samex69

Dostęp do broni palnej .

Polecane posty

niebieski    31

A tutaj zabaweczka dla pań.

 https://www.youtube.com/watch?v=_6CBKUM9gk8  

wiedząc że coś takiego ma w domu, to bał byś się zapukać do drzwi, a co dopiero napadać na taką pannę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

rzeżbiła dziewczyna. Artyści do normalnych nie należą. Wracała z imprezy,pewnie pod wpływem czegoś.A jak by chłopina miał broń, to może by się obronił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

W sumie można się starać o pozwolenie na broń , poza wyjątkami w sumie większość może takie uzyskać , ale raczej nie upraszczałbym procedur z tym związanych , wystarczy spojrzeć jak bez broni dają sobie radę w wykańczaniu się nawzajem , takie eldorado to jeszcze nie u nas ,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

No no, niezła szkoła , pokojowa religia , ale co sie dziwić chrześcijanie byli tacy sami a nawet gorsi , są z resztą nadal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski    31

Jeśli w dalszym ciągu prawo nie będzie dawało nam możliwość obrony, to wytłuką nas jak kaczki, a my możemy tylko drugi policzek nastawić, tylko co nastawić, jeśli bomba cały łeb urwie. :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

A jakie uprawnienia są potrzebne abyś mógł się obronić? Jeżeli służby przy całym wsparciu, nie zapobiegną atakowi to i pojedynczy człowiek nie da rady wytropić i zneutralizować zagrożenia. Strzał z biodra i wykop z półobrotu też nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

dddddddddddddddddd odnoszę wrażenie że ty masz jakąś umowę na pisanie przygłupich artykułów .Nawet tych wypocin kopiuj wklej nie będę czytał .Zwykły polak nie może posiadać w domu broni bo to łysy burak z bojówki ONR która notabene przypomina czasy powstawania SS .Strzelał by do wszystkich bez powodu taki psychopata zwłaszcza po prochach i innych dopalaczach co mu łysą pałę zgnoiły .Dostęp do broni tak ale dla niekaralnych po badaniach i w obronie terytorialnej czy jak tam ją nazwą .Strzelania co najmniej 4 w tygodniu z krótkiej i długiej broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Nie rozumiem dlaczego ONR przejmuje się opinią takiego gremium jak Kongres Żydów. Jeśli jesteście pewni swego to to róbcie (poza laniem Bogu ducha winnych studentów). A jeśli Wam zależy na obronie kraju to właśnie MON ogłosił nabór ochotników do służby wojskowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Takich zjebów jak ONR to powinno się zamykać już za samą przynależność na 25 lat ciężkich robót bo to ma mózg wytrzepany i jest rakiem polskiego społeczeństwa .Tu trzy przykłady że masz pusty łeb w załącznikach i przykład ludzi którzy mordowali polski naród .Czym wy zjeby różnicie się od tego z wąsikiem ? Dla mnie jesteście taką samą padliną co powinno się ścigać i usypiać przy pomocy ołowiu kaliber 9 mm by nie powtórzyła się historia




 

post-167418-0-27343100-1461698007_thumb.jpg

post-167418-0-36618700-1461698018_thumb.jpg

post-167418-0-58976100-1461698027.jpg

post-167418-0-96224200-1461698152.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

xD-a jak sie nazywa ten gosc od happeningu z miotlami -bo kurcze nie zapamietalem nazwiska,takie jakies czysto polskie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Zwykły polak nie może posiadać w domu broni bo to łysy burak z bojówki ONR która notabene przypomina czasy powstawania SS .

Za te słowa zasługujesz tylko by ci w pysk splunąć !

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ma rację, że zwykły polak to burak i dostępu do broni mieć nie może. Akurat ci z ONR nie są groźni, bo to fanatycy, a fanatykami można łatwo kierować. A zwykłymi ludźmi, którzy w nic nie wierzą już nie. Weźcie przykład tego gościa, którego właśnie skazano za zabicie dziecka siekierą. Jakby miał broń to ofiar byłoby dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to ONR mordował Polski naród .I co wspólnego ma  Obóz Narodowo Radykalny z SS i  Hitlerem ?  (Chyba tylko to że członkowie ONR broniąc swoją ojczyznę walczyli z SS i ginęli w niemieckich obozach koncentracyjnych ).


 

Zwykły polak nie może posiadać w domu broni bo to łysy burak 

A ty @akko posiadasz pozwolenie na broń , czy jesteś łysym burakiem który na takową nie zasługuje ? Czy według ciebie osoba posiadająca pozwolenie na broń i broń jest kimś niezwykłym ? :)

  • Like 2

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Dla mnie jest kimś niezwykłym. Mając broń staje się jednoosobowym prokuratorem sędzią i katem. Tylko od jej stanu emocjonalnego zależy życie człowieka u wylotu lufy. Tylko od jej poczucia doznanej krzywdy zależy naciśnięcie języka spustowego. Tu nie ma już powiedzenia że bezpiecznikiem jest mój palec. Bo tak naprawdę nie wielu może to powiedzieć z przekonaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

A kiedy to ONR mordował Polski naród .I co wspólnego ma  Obóz Narodowo Radykalny z SS i  Hitlerem ?  (Chyba tylko to że członkowie ONR broniąc swoją ojczyznę walczyli z SS i ginęli w niemieckich obozach koncentracyjnych ).

 

A ty @akko posiadasz pozwolenie na broń , czy jesteś łysym burakiem który na takową nie zasługuje ? Czy według ciebie osoba posiadająca pozwolenie na broń i broń jest kimś niezwykłym ? :)

Człowiek który posiada pozwolenie na broń nie jest zwykłym człowiekiem .W jego rękach znajduje się odpowiedzialność za życie innych ludzi dlatego nie każdy może posiadać takie pozwolenie . Ludzie konfliktowi nie mają prawa jej posiadać .Miałem kiedyś w wojsku sytuację gdzie w obronie kolegi wartownika i mienia wojskowego musiałem sięgnąć po użycie broni .Gdybym był świrem to ta trójka bandytów którzy go napadli już by nie chodziła po świecie .Wprawdzie spędzili po kilkadziesiąt lat w pierdlu ale żyją . Co do ONR i postępowania ich jak SS to dwóch takich przedwojennych gnojków którzy byli w oddziale ognia u mnie na wsi zastrzeliło na jesieni 1944 roku 2 żydów .Żydów tych przez całą wojnę ukrywali mieszkańcy wsi i nie doczekali wyzwolenia które miało miejsce 22 stycznia 1945 roku .Powodem ich śmierci był rabunek .Zostali rozstrzelani ci dwaj pseudo partyzanci przez partyzantów z oddziału porucznika lamparta . Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem pozwolenie na broń oraz broń posiadam od wielu lat .Wraz z kolegami z koła strzeleckiego tworzymy także grupę rekonstrukcyjną - więc oprócz zwykłego pistoletu jestem właścicielem małej kolekcji broni czarnoprochowej .Oprócz tego uprawiam łucznictwo .

  • Like 2

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale pozwolenia na noszenie broni krótkiej cały czas przy sobie już nie masz i tak łatwo nie dostaniesz. Poza tym taki argument, że w krajach takich jak Szwecja, Finlandia, Norwegia czy Szwajcaria jest dużo więcej broni na 100 mieszkańców też nie jest na miejscu. Tam są inne tradycje posiadania broni, tam każde dziecko od urodzenia wie co to jest i jaka spoczywa na nim odpowiedzialność. W Szwajcarii każdy rezerwista otrzymuje broń do domu. A w Polsce są inne realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

pany, dajmy na to jest możliwość posiadania broni palnej. Myślicie ,że masowo była by kupowana? Raczej nie. Starsi Polacy wiedzą co to broń, i na polskich wsiach co pięty dom są jakieś mosiny+amunicja i jakoś nikt się nie sterzela. A młodzi zakładający rodzine, zapewne nie życzyli by sobie broni pod swoim dachem. Bo po co martwić się czy dziecko "jakoś" po nią nie sięgnie. Gdy zajdzie taka sytuacja każdy z was dostanie kałacha i 10min przeszkolenia. A ci pseudonarodowcy jak by chcieli zabijać to wcale nie potrzeba broni. Każdy z nas mógłby "nawozem" z stodoły rozpierniczyć część Warszawy, a jakoś nikt tego nie robi. Czyli mamy dostęp do broni wymagającej ataku, za to nie mamy dostępu do broni obronnej. Jesteśmy bezbronni :D . Mamy liczyć na to,że władza nas obroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A kiedy to ONR mordował Polski naród .I co wspólnego ma  Obóz Narodowo Radykalny z SS i  Hitlerem ?  (Chyba tylko to że członkowie ONR broniąc swoją ojczyznę walczyli z SS i ginęli w niemieckich obozach koncentracyjnych ).

 

 

Wystarczy, że fascynują się ideologią tych co Polaków mordowali. Dla mnie to durnie, którzy w czasach Hitlera albo poszli by do gazu za patriotyzm albo podpisali by folkslisty. A oni się tym fascynują. Co ma wspólnego ONR z SS i Hitlerem widzisz na zdjęciach powyżej. To waśnie przez takich durni dostęp do broni w Polsce jeszcze długo, długo będzie taki jak jest. czyli mocno ograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To, że wykorzystują tak jak adolf rzymskie pozdrowienie nie oznacza, że mają z nim coś wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj