Skocz do zawartości
News
ZIOMEKLS

Jakie lemiesze do pługa Unia Grudziądz 2*35?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pług
ZIOMEKLS    10

Jakie polecacie lemiesze.?

Bo nie wiem jakie kupić a niedługo orki u mnie i wogl. :)

Edytowano przez ZIOMEKLS

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    219

Poszukaj stare resory i jedź do kowala. Nic lepszego nie znajdziesz;)

ZIOMEKLS    10

W sklepie GRENE znalazłem jakieś poszerzane opłaca się za tam bodajże 30 zł .?

seweryn20    786

Nie wydaje mi się żeby za trzy dychy kupił dobry lemiesz nawet do uni. Jedyny plus w twoim przypadku to 4 hektary. Nawet kiepski starczy na długo.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Rolnik1973    2237

ja bym kupił zwykłe z targu za 22zł, poorzesz z 3 lata nim zedrze się czub, potem naspawasz radło z resora od poloneza i kolejne 3 lata. Ja tak robię na 14ha. Bo niewierzę by te z uni za 97zł przechodziły 3x te z targu.

Klepk995    171

do tego pługa to wielkiego wyboru w lemieszach nie masz wszystko to prawie to samo , można też do starego wstawić resor i na twój areał ci posłuży

ZIOMEKLS    10

Wspawałem już resory ale mój tata powiedział żebym nowe zamówił

Klepk995    171

ten co podałeś w linku powinien być lepszy podczas orki w twardą glebę powinien się lepiej zagłębiać w ziemi od zwyczajnego

ZIOMEKLS    10

No to chyba wezmę bo sucho jak jest to orać nie szło na tych co mam. :P

Rolnik1973    2237

A na ile masz naspawany dziub. Ja ucinam resor na 22cm i jest długi dziub co ryje lepiej niż dzik.

mlody28    38

A co myślicie o tych lemieszach ze stali borowej http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/272853, chciałbym kupić do starej UG

Piszecie że te z dziobami lepiej się zagłębiają, te z linku nie mają dziobów, ale są za to wyższe i po całej długości mają 150 mm zamiast standardowych 100, wydaje mi się że też powinno to wpływać na szybsze zagłębianie?

Muszę coś kupić, bo jak przychodzi czas orki to mnie szlag trafia ile się muszę nakombinować żeby jako tako szło, główny problem jest oczywiście taki że na twardszym kawałku pług wyjeżdża z ziemi nawet jak jest mokro

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez FarmtrackDT
      Panowie mam problem Kupiłem pług dwu skibowy obrotowy mechanicznie ale kompletnie nie wiem jak to się robi i za każdym razem muszę wysiadać z ciągnika i się męczyć żeby go ustawić.
      na pewno jest jakaś opcja łatwiejsza,
      prośba o pomoc. jutro wstawię filmik a tym czasem zdjęcia

IMG-3077.MOV
    • Przez ZETOREXX85
      https://sprzedajemy.pl/zabytkowy-plug-konny-unia-grudziadz-unikat-lukowa-2-e30984-nr55498039
    • Przez Siwecki97
      Witam, 
      Mam problem z kołem w transporcie. Mianowicie podczas skrętu ciągnikiem nie skręca koło i pług stoi sztywno co powoduje chylenie się go. Podczas obrotu pluga siłowniki pracują elegancko. Tylko po zamknięciu zaworów do transportu nie chcą wymieniać się olejem między sobą. Z proszę o pomoc Was forumowiczów! Z góry dziękuję!! 😊
    • Przez Siwecki97
      Witam, 
      Mam problem z kołem w transporcie. Mianowicie podczas skrętu ciągnikiem nie skręca koło i pług stoi sztywno co powoduje chylenie się go. Podczas obrotu pluga siłowniki od koła współpracują elegancko z obracaniem ramy. Tylko po zamknięciu zaworów do transportu nie chcą wymieniać się olejem między sobą, tzw. pływak . Z proszę o pomoc Was forumowiczów! Z góry dziękuję!! 😊
    • Przez Andre8989
      Witam! chcę zakupić pług do ciągnika 90 KM, ma być to pług używany. Jakiej firmy waszym zdaniem byłby najlepszy?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.