Kasztanka

Sfora psów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
versus    27

one atakują nawet ciągniki,kiedyś jechałemz tatą do sąsiedniej wsi,wyleciały psy i jeden jak cielak wielki wbił się w koło,z tego co wiem teraz już nie wybiega,bo go trochę poturbowało itd. ale tak się wbił,że aż kapcia złapaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no u mojego wuja jest 9 psow w tym dwa bardzo wielkie i do niedawna jeszcze laatły luzem ale tylko szczekały na ludzi i samochody i nikogo nie pogryzły i juz wszyscy sie przyzwyczaili do latajacych burkow.Ale bylo w tej psiej bandzie pare takich chojraków ze jak jechal samochód to one przy samym kole biegły rowno z autem i wujas postanowił zrobic ogorodzenie.Kiedys w taki sposob zginał u niego jeden pies.Ale wtedy nie było czasu robic zagrody.No ale juz jest i nikt nie boi sie ze jakis burek wpadnie pod koła czy kogos pogryzie. :huh:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Mój tata mi opowiadał ze jak był mały to mieli psa który biegł miedzy dwoma koniami. Tylko gdy tata kupił ciagnik to pies zgłupiał i go rozjechali :huh:


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

a na jaką chorobę może cierpieć mój pies jeśli nie da sie wogóle pogłaskać tylko jak go spuszczę z łańcucha albo jak sam się urwie to by mnie tylko ujadał... :huh: irytuje mnie to :(

albo jeszcze lepiej... merda ogonem jak wołam na niego "kretyn"


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

a ja mam problem ze sforą bezpańskich KOTÓW. może to się wyda śmieszne ale dla mnie to jest poważny problem. całe to stadko upodobało sobie moje bele sianokiszonki, skaczą po nich i sporo bel jest porozrywanych, a później wiadomo-pleśń i trzeba .sporo odrzucać. może są jakieś środki żeby je odstraszyć, takie jak np. zapach wilka do odstraszania dzików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ja miałem ten sam problem tylko ze z lisami i nakryłem baloty starymi kocami i plandekami i po kłopocie :huh:


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba99    0

przed chwilą na Onecie przeczytałem,jak dwa mieszańce które "do tej pory nikogo nie ugryzły" poszarpały ciężko 5-cio letnie dziecko na placu zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

słuchaj kazdy pies moze ugrysc nawet najmilszy,ale pies nie ugryzie ci bez powodu...no chyba ze wscieklizne lub inna chorobe ale jak jest zdrowy to moze ugryzc tylko przez rozdraznienie lub moze to byc jeszcze jego wrodzona wada,czyli od urodzenia jest agresywny co sie zdarza tylko w niektórych rasach.Jesli nie bijemy psa nie zastraszamy go to on odplaci sie przyjacielstwem i wiernoscia..wiem sam po sobie.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

mimo wszystko jak dobrze traktujesz psa to może mu coś odbić. To jest natura... mocno wkurzają mnie przypadki jak pies do pasa lata na po podwórku a właściciel "on nie ugryzie" - no może jego nie :angry:


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba99    0
słuchaj kazdy pies moze ugrysc nawet najmilszy,ale pies nie ugryzie ci bez powodu...no chyba ze wscieklizne lub inna chorobe ale jak jest zdrowy to moze ugryzc tylko przez rozdraznienie lub moze to byc jeszcze jego wrodzona wada,czyli od urodzenia jest agresywny co sie zdarza tylko w niektórych rasach.Jesli nie bijemy psa nie zastraszamy go to on odplaci sie przyjacielstwem i wiernoscia..wiem sam po sobie.

rozumiem,że to wykład o psiej naturze dla rodziców tego pogryzionego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

nie to było do ciebie bo piszesz ze pies kogos zaatakował a nie znasz szczegołow zdarzenia..skad wiesz jaki był powod ataku psa??,nie był to wykład tylko powiedziałem jak jest,zwierze tez ma swoje prawa,dajac przykład ty bijesz psa i nic ci w tym nie przeszkodzi to i on moze sie bronic ,taka natura i nic nie poradzisz.Moze dziecko rozdraznilo w jakis sposob psa i ten zaatakowal.Najlepiej zwalic cala wine na psa,bo przeciez nie oskarza 5 latka o rozdraznienie psa :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba99    0
nie to było do ciebie bo piszesz ze pies kogos zaatakował a nie znasz szczegołow zdarzenia..skad wiesz jaki był powod ataku psa??,nie był to wykład tylko powiedziałem jak jest,zwierze tez ma swoje prawa,dajac przykład ty bijesz psa i nic ci w tym nie przeszkodzi to i on moze sie bronic ,taka natura i nic nie poradzisz.

ja jednak uważam,że człowiek ma większe prawo do życia jak zwierzę.A co do pogryzionego dziecka,to bawiło się na PLACU ZABAW.Psy uciekły z zagrody niestety, rolnika.Oczywiście,były tłumaczenia,że pierwszy raz,że takie łagodne,itd.Ale,czy słyszałeś,żeby właściciel psa,który kogoś pogryzł,mówił inaczej.

Dzisiaj można było przeczytać,że w jakimś hrabstwie na płn. Angli zarządzono uśpienie wszystkich!psów ras uznanych za niebezpieczne i ich mieszańców.Powód-rozszarpanie na śmierć 5-cio letniego dziecka.Co Ty na to.

Na problem psów mam być może bardziej surowy pogląd niż większość z Was.Może dlatego,że mam małe dzieci,które też są narazone na spotkanie z pieskiem,"który nikogo jeszcze nie ugryzł".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
mimo wszystko jak dobrze traktujesz psa to może mu coś odbić. To jest natura... mocno wkurzają mnie przypadki jak pies do pasa lata na po podwórku a właściciel "on nie ugryzie" - no może jego nie :angry:

 

Z kobietami jest podobnie ;>

 

 

nie to było do ciebie bo piszesz ze pies kogos zaatakował a nie znasz szczegołow zdarzenia..skad wiesz jaki był powod ataku psa??.........

 

Cóż. Jak ktos jest ze wsi to wie co to pies a miastowemu nie wytlumaczysz.

Media rozdmuchują takie sprawy a wynika to przeważnie z tego, że w zarządzie miasta siedzi parę "panienek" co się boją psów lub mają sąsiada z fajnym psiakiem ale się go boją (psa).

Ogólnie żadne zwierze nie zaatakuje jeśli czuje się bezpieczne - pogadajcie z kimś kto o tym ma pojęcie - np z myśliwym/łowczym.

 

 

@kuba99

Nie porównuj Anglii do nas - wyrwałeś zdanie z kontekstu i tyle. Po pierwsze jest to chory mentalnie kraj po drugie chciałbym aby każdy psiak w pl miał tak dobrze jak w Anglii. Byłeś tam??? Rozmawiałeś z ludzmi z wiosek?? Widziałeś jak podchodzą do psów?? Jeśli nie to nie gdybaj.

 

Co do dzieci - wiedziałeś w jakim świecie będą żyły gdy je płodziłeś - chcesz je chronić przed wszystkim???

Tylko nie zrób z nich maminsynków. Lepiej zacznij ich uczyć jak należy postępować w kontaktach ze zwierzętami.

Sorki ale gadanie ze spokojny pies pogryzł dzieciaka mnie nie dziwi jak pies wisi na łańcuchu a dzieciak stojąc poza zasięgiem łańcucha wtyka psu do nosa patyki - czemu o tym p********e media nie mowią?? Dzieje się to codziennie. No i jak się pies zerwie lub dzieciak wlezie w zasięg łańcucha to nie dziwię się że pies atakuje dzieciaka. Pomyśl, że ty wisisz na łańcuchu a ktoś wtyka Ci patyki do nosa....

 

A i żeby było jasne jeśli idzie o moje zdanie - zwierzęciu daję równe prawo do życia co człowiekowi - one były przed nami (no chyba, że jesteś fanem giertychowej teorii ewolucji). Tak, to my nad nimi panujemy ale nie znaczy że nie jesteśmy im czegoś winni.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba99    0

A i żeby było jasne jeśli idzie o moje zdanie - zwierzęciu daję równe prawo do życia co człowiekowi - one były przed nami (no chyba, że jesteś fanem giertychowej teorii ewolucji). Tak, to my nad nimi panujemy ale nie znaczy że nie jesteśmy im czegoś winni.

gadasz jak nawiedzony ekolog.Jeśli twierdzisz,że zwierzęta mają takie same prawa jak ludzie.Już teraz jako moderator zamknij wszystkie tematy o tuczu drobiu i trzody chlewnej.Przecież te zwierzątka skończą na naszym stole!fe,jak tak można!Możesz też oblewać farbą paniusie z miasta,co noszą naturalne futra.Kto to widział,aby obdzierać ze skóry naszych "braci mniejszych"

A co powiesz o krowach? Podobno niektórzy twierdzą,że samo dojenie krowy to już wyzysk.

Na koniec powiedz,czy Ty już zacząłeś płodzić dzieci?A może czekasz lepszych czasów?A jeśli one nie nadejdZnasz takie powiedzenie,że ktoś zachowuje się jak małpa z brzytwą?to chyba podsumowuje inteligencję najbardziej podobnego do czlowieka zwierzęcia.Inne są jeszcze niżej od ludzi,i nawet nie wiedzą,że istnieja jakieś prawa.

pozdrawiam.tatuś dwojga dzieci,zdrowych i całych.Czego i Tobie życzę.

Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Jezeli juz zeszliscie do tego tematu to dam wam pewien link do filmiku o zwierzetach. Moze niektorych do myslenie pociagnie i zmienia zdanie ze zwierzeta sa tylko do "jedzenia" co prawda to prawda lubie jesc mieso ale nie wiedzialem ze w taki sposob ono jest robione. Przemyslcie czy chcecie ogladnac ten film. Dla niektorych moze byc drastyczny http://www.smog.pl/wideo/6635/bestialskie_...wanie_zwierzat/

http://www.smog.pl/wideo/5143/kto_im_na_to_pozwolil/


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

kuba daj sobie spokoj,krowa od tego jest zeby ja doic i pozyskiwac mleko,do tego zostala stworzona to jest naturalne,tak samo swinie czy byki ida na mieso by czlowiek mogl jesc.ty zmieniasz temat z psow na zwierzeta hodowlane.wlasnie zwierzeta hodowlane..jak sama nazwa wskazuje "hodowlane" czyli do czegos przeznaczone,potrzebne.pies jako zwierze domowe nie jest nikomu potrzebny bo nie zabijesz go jak swini i nie zjesz (no chyba zes jest psychopata :) )

dlatego nie porownuj swin i krow do psow bo to calkiem inna sprawa ,ja mowilem o zwyczajnym,bezmyslnym biciu psa,co jest przeciwienstwem do wykorzystywania zwierzat hodowlanych przez czlowieka.

Gdyby nie te swinki i inne zwierzaki ludnosc na swiecie by szybko zmalala,bo nie kazdy uwiebia zielenine. :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
gadasz jak nawiedzony ekolog.Jeśli twierdzisz,że zwierzęta mają takie same prawa jak ludzie.Już teraz jako moderator zamknij wszystkie tematy o tuczu drobiu i trzody chlewnej.Przecież te zwierzątka skończą na naszym stole!fe,jak tak można!Możesz też oblewać farbą paniusie z miasta,co noszą naturalne futra.Kto to widział,aby obdzierać ze skóry naszych "braci mniejszych"

A co powiesz o krowach? Podobno niektórzy twierdzą,że samo dojenie krowy to już wyzysk.

Na koniec powiedz,czy Ty już zacząłeś płodzić dzieci?A może czekasz lepszych czasów?A jeśli one nie nadejdZnasz takie powiedzenie,że ktoś zachowuje się jak małpa z brzytwą?to chyba podsumowuje inteligencję najbardziej podobnego do czlowieka zwierzęcia.Inne są jeszcze niżej od ludzi,i nawet nie wiedzą,że istnieja jakieś prawa.

pozdrawiam.tatuś dwojga dzieci,zdrowych i całych.Czego i Tobie życzę.

Kuba

 

Moje prywatne zdanie to jedno, funkcja to inna sprawa.

Wypowiedziałem się jako ja -> Nikita_Bennet :).

A teraz wypowiem się jako MOD - uzyj poprawnie tagów

zebyś to co napisał miało przysłowiowe ręce i nogi i proszę popraw literówki bo ciężko się to czyta.

Co do dzieci - moje 26 latek to trochę mało - do tego trzeba dorosnąć i być swiadomym macierzyństwa - nie lubię jak dzieci wychowują dzieci. Tak chce mieć dzieci jeśli w następnym pytaniu chcesz o to zapytać ale chcę "mieć z kim i gdzie" a nie z byle kim i byle gdzie i niech panstwo (czyt podatnik) martwi się o ich wychowanie/edukacje.

 

EKOLOGIEM nie jestem - choć i w moim wykształceniu się ten przedmiot przewijal niejednokrotnie to dalej będę twierdził ze mamy jeden świat i należy o niego dbać, także o zwierzęta.

Tak świnka zasługuje na godne zwierzęcia tratkowanie

Tak pies także zasługuje na godne tego stworzenia traktowanie.

 

W obu przypadkach każde ze zwierząt jest utrzymywane przez człowieka w pewnym celu. Nie powinno też przez tego człowieka cierpieć.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba99    0

masz rację,Nikita.Powinno być "nadejdą" i jeszcze wykrzyknik.Sorry

mam do Ciebie pytanie.Obejrzałem Twój profil.Piszesz tam "nothern Poland".Może powinno być "northern"?.No wiesz,rzadko bywam na angielskiej wsi,to się pytam.

Zaszło też pewne nieporozumienie.To,że uważam zwierzęta,za niżej od ludzi stojące stworzenia boże,nie znaczy że nimi pogardzam,ani też nie wzywam do pastwienia się nad nimi.

A co do teorii ewolucji Giertycha,to nie słyszałem.Pewnie ją przerabiałeś na swoich zajęciach z ekologii.

no,ale jak mówią Rosjanie: keep smiling.

Kurde,znowu coś pokręciłem.Powinno być"nie pierieżywaj"

 

kuba daj sobie spokoj,krowa od tego jest zeby ja doic i pozyskiwac mleko,do tego zostala stworzona to jest naturalne,tak samo swinie czy byki ida na mieso by czlowiek mogl jesc.ty zmieniasz temat z psow na zwierzeta hodowlane.wlasnie zwierzeta hodowlane..jak sama nazwa wskazuje "hodowlane" czyli do czegos przeznaczone,potrzebne.pies jako zwierze domowe nie jest nikomu potrzebny bo nie zabijesz go jak swini i nie zjesz (no chyba zes jest psychopata :) )

dlatego nie porownuj swin i krow do psow bo to calkiem inna sprawa ,ja mowilem o zwyczajnym,bezmyslnym biciu psa,co jest przeciwienstwem do wykorzystywania zwierzat hodowlanych przez czlowieka.

Gdyby nie te swinki i inne zwierzaki ludnosc na swiecie by szybko zmalala,bo nie kazdy uwiebia zielenine. :)

Zetor,brachu.OK.Ja to wszystko rozumiem.Tylko Ty też spójrz od czego to się zaczęło.Kasztanka napisała,że atakują ją na publicznej drodze wałęsające sie psy.Bądż konsekwentny-sam mOwisz o psach do-mo-wych.DOMOWYCH.

A problem jest z wa-łę=sa=ją=cy=mi się.I z ich beztroskimi właścicielami.Tak ,bo te psy mają,bądż miały właściciela,który za nie odpowiada.

Często się zdaża,że wypuszcza się psa na noc-niech se pobiega.Nie zawsze wychodzi to na zdrowie,nawet tym psom.

Często strzelają do nich myśliwi.Nieraz wk.....ni sąsiedzi nakarmią faszerowaną kiełbaską.Czasami wpadną pod samochód.

Nie wspominając o chorobach i pasożytach ,których mogą się nabawić od dzikich zwierząt.Ich ofiarą padają też dzikie zwierzęta i ptaki.A przecież one też mają prawo do godnego życia.

przechodzę na odbiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Ja mysle ze jetsemy rolnikami (przynajmniej wiekszosc) ale wszyscy lubimy rolnictwo to mysle ze powinnismy zwierzeta bez wzgledu czy to swinia czy pies traktowac dobrze i jak mamy ze 100 swin to kazda traktowac z osobna i jak najlepiej. :) moze troche to glupie ale ja bym tak kazda traktowal bo koffam zwierzeta. Trudno sa zabijane na mieso no ale jak mowi moj ojciec i poprzednicy poto sa, szkoda tylko tylko ze musza byc transportowane w taki sposob i tak drastycznie zabjane.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

kuba kolego..

mowie nie o psach domowych tylko ogolnie o zwierzetach domowych,zwerzeta domowe jakbys niewiedzial hoduje sie nie na zadne mieso nie na mleko nie na hamburgery nie do pluga...zwierze domowe trzyma sie w domu lub na podworku w budzie jak kto woli np w przypadku psa..zwierze domowe trzymamy dla jaj zeby bylo i takich zwierzat nie zabija sie na mieso,najwyzej wiekszy psiak moze ciagnac kulig z dziecmi hehe :) i tyle jego pracy...

A jesli bys nie wiedzial to nie dzieli sie zwierzat na walesajace sie... :)

tylko na hodowlane,domowe itd..bydlo,konie,trzoda to jest hodowlane,hodujesz je dla jakiegos celu,zwierze pomaga w pracy itd..domowe,np pies,kot,swinka morska,chomik itd...trzyma sie je dla wlasnej satysfakcji,czasem hobby itd..

Psy na wsiach glownie trzyma sie by pilnowaly posesji,czesto ludzie podrzucaja psy na wies bo wiedza ze pies pozostawiony w miescie ma male szanse na przezycie,bedzie szukal jedzenia po smietnikach,a na wsi zawsze ktos go przygarnie bo tam nie robi nikomu roznicy jeden pies wiecej,a w miescie owszem.I nie zawsze jesli powiem "zwierze domowe" chodzi o np psa trzymajacego w domu,zwierze domowe trzyma sie np w przypadku psa jak napisalem wczesniej w budach,koty walesaja sie po dachach itd..


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
masz rację,Nikita.Powinno być "nadejdą" i jeszcze wykrzyknik.Sorry

mam do Ciebie pytanie.Obejrzałem Twój profil.Piszesz tam "nothern Poland".Może powinno być "northern"?.No wiesz,rzadko bywam na angielskiej wsi,to się pytam.

Zaszło też pewne nieporozumienie.To,że uważam zwierzęta,za niżej od ludzi stojące stworzenia boże,nie znaczy że nimi pogardzam,ani też nie wzywam do pastwienia się nad nimi.

A co do teorii ewolucji Giertycha,to nie słyszałem.Pewnie ją przerabiałeś na swoich zajęciach z ekologii.

no,ale jak mówią Rosjanie: keep smiling.

Kurde,znowu coś pokręciłem.Powinno być"nie pierieżywaj"

 

 

Wiesz. Powinno być ale nie jest. Dalej nie wyedytowałeś swego poprzedniego posta a nie jest to trudne.

Co do mego profilu i nie tylko mego konta - powstalo zanim zostałem moderatorem i dzieki za zwrócenie uwagi, ja już poprawiłem byczka w którym zjadłem jedną literkę.

Co do anglii - ty zacząłeś ten wątek o usypianiu psiaków ras niebezpiecznych ;>

Ja Ci mówię jak tam jest naprawdę.

Co do "teorii giertycha" - było o nich głośno w mediach - no cóż ja słucham co mają inni do powiedzenia - szczególnie sprawujący władzę. Nieważne kim są i co mówią.

No i na koniec - cieszę się ze mimo tego, że zjadłem literkę w słowie z mego profilu to i tak wiesz skąd piszę ;> Mi dalej ciężko się czyta Twoje cytowanie bo zlewa się z Twoją wypowiedzią.

 

@oki39

Masz rację ale tutaj idzie o zrobienie nagonki na zwierzęta i ich właścicieli. Rozumiem - psiak zachowuje się niebezpiecznie, właściciel jest podejrzanym typkiem. Zresztą sam podałem linka do jakiś uregulowań prawnych kilka postów wcześniej. Tylko nie rozumiem tego gdy ktoś sadzi mi się na podwórko z bachorami bez zadzwonienia dzwonkiem i dziwi się że pies biegnie do niego i dzieci są w niebezpieczeństwie a poźniej media rozklepują to jako temat zastępczy dla sytuacji w polityce.

 

Co do zwierząt - oglądałeś może dziś w polsacie o rolniku co ma 18 "ogonów" i zwierzaki głodują???


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba99    0

Nikita, z tą >teorią Giertycha< to tylko tak się trochę nabijałem.Jest to tylko fakt medialny.Jeśli jest inaczej to zacytuj i podaj żródła.

ps.Wiesz co to jest "pranie mózgu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Musze sie przyznac ze nie czytalem calego tematu ale macie racje u mnie tez bylo pare sytacji jest tabliczka sasiedzi wiedza ze mam malego groznego kundla ale i tak sie pchaja jeden wujech to az przesadza.

 

Ps o co chodzi z ta nagonka bo nie rozumie? I nie ogladalem na polsacie dzisiaj.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

czy wydaje sie wam zgodne z sumieniem, ze ktos zabija szwedajace sie po polach psy? w sposob mniej lub bardziej cywylizowany. faktem jest, ze sa grozne, szczegolnie jak poruszja sie zoorganizowana grupa ("przestepcza") i kazdy sie ich boi. czy wy akceptujecie (zaakceptowalibyscie) cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

@oki39 - nie ma żadnej nagonki - ktoś odgrzebał temat i rozpoczęła się jakaś rozmowa.

@kubus99 - przecież z giertychem to ironia od samego początku a pisać jego nazwiska nie będę za to jaką krzywdę wyrządził maturzystom

czy wydaje sie wam zgodne z sumieniem, ze ktos zabija szwedajace sie po polach psy? w sposob mniej lub bardziej cywylizowany. faktem jest, ze sa grozne, szczegolnie jak poruszja sie zoorganizowana grupa ("przestepcza") i kazdy sie ich boi. czy wy akceptujecie (zaakceptowalibyscie) cos takiego?

 

Mam taką watahę u siebie. Codziennie rano przełażą koło mojej posesji i pałętają się po polach mimo, że mają właściciela. Moje psiaki szczekają na tamte i zarazem mnie budzą co ranek.

 

Nie mam nic przeciwko humanitarnemu pozbywaniu się psiaków które nie mają właściciela lub nie daje się go ustalić.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj