Marciano

Złote łany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Żyto Danowskie
breneka75    3

Dokładnie tak jak piszesz. Też liczyłem, że chociaż troszkę wspomną o każdym bohaterze z poprzedniej serii, a póki co to tylko Franciszka się przewinęła....

 

A artystę rzeźbiarza, Dariusza Milińskiego nikt nie zauważył? No to co za fani "Złotych łanów" z was są? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154
Dnia 19.10.2015 o 18:51, breneka75 napisał:

A artystę rzeźbiarza, Dariusza Milińskiego nikt nie zauważył? No to co za fani "Złotych łanów" z was są? :)

 

Nie no jeszcze ten artysta ale to jak się zaczynał odcinek, jak go z jego gadką można nie zauważyć :D  Darka niestety nie kojarzę ;)

______________________________________________________________________________________________________________________________

http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincc360    70

A jakieś powtórki będą lecieć ? może ktoś nagrał ?

Edit : http://www.regionalna.tvp.pl/22246285/19102015

Pięknie u pani Franciszki ażsie wzruszyłem

Edytowano przez Marcincc360

Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

Po prostu jakich by nie było fajerwerków to prawdziwy klimat polskiej wsi już zanikł, teraz pozostały małe podrygi i to już na pewno nie będzie ten sam dokument. W Złotych Łanach było inne życie na wsi - prawie w każdym odcinku pokazywali jakieś ciekawe tradycje i zwyczaje (przygotowania do wesela, same wesela, zabawy) a w Euro Łanach co mogą nam pokazać ? Chyba tylko bambrów z nowymi maszynami i co raz większymi hektarami żeby pokazać jakie bogactwo teraz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

akurat mi się urlop skończył, jak ktoś znajdzie link do dzisiejszego odcinka żeby w necie obejrzeć to proszę podrzućcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rados88    3

Właśnie dzisiaj oglądałem drugą część Eurołany .:Pokazywali część rodziny Wełpów i gospodarstwo bez maszyn także pokazywali panią Kałczor dach jej się spalił opowiadała o mężu jak przepił gospodarstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawcio096    1

Pięknie pięknie Powli Euro łany sie rozwijają :) Pokazują nam to na co czekaliśmy 15 lat :) Dla mnie wgl mogło bym nie być tych nowych bohaterów, ci prawdziwi bohaterowie z 15 lat temu przebijaj wszystko :) Przeraziło mnie tylko to ze Pani Kauczor miała tyle dzieci a teraz  sama wylewa te wiadra z wodą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Na tvp 3 lublin emitują Euro łany w soboty o 8.55 , widzę ,że w tvp Regionalnej Wrocław macie premierę wcześniej ?

 

 

   Mi to się normalnie łzy w oczach kręcą jak oglądam ten serial , szczególnie jak pokazują tych samych bohaterów teraz i 15 lat temu :) A najsmutniejszy jak dotąd był odcinek z rodziną Wełpów , 15 lat mało i nie mało a aż tyle się zmieniło ,żeby nie powiedzieć zmarnowało ...

 

  Nie da się "przebić" złotych łanów , ale Euro łany to też dokument na który czeka się cały tydzień , już nie o 21 z minutami , nie z narracją profesora Miodka , ale z zaciekawieniem , chociaż chyba głównie najciekawsze jest co zmieniło się u dobrze znanych starych bohaterów :) Tym nie mniej ten pan sołtys ma gadane i wprowadza do tego serialu taki optymizm jak w pierwszej serii inni bohaterowie .

 

 P.S. A ten pan w odcinku z Wełpami , który jechał z Kieleckiego jako fan to może ktoś z naszego forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

Mnie jeszcze bardziej poruszyła historia pani Kałczor, tam dopiero patologia wystąpiła - patrząc po tym co było w złotych łanach to w życiu bym się nie spodziewał że taki los ją spotka. Dzisiaj ciekawie pokazali też tych dwóch kawalerów, ten młodszy widać że cały poświęcił się ziemi - takich powinni pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor    23

witam będąc na cmentarzu w Twardogórze miłe zaskoczenie ekipa TVP Wrocław umiesciła tblicę na grobie pana Franciszka z napisem Ziemia człowieka wydała i ziemia człowieka zje dlatego trzeba ją wielbić - gospodarz złotych łanów .PS.jako fan złotych łanów zostałem zaproszony do udziału w reportażu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kam2128    0

Fajny dokument, oby tylko pokazali wszystkich bochaterów ze złotych łanów, nie było jeszcze Szorca, Gralów, Pani Steni, Irka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawcio096    1

Spokojnie w kolejnych odcinkach bedą ukazani :) Widać ze co odcinek to jest wspomniany jeden gospodarz z złotych łanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj