Zaloguj się, aby obserwować  
Rebel21

SZYBA WEIDEMANN 6025

Polecane posty

Rebel21    22

Witam poszła mi szyba boczna otwierana rozbryzła sie w drobny mak czy wiecie moze gdzie moge dostac taka i zeby nie przepłacic a moze gdzies dorabiaja szyby prosze o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

ja swoją szybę dorobiłem tam gdzie robią szyby do kominków jesli masz po drodze do białej podlaskiej to ci podpowiem gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebel21    22

do białej ok 150km wiec nie tak mało hmmm moze cos blizej poszukam:) chyba ze ktos cos jeszcze wie o szybach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

zadzon do firm które sprzedaja kominki albo naj lepiej do tych które robią szyby do kominkó w każdym mieście coś takiego musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebel21    22

czy kupic orginał i zgłosic na ubezpieczenie hmmm tylko ze zaraz pewnie składke podniosa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Peron
      Jak zaradzić?
    • Przez marek3080
      Jaką długość mają siłowniki tylnej szyby przy ciągniku 3080? Jeśli ktoś ma u siebie oryginalne to czy mógłby zmierzyć i napisać jaką mają długość. Jeśli ktoś wie może pasują tam od czegoś innego? Dzięki za odpowiedzi
    • Przez sznajdik
      mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
    • Przez r0bs0n_rulez
      Witam serdecznie,
      Niedawno nabyłem ładowarkę Weidemann 912 DM z trzycylindrowym silnikiem Mitsubishi. Chciałbym zapytać o kwestię napędu. Wiem, że maszyna powinna mieć napęd na 4 koła. Jednak w moim egzemplarzu zauważyłem, że ciągnie tylko przód. tzn po podjechaniu do pryzmy z wysłodkami nie jestem w stanie wbić całej łopaty, bo przód bardzo szybko traci przyczepność i kółka się w miejscu kręcą (jest ok), a tył nic. Po prostu jak by nie miał mocy i kóła się nie kręcą. Czy ktoś ma może pomysł co może być nie tak?
      Kilka pobocznych pytań
      - jaki olej silnikowy (oraz jaka ilość) do niej lejecie (dodatkowo przydałoby się kilka info o filtrach itp.) i co ile zmieniacie? (10W40 powinien być ok racja?)
      - jaki olej hydrauliczny co ile zmiana, czy fuchs agrifarm hydratec HVI 46 bedzie ok?
      - posiada ktoś katalog części do tej ładowarki, lub wie gdzie można taki nabyć? Widziałem katalogi na stronie weidemanna jednak nie znalazłem mojego typu ładowarki.
      Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez massey4455
      Witam, planuje zakup ładowarki teleskopowej Weidemann t5522. Pracowałaby przy około 70-80 szt bydła w codziennych obrządkach, przywożenie karmy i słomy. Do tego służyłaby do wypychania obornika z boksów oraz do załadunku na rozrzutnik, oraz praca z chwytakiem przy sporządzaniu sianokiszonki. Co sądzicie o tej ładowarce? Wszelkie opinie mile widziane, 
      Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj