Zaloguj się, aby obserwować  
WontekToJa

Manitou MLT 527 TURBO

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
WontekToJa    1

Cześć wszystkim.

Mam pytanie odnośnie ładowarki manitou.

Sprawa wygląda następująco , nie dawno kupiłem ładowarkę teleskopową manitou mlt 527 turbo i nie za dużo o niej wiem co do czego i jak . Co powinienem robić aby długo i bezawaryjnie służyła ?

Ostatnio podczas jazdy drogą po przejechaniu około kilometra zapaliła mi się kontrolka na pulpicie, nie ma na niej żadnego obrazka więc nie wiem od czego jest. Znajduje się ona po prawej stronie od kontrolki temperatury silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimax    0

prześlij zdjęcie może pomogę

wymieniaj filtry wszystkie jak i olej w odpowiednich terminach

elektryka wymaga odpowiednich ludzi do naprawy czy też konserwacji inaczej popalisz części za parę tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

może ciśnienia nie ma ? sprawdz olej , poziom i stan :)

a ogólnie to dbaj , nie obijaj , smaruj części ruchome :) dbaj o cisnienie w kołach :)

 

te ładowarki sa swietne szybkie i wydajne , pozazdrośćic :)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WontekToJa    1

Mam ją 2 tygodnie , na razie mało robi ale na smarowanie nie może nażekać

 

może ciśnienia nie ma ? sprawdz olej , poziom i stan :)

a ogólnie to dbaj , nie obijaj , smaruj części ruchome :) dbaj o cisnienie w kołach :)

 

te ładowarki sa swietne szybkie i wydajne , pozazdrośćic :)

 

Oleju są dwa stany w skrzyni może to jest przyczyną , olej jest w porządku może to filtr na skrzyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Daniells80
      Witam. Znajomy zakupił ładowarkę manitou 741 lsu 120 PowerShift. I problem jest w tym że jak jest zimna to wszystkie biegi są a jak się zagrzeje to nie ma biegu do przodu 3 i 4 a do tyłu 2,4,5. Czyli zostają biegi do przodu 1,2,5 do tyłu 1,3 i na tych biegach siłę ma można pracować ale dlaczego znikają tamte mial ktoś może taki przypadek
    • Przez Tommekpol
      Witamy
      Baza Maszynowa Danex autoryzowany dealer maszyn Case IH i ładowarek Manitou Group na terenie województwa podlaskiego posiada do zaoferowania dla Państwa ładowarkę teleskopową Manitou MLT 735-120 LSU. Ładowarka była serwisowana w autoryzowanym serwisie Manitou.

      Rok produkcji:2007
      Silnik : Perkins Turbo 4 cylindrowy
      Moc: 120 KM
      Udźwig: 3,5 T
      Wysokość podnoszenia: 7 m
      Cena: 119 000 zł (brutto)

      Więcej informacji udzielimy telefonicznie tel. 606 648 578 
      Link do aukcji

      Ładowarka do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock










    • Przez adrianochmański2
      witam mam następujący problem z moją ładowarką manitou 634 lsu gdy po zakupie oglądałem maszynę zastałem odłączony moduł sprzęgła i zrobiony mostek na k2 kupiłem nowy przekaźnik wsadziłem na miejsce mostka podłączyłem moduł myślałem że wszystko już będzie grało . lecz jakie było moje zdziwienie gdy odpaliłem ładowarkę a ona nie chciała jechać ani do przodu ani do tyłu wyjąłem więc przekaźnik i zrobiłem z powrotem mostek teraz dało się jeździć lecz moduł zaczął wydawać piskliwy dźwięk . nie mam już pomysłu co może być nie tak proszę o pomoc .


    • Przez Darek1986
      Witam,posiadam na sprzedaż ciągnik renault 8514.Silnik 4 cyl turbo MWM , ( prosty w budowie i oszczędny ) .Ciągnik w Polsce pracuje w małym gospodarstwie w stanie bardzo dobrym od rolnika godny polecenia sprawny ,gotowy do prac + ładowacz czołowy 3 sekcyjny.
    • Przez Darek1986
      Witam,posiadam na sprzedaż ciągnik renault 8514.Silnik 4 cyl turbo MWM  + ładowacz czołowy 3 sekcyjny w ostatnim czasie był zmieniony olej i wszystkie filtry.Więcej informacji pod numerem telefonu 502908985 - pokaż numer telefonu - odpowiadam na maile, -POMOGĘ ZORGANIZOWAĆ TRANSPORT ... CENA 31500 TYŚ DO NEGOCJACJI...
       
       
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj