Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam Ponownie mam problem ponieważ w moim mf 3070 zaczoł śię odzywać napęd przedni dodam że odzywa się tylko gdy go włączam , a wygląda to tak że przy włączonym napędzie szarpie i dosyć wyraźnie słychać odgłosy stukania a nawet coś w rodzaju przeskakiwania tulejki na wale obie nowe, żeby tego było mało miesiąc temu robiłem przód w warsztacie co wyniosło 5000 zł tydzień temu zmieniłem tarcze sprzęgła i docisk 2200 zł teraz jak by tego było mało znów coś Poradzcie gdzie leży problem

tak też myślę nie wiem gdzie szukać problemu biorę pod uwagę zwolnice oś przednio mimo że miesiąc temu była w warsztacie i wyjście napędu ze skrzyni to może być łożysko ciężko ocenić które nasłuch*je i nie wiem, zaczne rozkręcać zwolnice i dekiel napędu od dołu skrzyni sprawdze luzy łomikiem inaczej tego raczej nie określe to może być wszystko co dotyczy napędu przedniego będę pisał jak znajdę przyczyne

Wiadomość z agroFakt.pl

Witam Ponownie mam problem z tym moim mf 30 70 rwie zęby w przednim moście wałek atakujący i wałek podpowiedzcie co może być tego przyczyna

sznajdik    131

Ale zęby na trybie czy frezy pod tulejką łączącą atak z długim wałkiem bo dwuznacznie to można zrozumieć

sznajdik    131

Ja osobiście dawałem wałek ataku do regeneracji i podobno oni też zajmują się dorabianiem tych kół zębatych nie wiem jakie są za to ceny ale frezy na wałku ataku zrobili w bardzo atrakcyjnej cenie. A co bo klepania tych zębów to może masz źle poskręcane łożyska w moście za duże luzy czy coś w tym stylu bo bez przyczyny tak by się nie działo. Zapytaj tu E-mail: zenito4@o2.pl Telefon: 784-056-742 lub 693-480-973

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się