Zaloguj się, aby obserwować  
Karczycho

Instrukcja obsługi rozsiewacz bogballe exw 1500

Polecane posty

Karczycho    0

Witam:) Mam tabele wysiewu ze strony http://www.bogballe-charts.com/new/spread_charts_via.asp?S=60&M=6&SC=c&QS=s, ale za bardzo jej nie rozumiem. Jeżeli ktoś posiada taki rozsiewacz na jakiej liczbie muszę ustawić przedziałkę jaką mniej więcej prędkością jechać i jakie obroty silnika potrzebuje aby wysiać 200kg na hektar, a jakie aby wysiać 100kg na hektar? Z góry dziękuje za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Sprzedam polski rozsiewacz 600 l z plandeką. Skrzynia wykonana z nierdzewki. Rozsiewacz nabudowany na ramę z kołami więc nadaje się do małego ciągnika.  3800 do negocjacji 
      Kultywator polski 3 m z wałkiem strunowym . 2000 do negocjacji 
      Zainteresowanym podeślę zdjęcia 
    • Przez Marcin06
      Witam,
      od niedawna jestem posiadaczem rozsiewacza bogballe l1 plus. Mam obawy odnośnie ustawienia szerokości roboczej, aktualnie ścieżki mam co 12 metrów. Przeglądając instrukcje obsługi oraz tabele wysiewu zauważyłem, że podczas ustawienia rozsiewacza na 12 lub 15 metrów nie ma żadnej różnicy (ustawienie łopatek, wysokość zawieszenia maszyny oraz kąt pochylenia jest taki sam). 
      I odnośnie tego mam pytanie jeśli nie ma żadnych różnic w ustawieniu i będę siał co 12 metrów to nie będzie za dużych nakładów i po czasie na polu będzie widać pasy.
      Może ktoś z was sieję tym modelem na 12 metrów i wypowie się jak to wygląda w praktyce?
    • Przez kamil100691
      Może ktoś doradzi który rozsiewacz wybrać  ma mieć pojemność 1200l zbiornik i elementy rozsiewające z kwasówki cena zbliżona obydwóch
    • Przez przemol
      Witam zakupiłem rozsiewacz Amazone ZA-OC 700 i mam pytanko jak ustawić łopatki na talerzach żeby rozsiewal na 12 m lub na 15. 
      Na talerzach jest numeracja.  
      Dzięki wszystkim 
    • Przez Kuba284
      Witam
      Który rozsiewacz będzie lepszy? 
      Sipma rn100 boryna czy może unia mx 850
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj