Skocz do zawartości
Marciano

Złote łany

Polecane posty

lordhagen    280

Ja też bym sobie obejrzał, bo oglądałem tylko jeden odcinek, jak babka zrywała jabłka, jechali Rekordem w pole i potem wesele było. Coś takiego, dobrze nie pamiętam, bo to w wakacje było.

Marciano    2

no i jak wygląda sprawa z nagranymi odcinkami, wrzućcie to gdzieś, najlepiej na chomika, dobre i trochę póki nie ma wszystkich.

AUSCHTAGEN    108

Znalazłem płytki z nagranymi Złotymi Łanami, co prawda nie wszystko ale zawsze to coś :) Mam odcinki 4,6,7,8,9,10,11,12 i niebawem powrzucam je na YT ;)

Wacek21    35

Przynajmniej na jedna osobe mozna liczyc, jesli bedziesz wrzucać ta odcinki na YT to prosze o link do nich ;)

c355    0

A nie ma ktos jeszcze 1,2,3,5 odcinka bo byloby juz wszystko. A niemoglbys zamiast na YT wrzucic to gdzie do pobrania mozna by se na plytki zgrac i na DvD ogladac zawsze to inaczej niz na kompie?

AUSCHTAGEN to w koncu jakie masz odcinki bo napisales wczesniej ze nie masz 3 a na Yt w tytule odc.3?

PaWeL1995    1

Ach to był super dokument ;[ Jak byłem mały to zawsze wieczorem oglądałem :) A Teraz co nie ma praktycznie żadnego dokumentu który mówił by o pracy rolników ;)

jakub1    0

Witam.No i co z tymi Złotymi Łanami bo bardzo chcę obejrzeć a jakoś ich nie wizdze na Y-T oprucz jednego 3 odcinka części 1/2

AUSCHTAGEN    108

Właśnie obrabiam te filmy i wrzucę jeszcze raz od nowa w całości (bez podziału na części), mała pomyłka na YT jest odcinek 4 :P

c355    0

To gi ale nadal poszukiwani urzytkownicy co maja pozostale odcinki. Fajnie miec cala serie

A ten napis na srodku to konieczny?

Marciano    2

AUSCHTAGEN@ najlepiej jak byś to wrzucił na chomika, było by bez start na jakości i dobrze by się pobierało.

AUSCHTAGEN    108

W tym problem, że ja mam to nagrane jako DVD i przeróbka na avi/divx nie dość, że zajmuje sporo czasu to wyrządza duże szkody w jakości tego filmu (nie bawiłem się w to nigdy, być może to wina programu z którego korzystam );) Dostęp do brakujących odcinków (1,2,3,5) będę miał dopiero w święta.

c355    0

AUSCHTAGEN czyli bedziesz mial wszystkie 12 odcinkow czyli cala serie? A moze lepiej jak bedziesz mialjuz wszystkie to wyslesz komus na plytce zgrane wszystko i on wrzuci albo powysylamy do siebie nawzajem?

damian83    11

teraz to YACENTY powinien nakrecic złote łany nowe odcinki kilku chętnych z agrofoto by sie znalazło a jest co pokazać na naszej piekniejszej pewnie wsi było by widac różnice heh

Wacek21    35

Przeciez na YT na kanale @Auschtagena są te odcinki.

Najpierw czytaj potem pytaj

pawlus224    1458

teraz to YACENTY powinien nakrecic złote łany nowe odcinki kilku chętnych z agrofoto by sie znalazło a jest co pokazać na naszej piekniejszej pewnie wsi było by widac różnice heh

Ta ... i myslisz ze wskazałby takich "szarych chłopków " jak my ?

Tematem tej serii Była by zapewne cała burzuazja moderatorów :D

Złote łany to było cos :P i te słowa "...bo Ja sie czuje malenki jak robak , ale pana nie widze wiekszym od siebie ..." dają do myslenia ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się