Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
barszczu999

Case 7240 Magnum czy Deutz-Fahr agrotron 200 ?

Polecane posty

barszczu999    1

Witam. Jako że szykuję się do sprzedaży mojego Ursusa 1734 i przymierzam się do zakupu czegoś mocniejszego wpadły mi w oko dwie maszyny - Case 7240 i Deutz Agrotron 200. Case z 1996 r, a Deutz z 1998. Bardziej bym się skłaniał ku Deutzowi ( mamy jednego i złego słowa powiedzieć nie mogę ), lecz z opini które słyszałem to Case uchodzi za pancerną maszynę. Więc już sam nie wiem co wybrać :( . Prosiłbym o opinie tych oby dwóch pojazdów oraz ich plusy i minusy. Wiem że Case więcej będzie spalał, ale mamy paliwko za 4 zł więc ujdzie ;) I jeszcze mam pytanie czym się różni wersja Pro w Case ;) Z góry dzięki :D

Edytowano przez barszczu999

Wiadomość z agroFakt.pl

timasz    52

Jesli masz mozliwosc zakupu zadbanego case magnum 7240 to smialo kupuj maszyna swietna nadzwyczaj trwala przebiegi powyzej 20 tys mtg bez remontu skrzyni i silnika nie sa niczym niezwyklym nie znajdziesz innej rownie trwalej maszyny za podobne pieniadze co do spalania to nie powinno byc zle zakos nie slyszalem zeby ktos strasznie plakal z tego powodu

timasz    52

Po zdjeciach wiele nie powiemy bo czesto nawet najwiekszy zlom na zdjeciach pieknie wyglada, wez ze soba dobrego fachowca od ciagnikow jedz zobacz kilka ciagnikow i bedziesz wiedzial co jest do kupienia bo te ciagniki na zulawach sa legenda

A tak wlasciwie na ilu ha ma pracowac ten ciagnik?

Edytowano przez timasz

barszczu999    1

Ciągnik będzie pracował na ok. 100 ha, wiem wiem powinien wystarczyć ten co mam ursus 1734 ale jako że mamy również sporą firmę zbożową to na pole nam zostaje sporadycznie mało czasu i robota musi iść szybko ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Emil9
      Witam 
      Kto teraz serwisuje CASE w Lubelskim 
    • Przez zulus
      Jak w temacie nowy czy stary mam belarusa 920 to wiem co to ciągnik ze wschodu ,case troche znam smam obawy jeden nowy ale awaryjny a drugi też ma wady i zalety poradzcie co zrobić z góry dziękuje
    • Przez Oleksy
      Blokuje mi prawe kolo w case 5140 przy szybszej jezdzie. Trzeba czesto naciskac hamulec zeby nie blokowalo bo inaczej pedal robi se sztywny I staje kolo. Mam tez case 5120 . Brak hamulcy. Jesli dluzej sie wciskalo hamulec to z czasem sie znalazly I trzymaly ok dzien. Zmienilem.zestaw naprawczy pompki - hamulce byly tydzien I na tym sie skonczylo. Olej w zbiorniczku jest I doplywa, do skrzyni tex jest przelew. Macie sugestie?
    • Przez marcin21n
      witam mam kolejny problem z case. olej w skrzyni jest strasznie gorący po przejechaniu ok 15km. przewody od zalaczania przedniego napędu też. czy to tak ma być? pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.