Zaloguj się, aby obserwować  
adam519

Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Renault? Jaki?

Polecane posty

adam519    6

Witam zastanawiam się nad zakupem dużego ciągnika o mocy około 130-140 km. Będzie służył jako ciągnik do ciężkich prac. Myślę nad używanym ciągnikiem nie starszego jak 2000 rok, według mojego gustu w grę wchodzą: Massey Ferguson 6290, Renault Ares 640RZ, Renault Ares 696RZ, Fendt 514, oraz John Deere 6620, John Deere 6820 .Na ciągnik chce przeznaczyć około 100-110tyś. Na chwile obecną najbardziej jestem przekonany do Masseya Fergusona. Jeśli ktoś ma takie ciągniki niech napisze ich wady, zalety oraz jakie miał awarie, ile kosztowały naprawy, jak ze spalaniem, a także na co zwrócić uwagę przy zakupie. Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiek93    0

Polecam renault u mnie w okolicy jest już ich sporo i każdy sobie chwali podobno są bardzo oszczędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Polecam case mx 120/135 za tyle wyrwiesz w dobrym stanie. Powiem tak silniki nie do zajechania mocy nie brakuje, ciągnik ma 6 garów jest ciężki. Na takiego typowego woła roboczego sie nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2511    6

a nie zastanawiałeś się nad deutz fahrem agrotronem w tej cenie jest ich trochę i to w całkiem niezłym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroTuning    7

Ares to John Deere i Massey tylko tańszy i wygodniejszy w tej cenie to kupisz 2003 i fajnej opcji. Rewers działa fenomenalnie. Mam porównanie z nowymi NH. Fendt jest drogi i dosyć drogie graty a czy taki niezawodny?. John w tej kasie raczej będzie mocno "używany". O Mx'ach też dobrze słyszałem, zwróć uwagę na ergonomię pracy. Ja się zakochałem w Aresie od pierwszego podniesienia tuza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez traktorzystaJakub7211
      witam ostatnio wymieniałem pompę wody w renault 155.54, i teraz po odpaleniu blok gorący, wszystkie przewody zimę, boję się że jak pochodzi dłużej to się przegrzeje. Wie ktoś jak odpowietrzyć układ? żadnego odpowietrznika nie widać.. proszę o szybką pomoc
    • Przez bialy1989
      Witam. Poszukuję kogoś kto podłączy mi antenę Star fire 3000 jako antenę wysyłającą sygnał rtk na moim budynku. Chodzi też o zrobienie wiązki zasilajacej. Temat jest pilny bo wiosna się zbliża a gość który miał to zrobić nie odbiera telefonu. Pokryje koszty dojazdu,miejscowość Kowalewo Pomorskie. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj