznie cały internet i nie znalazłam żadnej wzmianki o śmierci Pani Franciszki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisera    532

 

Tutaj ktoś pod nickiem: @joannairena, w komentarzach podał taką informację, przypadkiem dzisiaj trafiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaEwaSz    0
8 godzin temu, wisera napisał:

 

Tutaj ktoś pod nickiem: @joannairena, w komentarzach podał taką informację, przypadkiem dzisiaj trafiłem

Dziękuję serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

Witam wszystkich ta przykra wiadomość jest jednak prawdziwa pani Franciszka zmarła w piątek  miała  rozległy zawał  dzwoniłem  dziś do domu opieki co do pogrzebu nic nie wiem będę dzwonił po znajomych składam kondolencje rodzinie niechaj spoczywa w spokoju

  • Sad 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaEwaSz    0
51 minut temu, scyzor napisał:

Witam wszystkich ta przykra wiadomość jest jednak prawdziwa pani Franciszka zmarła w piątek  miała  rozległy zawał  dzwoniłem  dziś do domu opieki co do pogrzebu nic nie wiem będę dzwonił po znajomych składam kondolencje rodzinie niechaj spoczywa w spokoju

Dziękujemy za wiadomość.  Jeśli tylko będzie wiadomo coś o pogrzebie naszej kochanej Pani Franciszki to prosimy o informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5549

Cóż już niewielu bohaterów tamtej opowieści zostało na świecie , ponad 21 lat to jednak szmat czasu...Niech jej ziemia lekką będzie.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj