Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
c-360
coolman111    54

temat bardzo stary

O jaaa, ale odrzałeś starego kotleta i to bardzo starego 0clapping.gif. Wtedy co miałem radio, to kabina nie miała żadnego wygłuszenia, to była kabina, która nawet na błotnikach nie miała tapicery :). Bynajmniej i tak zostaje przy swoim, że słuchanie radia/muzyki z zestawu zamontowanego w tego typu ciągniku- nawet w lepszej klasy kabinie to lekkie nieporozumienie. Z resztą jak kto lubi, bo mi nie widzi się wsłuchiwanie w utwory muzyczne, które zagłusza muzyka płynąca z silnika 4011 lub 360tki 0elvis.gif.

Wiadomość z agroFakt.pl

co wy piszecie za głupoty koledzy mylicie sie u mnie jest częsciowe wygłuszenie które bardzo duzo daje zabudowa tylnej sciany prawie gotowa juz dzwignie przerobione podłoga jest szybka wstawiona :) i niedługo cała kabina zostanie wygłuszona aha i jeszcze jedno dodam że u mnie atak ma skonsne zęby bo to zetor wiec niewyje jadąc sobie z ciezarem np na piątym biegu mozna normalnie rozmawiac :)

a co jeszcze ciekawsze to w zniwa drzwi wystawione dach otwarty z tyłu szyby brak i wszystko pięknie słuychać :) na dowód zaraz tu wkleje linki jak radio sobie słucham bezproblemowo :) z początku mój tata tez był przeciwny a potem sam słuchał jak sobie siał nawozy :P jak cała kabine pozadnie wygłusze to i bede słuchał sobie muzyki z telefonu tak jak w 904 :P i 7211 :D

http://www.youtube.com/watch?v=2AjWUAWL988 to podczas jazdy na 5 biegu

http://www.youtube.com/watch?v=0O5l3GNNLyM tu jak to wygląda oraz na koncu jak gra podczas prasowania musze kiedy wrzucuc wiecej filmów jak gra

i wcale tu niepodgłaszam na maxa i an dodatek mam małe głosniczki i wszystko ładnie słychac :)

Edytowano przez lukaszursus904

Radio w C-360?, ja bym odradził szczerzę, więcej usłyszysz hałasu silnika niż tego twoje radyjka.

Ja osobiście odradzam.

hehe to odradzaj mam zetor 7211 gdzie poziom hałasu to 84 db

ursus 904 kabina po wygłuszeniu 82/83 db

a w 4011 jest maxx 90 db a po ukończeniu wygłuszenia spokojnie spadnie do 85 db i to juz wystarcza zeby spokojnie radyjkoa słuchać ps mozna w kabinie juz rozmawiac zostałą zrobiuona zabudowa tylnej sciany oczywiscie wygluszona podłoga poprawiona od spodu cała wygłuszona sczyt w okół baku tak samo oraz sam szczyt zbiornika od strony silnika został tylko szczyt zbiornika kabinie i do okoła niego juz sprawdzałem specjalnie zdejmowałem kokpit i na wierzch zakłądałem niedouwierzenia w kabinie tylko silniczek mróczał ;) józ mój tata sam sie dziwił bo pierwsze co mi powidział jak chciałem załozyc radjo ?? za głosno nic nieusłyszyszł nieda sie wygłuszyc tego ciągnika a teraz ?? nic juz niemówi bo sie zdziwił i to grubo :P i sam radyjka słucha :)aha to jest zetor wie atak juz ze skośnym uzębieniem wiec nic niewyje zwolnice tez nie jedynie troche skrzynia trzeba to ładnie obudowac mam juz anwet dobre maty na to zakrywałem dla testów piekne efekty po ukończeniu wygłuszenia mozna sie spodziewac na spokojnie te 85 db a pewnie nawet bedzie jeszcze ciszej :D

Daman    0

Co sądzicie o załozeniu radia do c355 z 1971r?. Oryginalne radio oraz głosniki miałbym z astry I F. Tylko gdzie umiescic głosniki oraz radio? i ile głosników 4 czy tylko dwa? Kabina ma uchylany daszek.

Edytowano przez Daman

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Lepiej przeczytaj ten temat od początku, bo zaraz dostaniesz punkty za odkopywanie.

Daman    0

Czytałem zanim napisalem, tylko nie mam pomysłu gdzie umiescic głosniki oraz radio :) Tymbardziej ze mam uchylny daszek,

Edytowano przez Daman

mati999    101

witam, nie chcę zakładać nowego tematu.

Szukam lamp do swojego c360 takich z metalowymi osłonami kloszy (są takie czasem w naczepach)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stefek1991
      witam mam pytanie. Nie wiecie ile moze kosztowac naprawa całej instalacji elektrycznej razem z lampami itp.
    • Gość ziomek16142
      Przez Gość ziomek16142
      Witam. Mam u siebie pożyczoną na jakiś czas C-360 3P 85 rok i od pewnego czasu brak świateł stop (gdy hamuje ). Hamulce sprawne, ale świateł brak. Przygotowuje go na przeglad i takie pytanie: Jak to naprawić ?? Jakaś pompa,czujnik, czy wina bezpieczników ??
    • Przez Klimston
      witam załozyłem do swoje 60tki alternator firmy Delco 12v 100a z astry f i na wolnych obrotach ładowanie wynosi 13/13.6v a na wysokich 14.8/15.1v .w astrze ladowanie bylo 14v/14.5v nie wiem w czym jest przyczyna. pozdrawiam
    • Przez Sqowron
      Witam wszystkich potrzebuje schemat podłączenia alternatora, z regulatorem napięcia RC212D. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez MarcinOtna
      Witam!
      Posiadam taki alternator: i chciałbym zapytać jak go połączyć z nową zakupioną instalacją elektryczną(dedykowaną pod alternator) oraz jaki regulator napięcia do tego właśnie alternatora?

Z góry dziękuje za pomoc
      Pozdrawiam!