Skocz do zawartości
Marciano

Złote łany

Polecane posty

tomaszo27    0

hej, a można prosić o wysłanie wszystkich odcinków na hotfile albo podobny serwer?

@AUSCHTAGEN

Dał byś rade zrobić RIPa tego dvd cała nasza społeczność była by Ci wdzięczna :)

Brezniew    0

Odcinek 5. oraz 12. wrzucę na YT ale 1wszego niestety nie posiadam, jak ktoś chce to mogę mu wysłać całość na płycie (DVD), w razie czego pisać na PW albo na gg.

Jezeli to mozliwe to ja bym prosil o jakies namiary w zwiazku ze zrzuceniem calosci zlotych lanow na plytke. zalezy mi na tym bo w jednym z odcinkow wystepuje moj s.p. ojciec chrzestny. poza tym znam okolice gdzie to krecono. pozdrawiam i czekam na odp.

c355    0
Napisano (edytowany)

Jezeli to mozliwe to ja bym prosil o jakies namiary w zwiazku ze zrzuceniem calosci zlotych lanow na plytke. zalezy mi na tym bo w jednym z odcinkow wystepuje moj s.p. ojciec chrzestny. poza tym znam okolice gdzie to krecono. pozdrawiam i czekam na odp.

A wiesz moze jak potoczyly sie dalsze losy bohaterow? Jezeli mozna wiedziec kto byl twoim ojcem chrezstnym. Podobno Pan Wełpa i Pan Kałczor niestety juz nie żyja.

Edytowano przez c355

Brezniew    0

Niestety nie znam ich osobiscie i dawno tam nie bylem. chyba w 5 odcinku jest wizyta u kowala. kowal chyba tez juz nie zyje. moim chrzestnym jest a raczej byl jego pomocnik. ten gosc wasaty. he he

Jezeli ktos ma to niech wrzuci 5 odcinek na yt

c355    0

5 odcinka nie ogladalem ale w 3 tez byla wizyta u kowala to ten sam?

Brezniew    0

tak kowal ten sam. kopyto trzyma moj chrzestny. ponawiam prosbe jezeli ktos ma 5 odcinen niech wrzuci na yt

UrsusCzesio    303

A wiesz moze jak potoczyly sie dalsze losy bohaterow? Jezeli mozna wiedziec kto byl twoim ojcem chrezstnym. Podobno Pan Wełpa i Pan Kałczor niestety juz nie żyja.

Przecież Wełpa było widać że był dosc młody ja mu daje że był ok 1950 rocznik

c355    0

Tez tak mysle, ale czy mlodzi ludzie nie umieraja?

ursusc325    1

No wlasnie panowie koledzy nie wiecie kaj jest krecona akcja tego dokumentu?? szukam na necie i nigdzie nie moge znalezc info na temat miejscowosci pisza tylko ze woj dolnoslaskie.. z gory dzieki za odpowiedz..

Wełpowie,Grale, Szorce i Kałczorowie mieszkają niedaleko Lubomierza.

lukasx21    125

A może spróbować poszukać na nk któregoś z młodszych bohaterów serialu i nawiązać z nim kontakt?

coje123    0

Odpisał ktos znaleziony na NK ??

witam.... tak ja wraz z rodzina i wspul mieszkancami wsi jezeli masz jakies konkretniejsze pytanka to pisz z chencia odpisze pozdrawiam Odpisał Paweł Kałczor

Piotruniu25    1059

Od czasu nagrywania Złoty Łanów bardzo się zmieniła wasza wieś na dobre czy na złe?

Edytowano przez Piotruniu25

coje123    0

Odpisał ktos znaleziony na NK ??

tak wiekszosc juz niezyje pan franciszek umalr ze starosci...edka welpe przygniutl ciagnik... rodzice ryska szorca ruwniez nie zyja... moj ojciec tez nie...jak widac wiekszosc osub umarlo. a my mlodzi porozjezdzalismy sie po europie niektuzy tylko zostali w polsce wiekszosc rolnictw juz nie ma... a moge wiedziec czemu sie tym tak interesujesz??? Tak mi odpisał Piotr Kałczor

c355    0

A co stalo sie z gospodarstwem Franciszkow, pani franciszka zyje? Jak umarl Pan Kałczor? Co u pani Wandy?

ursusc325    1

Pamiętacie tego miotlarza, dzisiaj go widziałem, jak jechał tym swoim rowerkiem i sprzedawał miotły.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się