samex69

Dostęp do broni palnej .

Polecane posty

A jeśli to on otworzy ? Co uczynisz by bronić swą rodzinę , dom i mienie ? Czy zagwarantujesz bezpieczeństwo swoim dzieciom ?

  • Like 2

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Bądź spokojny najpierw będzie musiał tam wejść, jak zacznę czuć się zagrożony to sprawię sobie miłego tybcia.  http://s3-ec.buzzfed.com/static/enhanced/web04/2011/11/13/5/enhanced-buzz-5372-1321181736-4.jpg Te wszystkie argumenty z piłą motorową i widelcem na czele mają w stosunku do broni palnej jedną zasadniczą wadę wymagają bliskiego kontaktu. Raczej trudno tymi strasznie śmiercionośnymi narzędziami zadać cios z odległości powiedzmy 30 metrów, nie mówiąc już o śmiertelnym. Mając gnata nie widzę przeszkód w odstrzeleniu kogoś z takiej odległości.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha , czyli schowasz się przed zagrożeniem , a twoją rodzinę będzie bronił pies . 06strus.jpg

Edytowano przez dddddddddddddddddd
  • Like 2

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Ja za psem, a Ty schowasz się za kolbę swojej broni i ona będzie bronić twojej rodziny. Tak samo przy broni jak przy dobrze ułożonym psie trzeba poświęcić wiele godzin na trening. I w tym przypadku jedno i drugie staje się równie zabójczym narzędziem, z tą różnicą ze z psem można jeszcze pogadać i spodziewać się reakcji. Uważasz fakt posiadana broni za remedium na wszystkie bolączki tego świata, ja jestem bardziej sceptyczny i postrzegam to do jako potencjalny kłopot jeżeli posiadaczem broni stanie się byle kto. 

Ps.  przy należycie wyszkolonym psie napastnik nawet się nie zorientuje, że pies dostał właśnie komendę do ataku, bo właściwe komendy wykonuje się gestem, a nie jak w filmach ryczy na całe gardło

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Tylko taki pies opierdzieli ci świniaka na tydzień, może skaleczyć Ci dzieciaka albo kogoś na ulicy. W domu trzymać go cały czas nie możesz bo te psy mają klaustrofobię, ucieknie do suki i będziesz go szukał kilka dni..... Broń zamykasz w sejfie czy solidnej szafie, jeść nie chce, krzywdy sama nikomu nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

 80 kg pies to 15 kg karmy na miesiąc. Nie ma prawa, osobnik alfa może być tylko jeden i nigdy to nie może być pies, po kastracji pies nigdzie nie lata.  Masz rację broń z sejfu nie ruszy się, nawet jak twój mir domowy nagle zostanie zakłócony, w przeciwieństwie do psa który przyleci z ciekawości, nie proszony. Te argumenty to nie argumenty.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Skoro broń nie to alarm z interwencją ochrony, skoro nie masz broni to przyjadą ludzie z bronią.... Mieszkam 5 km od miasta, 2 sąsiadów ma ochronę, uwierz mi, 3 minuty i jest patrol - co bandyta przez 3 minuty zrobi? Domki Warszawiaków jak były czyszczone kilka razy w roku tak teraz stoją nie tknięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@dddd pies nie musi, wystarczą właśicieliwi. Jeżeli już się zniżamy do takich argumentów, Freud pisał że gnat to przedłużenie męskiego przyrodzenia, @dddd.  prawda to?


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zygmunt Freud bał się broni . Mówił, że strach przed bronią jest oznaką opóźnionej dojrzałości seksualnej i emocjonalnej.

  • Like 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem jak mógłbym ci pomóc .Jeśli masz braki to przedłużaj sobie czym chcesz , to  twoja sprawa .ps. nie trać nadziei życie jest piękne a medycyna robi ogromne postępy . Pozdrawiam .

  • Like 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

To chyba Ty napisałeś, że takową posiadasz, wiec z ciekawości pytam u źródeł. Ja broni palnej nie posiadam i jej nie potrzebuję zarówno do wątpliwej obrony jak i do przedłużania sobie czegokolwiek fizycznego czy psychicznego.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Facet lazł po ulicy dzierżąc w ręku siekierę, idąc tropem Twej dedukcji to każdego wychodzącego ze sklepu z młotkiem, szpadlem czy widłami z miejsca trzeba zastrzelić. Trup wśród rolasów przy Agromach kładł by się gęsto. Jak nie doczytałeś to spieszę z pomocą, do tragedii doszło kiedy przy dzieciaku nikogo nie było, dorośli i ewentualni strzelcy wg ciebie, byli na zapleczu.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Chciałbym niektórych zobaczyć jak posługują się "wytęsknioną" bronią podczas zajścia, na krótkiej odległości. Jeszcze Wam ją odbiorą i ku ku zrobią.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski    31

Nawet gdyby wszyscy w tej księgarni mieli broń, to przy niespodziewanym ataku z bliskiej odległości, nie zdążyliby jej wyciągnąć.  Broń nie jest złotym środkiem na wszystko, i nikt nikogo nie zmusza do posiadania i używania jej, niektórzy jak widać się jej boją, prawdopodobnie, dlatego że nie mieli z nią do czynienia i nie potrafią jej używać. To mniej więcej tak jak z moją żoną, panicznie boi się usiąść za kierownicą samochodu, nie ma prawa jazdy i nikt jej do tego nie zmusza.

Pies to super przyjaciel, i pilnuje nawet wtedy, kiedy nas niema w domu. Jeden lubi psa, a drugi dubeltówkę pod łóżkiem. Wolny człowiek ma wybór.

Morderca dziewczynki prawdopodobnie dostanie dożywocie, i będziemy utrzymywać go przez wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

A gdyby broń była dla każdego,ojciec dziewczynki odstrzelił by głowe oprawcy i jednego (dożywotniego)więznia mniej. A zapewne niebawem okaże się,że oprawca jest chory psychicznie i pozostałą cześc życia spędzi w psychiatryku a nie 2m pod ziemią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ojciec dziewczynki ( a także my wszyscy) będziemy opłacać dach nad głową tego zwyrodnialca .Będziemy go karmić ubierać i dbać o jego zdrowie . Dziwny jest ten świat .

  • Like 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Tak samo utrzymujemy tych którzy po pijaku spowodowali wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym. gwałcicieli , pedofili oraz innych degeneratów.
Nie stawiaj się ani w roli sędziego, ani kata - szczególnie w sprawie która Cię osobiście nie dotyczy. Jeżeli patrzysz na świat z perspektywy przyrządów celowniczych to uważaj, Pociągnięcie języka spustowego od niczego Cię nie uwolni. Kiedy ustąpi adrenalina przychodzą wątpliwości, jeśli przychodzą jesteś jeszcze człowiekiem.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że ojciec tego dziecka miał by jakiekolwiek wątpliwości? .ps Ta sprawa dotyczy każdego kto ma dzieci .

  • Like 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Nad dziadostwem nie ma co się litować, to są chwasty które trzeba wyrywać... Ale sami je pielęgnujemy dając im socjal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Nie stawiaj się ani w roli sędziego, ani kata - szczególnie w sprawie która Cię osobiście nie dotyczy. Jeżeli patrzysz na świat z perspektywy przyrządów celowniczych to uważaj, Pociągnięcie języka spustowego od niczego Cię nie uwolni. Kiedy ustąpi adrenalina przychodzą wątpliwości, jeśli przychodzą jesteś jeszcze człowiekiem.

 

 

Bardzo dobrze powiedziane. Takich decyzji nie podejmuje się popychanym przez słuszne, ale jednak emocje.

 


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj