Zaloguj się, aby obserwować  
pzzp5

Pomiar ciśnienia podnośnika MF 698

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pzzp5    0

Witam.Pożyczyłem od kolegi zegar do mierzenia ciśnienia hydrauliki,popiołem do złącza hydraulicznego i o dziwo wyszło mi tylko 70bar,w prawdzie podnośnik słabo podnosi.Jeśli to prawda że MF 698 ma 2 pompy,do podnośnika tłoczkowa i do hydrauliki zewnętrznej zębata,to wygląda na to że zmierzyłem ciśnienie zębatej.To gdzie podpiąć zegar aby zmierzyć ciśnienie w tłoczkowej?I jakie ciśnienie powinna mieć pompa tłoczkowa i zębata? Dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0079    1

tak ok 150 powinno byc ciśninie na tłoczkowej ale od 140 ładnie podnosi. A co do podłonczenia zegara to wpinasz w miejsce tam gdzie jest rozdzielacz musisz zdiąć siedzenie i blache odkrecć pod siedzenim tam jest taka przykrywka - możliwe że masz tam rozdzilacz zamiast tej przykrywki i tam powinna byc wystająca w bok do koła redukcija na zegar co rurka od pompy w nią wchodzi ona jest na 2 śruby przykrecona i odrazu ją odkreć i sprawdz uszczelninia na rurce i mają być z plastikmi bo ja miłem że uszczelninia wyleciły i ciżkich żeczy nie podnosił i po zgaszeniu w ciągu minuty opadał jak byś pompę wyminiał to odrazu oscyloskop wymień bo koszt 100zł i może być do wyminy i też nie bendzie podnosił jak coś to piz bo ja robiłem 595 a 698 to to samo tylko w innej kabinie a co do popy zembatej to jak ci kipruje i wzmacniacz mometu chodzi to jest ok a ciśninie może być zmniejszone zależy kture złoncze bo ja miałem tak że na jedym kiprował ładnie na 2 i 3 to z gazem a u ciebie napisz obiawy podnosnika i co ci podnosi najcięszego i jak szybko opada po zgaszeniu i czy na gazie podnosisz jak coś to pisz na gg ja od podztaw robiłem

Edytowano przez rafal0079

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Człowieku gdzie ty masz w pompie oscyloskop ?


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0079    1

ja muwie że jak by sobie pompe wymieniał to żeby odrazu oscyloskop wymienił bo puzniej trzeba rozjeżdzać ciągnik. a ty człowieku jak niewiesz gdzie jest oscyloskop to nie moja wina bo ja wim ze jest przykręcany do pompy bodajże na 4 śruby i to na śrubokręty gwiazdkowy a on z tego co wiem to nie jest razem z pompą tylko odzielnie zależy od firmy gdzie się kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilchaja    24

W mf 698 najlepiej jest się wpiąć w siłownik wspomagania podnośnika tam powinien być miarodajny wynik ciśnienia. Oscyloskop w pompie pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

rafal0079 Podpowiem ci że to nazywa się zawór oscylatora i nie jest moja wina że masz problemy z pisaniem i czytaniem ;)


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzzp5    0

Podnosi wolno agregat 3.20m w ciągu 15 sek,tak przy 1500 obr,a bez gazu to i nie podniesie.Z tą samą maszyną po zgaszeniu opada około 2min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Paweł_478
      Witam mam problem z opryskiwacze hardi 1000l 15 m nie uzyskuje ciśnienia nawet do 2 bar nie wiem gdzie można szukać problemu pompa jest sprawna model opryskiwacza to LX1000/15 proszę o podpowiedzi gdzie mam szukać problemu z góry dzięki 
    • Przez adamkucharski_128298
      witam cieknie mi olej z tylnego podnośnika w deutz fahr 4.50,zuważyłem luz na tulejach i musze je wymienić,powiedzcie proszę jak sie do tego zabrac
    • Przez Mikro
      Witam mam problem z podnośnikiem... stojąc dziś na światłach podnośnik opadł mi musiałem go jeszcze raz podnieść gdy za jechałem do domu podnośnik nie chce o paść a podnosi normalnie ktoś wie czego to przyczyna ?
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj