Skocz do zawartości
samex69

Dostęp do broni palnej .

Polecane posty

hubertuss    492

czyli wolisz robić z siebie durnia zamiast podać mi przykład gdzie zapomniałem co sam pisałem. Wszystko jasne. Baw się tak dalej.

Wozak71    140

Powtórzę, bo jak zwykle twój niedobór percepcji cię ogranicza. ja nie muszę  ciebie robić durnia. Ty nim jesteś.Dałeś temu wyraz wiele razy. Nie trzeba się wysilać.  Zresztą to nie jest trudne. Bardzo ułatwiasz sprawę kałmuku :)

Edytowano przez Wozak71

Wiadomość z agroFakt.pl

jacus    100

MORZE bracia daltonowie maja takiego na pozbyciu ?

Jan94    6

Ale moim zdaniem  gdy kierowcy ciężarowych wozów mieli zezwolenie źle by nie było. Oczywiście dla własnego bezpieczeństwa.

marobas    118

myśliwi maja broń, i jakoś nie słyszę, żeby nagminnie strzelali do ludzi... także nie tylko kierowcy ciężarówek, ale każdy obywatel, jeśli chce, to badania i giwera w kieszeń

hubertuss    492

Dokładnie jak ktoś chce to dostęp do broni nie jest problemem. Gorzej mają ci nienormalni. Broń dla kierowcy ciężarówki sprawy nie rozwiąże. Tak jak dla każdego z nas. Taki kierowca będąc gdzieś na parkingu czy innym ustronnym miejscu może zostać łatwo obezwładniony zanim po broń sięgnie.

Ywa    499
Napisano (edytowany)

Ja chcę mieć broń.

To czy najlepiej zapisać się do kółka łowieckiego.

Zawsze dużo chodziłam po lasach i zagłębiałam się w nie z dzieckiem. A teraz znajomy mówi, że nie tylko w jego nadleśnictwie, ale i już w moim rozprzestrzeniły się wilki i coraz bardziej rozmnażają się. A nadleśniczy tylko wystosował zawiadomienie do hodowców, aby zabezpieczali odpowiednio swoje zwierzęta przydomowe.  Póki jest zwierzyna w lesie to nie ma problemu.

https://www.pzlow.pl/palio/html.wmedia?_Instance=www&_Connector=palio&_ID=63&_CheckSum=-1839328869

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20140001224

Edytowano przez Ywa

pawel885    380

Z bronią jest jak z policją - legalna jest tyle warta co pomoc policji i całego wymiaru sprawiedliwości - tony akt a przestępca na wolności  :) także jak ktoś chce posiadać broń to po cichu i nikomu się nie chwaląc 

piter_msk    1

Z bronią jest jak z policją - legalna jest tyle warta co pomoc policji i całego wymiaru sprawiedliwości - tony akt a przestępca na wolności  :) także jak ktoś chce posiadać broń to po cichu i nikomu się nie chwaląc 

Ale chciałbym mieć prawo do posiadania broni. Po co kitrać gdzieś po kątach skoro można by było mieć normalnie, legalnie w świetle prawa.

jacus    100

dane statystyczne z I polowy tego roku w usa :

zabitych 6880 osob ,rannych ponad 13 tys, dla porownania japonia -to takie pol usa, gdzie dostep do broni palnej jest bardzo ograniczony-zdarzaja sie lata kiedy nikt nie ginie...

moze ktos ma dane z polski i porownamy z amerykanskimi.......

JanuszTracz    45

wszystko kwestia mentalnośći nóz także jest niebezpieczny lecz każdy go posiada,,ja se zrobie pozwolenie i w końcu legalnie będe mógł sobie po strzela

Konrad_Duda    2

Noże też są legalne dla spadochroniarzy i paralotniarzy. Jeśli masz licencje to nie ma problemy chyba że posiadasz maczetę albo trafisz na dobrego, nadgorliwego policjanta to będzie próbował ci wmówić że chcesz zabić wszystkich nożem do przecinania linek :)

pawel885    380

Jest pełno śmiercionośnych rzeczy legalnie do kupienia i co? Kto ma zabić zabije i cegłą czy gołymi rękami. Broń palna - co by było jak by np każdy górnik podczas strajków w kopalni Wujek miał broń? Broń to zagrożenie dla władzy a nie dla obywateli 

Arturo69    34

Broń powinna być ogólnie dostępna do samoobrony, oczywiście w skrajnych przypadkach.

zetorki12    2007

Jasne .I wystarczy dać nalepkę : "Wyłącznie do samoobrony" i nikt inny broni źle nie wykorzysta .

AlaCapone    4067

Problem nie leży w broni tylko w umyśle tego, kto go trzyma. Nożem także można zabić, jeśli w jego umyśle pojawi się taka chęć.

AlaCapone    4067

Masz moralny obowiązek obrony swojej rodziny, zarówno dzieci i żony. Nie przywilej tylko OBOWIĄZEK.

Złodziej zdobędzie broń bez pozwolenia TY, czy ja nie! - czym chcesz bronić swoich dzieci - wykałaczką?

zetorki12    2007

A tu masz rację . Problem w tym , że łatwiejszy dostęp , to i łatwiej tym "złym" zdobyć .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      W związku z brakiem odpowiedniego tematu na forum dotyczącego "codziennej polityki" zakładam nowy wątek. Tutaj bez obaw możecie poruszać tematy polityczne związane m. in. z dopłatami bezpośrednimi czy projektami ustaw
    • Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy 
      13. Samoobrona
      14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 
      15. Twój Ruch 
      16. Unia Europejskich Demokratów 
      17. Wolni i Solidarni 
      18. Wolność 
      19. Inny komitet 
      Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę  
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?