Dolmar

NH T5060 czy NH T5 105

Polecane posty

Dolmar    0

Witam, mam możliwość zakupu jednego z dwóch wymienionych ciągników. Który polecacie wybrać? Dodam że cena jest porównywalna i ciagniki są nowe. A może polecicie jakieś inne ciągniki około 100km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Dokladnie jaka jest roznica cenowa pomiedzy tymi ciagnikami?

Oba ciagniki sa dobre lecz NH t 5060 bedzie napewno ospale wchodzil na obroty i ogolnie silnik jest ospaly a to przez uklad rozrzaodu ktory eliminuje egr poprzez umieszczenie na walku dodatkowej krzywki a T 5 mimo malej pojemnosci silnika jest bardzo dynamiczny i pod obciazeniem daje sobie bardzo dobrze rade jakosc wykonania obu maszyn na podobnym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolmar    0

Różnica cenowa to 8tyś, w salonie straszyli troche że t5 potrzebuje dobrego paliwa i łatwo można uszkodzić wtryski, a t5060 będzie mocniejsza bo ma wiekszy silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol6530    1

ja posiadam t5,95 pracuje jako ciagnik pomocniczy jago wady to bardzo trudny dostep do wymiany filtrow paliwa oleju silnika dostep do paskow alternatora i ich regulacja w czasie ciezkiej pracy potrafi troche spalic napewno muli go filtr czastek stałych w porownaniu do t5050 jest bardziej bystrzejszy lecz gdy ma ciezko muli sie a t5050 pusci dymka i pojdzie najbardziej załuje ze nie wziołem skrzyni elektro comand w t5 droszy olej silnikowy bo pol syntetyk i filtry paliwa wysoko osadzone pedaly noznego hamulca zalety dobry skret kabina idealna do tura podnosnik planuje odłaczy filtr czastek stałych jeszcze nie znalazłem firmy co to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal11195    7

ja tez załuje ze nie dopłaciłem i nie wziąłęm tej nowszej skrzyni elektro command, zimą trzeba troche odczekac zanim sie zagrzeje , bo przełaczyc biegi zaraz po odpaleniu to u mnie jest koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj