PiotrFarmer85

Polskie rozsiewacze vs importowane marki

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cezar1111
      jakie znacie awarie ciągników same
    • Przez TomaszNowak
      Koledzy co sądzicie o rozsiewaczach firmy Dexwal ??. Mam zamiar kupić rozsiewacz w najbliższym czasie i rozważam zakup Rozsiewacza TAJFUN WIBRO firmy dexwal, albo używanego Kuhn ewentualnie Rauch. Możecie mi doradzić.
    • Przez Mycek5120
      Witam zastanawiam sie nad kupnem przyczepy producenta umega lub NT Agro czy sa moze uzytkownicy tych marek na forum? Chciałbym zeby ktos sie wypowiedział na temat ich wykonania i tego jak sie sprawuja czy sa z nimi jakies problemy mankamenty felery i czy warto kupic któras z tych marek i czy wart sa tych pieniedzy? interesuje mnie tandem 3 stronny wywrot tylko! 10 12 ton. Uprzedze pytanie nie chce zadnego pronara wielton czy metal - techu nic z tych marek !!
    • Przez eti1997
      Kto się wybiera do Kąkolewa na tą imprezę ? Jakie jest wasze zdanie na temat tej imprezy i czy wgl warto za każdym razem dowiaduje się coś nowego z tej imprezy na temat zakiszania zielonek itd. Trochę maszyn również kupiłem przez tą imprezę i nie narzekam Wystawcy mili i zawsze coś doradzą czy to z kupnem ciągnika czy innej maszyny
    • Przez pawio1234
      Tak sie zastanawiam co to za marka i na jakich podzespołach jest składane
      Czy ktoś już posiada takie ciągniki i ma onich opinie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj