Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawlo694    39

moim zdanie to trochę bez sensu bo podczas pracy go nie słychać no chyba ze masz głośniki po 400wat każdy ale wtedy nie ma tu żadnej przyjemności. No chyba ze masz jakąś dobrze wyciszoną kabinę to można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrodnikPPL    0

U mnie w miejscowości sąsiad ma radio w c-360 i jak z daleka już go widzę to nie słychać ciągnika tylko radio :), - zagłusza silnik... Tylko tak sobie myślę że taka mieszanka głośnej muzyki i hałasu z silnika to dopiero jest dawka szkodliwa dla słuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050

ja mam taki zestaw w 60 http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/254758-zestaw-grajacy-w-ursusie-c-360/ do trzeciego biegu jest fajnie-później wiadomo głośniej gra skrzynia niż radio. U mnie wykonuje się dużo prac gdzie radia słucha się na postoju...dużo przyjemniej macha się łopatą jak coś gra za plecami wink.gifbiggrin.gif

 

Filmiki gdzie słychać jak to wszystko gra...jeszcze muszę radio zmienić bo to co mam strasznie kiepskiewink.gif

 

 


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już gorzej nie może być jak się przygłusza muzyką odgłos silnika, przecież przy dłuższym słuchaniu w taki sposób ogłuchnąć można. Ja słuchałem kiedyś w słuchawkach muza na maksa a i tak nic nie słychać tylko że głowa jeszcze mnie rozbolała po robocie.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUMZ95    0

A ja powiem tak zakładałem radio w 3p i Jumzie i jak dobrze się zrobi to jest git. Kabina w 3p jest rzemieślnicza więc z wyciszeniem szału nie ma ale trzeba po 1 mieć co najmniej 2 głośniki po bokach z przodu ja mam 2 z przodu i 2 z tyłu

przeleciałem uszczelniaczem wszystkie szpary z przodu i jest git. Przy otwartym dachu szybie i obydwu dzrzwiach słychać wszystko a radio jest stare jak nie wiem wyciągnięte z malucha i wcale głośno nie daje do tego mam transmiter pod zapalniczkę. To takie coś co podłączasz do tego karte pamięci czy pendrive i to robi fale dzwiękowe które radio odbiera. I teraz jest git robota to samo zrobiłem w Jumzie :lol:


Moje sprzęty c360 3P , 4011 , JUMZ i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati02    0

no a u mnie radio w URSUSIE C - 360 jest ale nic praktycznie nie słychać a mam bardzo dobre dwa głośniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid360    0

+pod akumulator lub pod bezpiecznik a - pod mase może w jażdzie bedzie słabo słychać ale za to na postoju i przy małych obrotach będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Jak będziesz miał dobre radio i dobre głośniki to będzie słychać. Ja w C-385 mam radio Blaupunkt i głośniki 2 po 20W i 2 po 80W w rogach kabiny i jak się nastawi połowę głośności to na wysokich obrotach radio słychać bardzo dobrze. Tylko fakt, że w C-385 jest lepiej wyciszona kabina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pufcorek    0

Witam

 

Mam zamiar założyć radio do mojego C-4011 i chciałbym się dowiedzieć jakie radio i głośniki wybrać żeby było niedrogie i żeby można było słuchać muzy bez szumu wywołanego przez głośniki .

 

Mogą być używane , a nawet lepiej jakby były używane . Bardzo bym prosił o model radia i głośników ( nie za wielkich :D )


URSUS - YEA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

nie wiem, czy w ogóle istnieją takie głośniki, z których można słuchać "muzy bez szumów" w C-4011 :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest sens zakładania radia do tego ciągnika chyba tylko pozbycia się słuchu.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
111    0

mam pytanie czy jest sens wstawiać do nowego ursusa 1674 radio a jak tak to jakiej mocy głośniki zamontować

POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Słuchajcie mam takie małą sprawę może ktoś coś wie, a więc mam w traktorze radio tzw. kaseciaka ,dobre radio ładnie gra wyraźnie słuchać ,tylko właśnie w radiu to nie leci to co bym chciał słuchać ,a na kasety nie chce mi się nagrywać, i tu pytanie: widziałem kiedyś kolega miał taki zestaw wyglądało to jak kaseta z kablem i wtyczką jak do słuchawek, kasetę wkładał w radio, a wtyczkę do mp3 lub discmena ,powiedzcie mi gdzie takie coś można znaleźć ,i jak to się nazywa, spytał bym się kolegi co to miał ,ale jest w angli i chyba przez jakiś czas mi nie pomoże .Z góry dzięki


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

Ty chcesz mieć radio w Ursusie C360 to ty oguchnisz....Jedynie to będziesz te radio słyszał na wolnych obrotach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

@jelcz To zrób sobie dyferencjał, zwolnice i skrzynie podokręcaj wszystkie śrubki od blach to usłyszysz dobrze ja nie narzekam cudów nie ma ale słychać :rolleyes:

@prorok jak zacząłem oglądać twoje filmiki myśle kolejny discopolowiec co słucha trzepania dywanów, a tu słysze kat leci itp. uwielbiam :D aż obejżałem oba :rolleyes: piąteczka :rolleyes: , mało jest teraz osób co słucha normalnej muzyki, za tydzień woodstok a tu niby żniwa :(


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus20    17

Ja w swojej c-360 mam radio od roku..;) i bardzo fajnie słychać chociaż wyją zwolnice i skrzynia biegów...;) Ostatnio nie chciała mi zapalić i wyjąłem akumulatory odpaliłem na pociąg i spaliłem je. Ale już jest nowe założone...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kam78245
      Witam serdecznie 
      Próbowałem samemu rozwiązać problem lecz niestety, ale wiem że na Was można liczyc:) !
      Otóż, podczas próby rozruchu mojej 60tki rozrusznik na początku krecił jak zwykle lecz dosłownie po sekundzie zaczał wolniutko mielic i zgasł, zauważyłem jednocześnie błysk w skrzynce bezpieczników. Potem juz brak reakcji na przycisk start. Akumulatory są dobre, wszystkie światła i to co na prąd w maszynie działa...oprócz rozrusznika. Nie wiem jak prądnica bo jeszcze taka w nim jest ze względu na to że używam 60tki dwa razy na kwartał. Sprawdzałem klemy, mase 
      Proszę o pomoc 
      Pozdrawiam Kamil 
    • Przez Polski_czlowiek
      Jak naładuje akumulatory to padają następnego dnia albo w ten sam dzień
      Alternator chyba ładuje 
      Ursus c360 
    • Przez Mateusz100
      Witam ostatnio widziałem na internecie jak ktoś zrobił niby profesjonalną instalacje do ursusa c 360, a mianowicie puścił kabel od rozrusznika do puszki hermetycznej takiej instalacyjnej  ktorą umieścił w ciagniku i do tej puskzi ten kabel i za pomocą złaczek wago połączył tam do tego bezpiecznik na kablu samochodowy dał i jakieś właczniki i podłaczył lampy tylnie i przednie oczywiście ledowe. Moje pytanie czy to ma sens i będzie działać? od rozrusznika dał dwużyłowy kabel 2x1,5mm   jest od odpowiedni? Z tego co widziałem to kabel prądowy bezpośrednio do kostki wago i od niej innymi kablami do przełaćznikow dawał. Nie wiodziałęm żadnego rozłączania tego prądu ale niby mu to działa. Co wy na to jest to bezpieczne i dobre? Chciałbym to zrobić i zamontować lampy dwie ledowe ktore maja 29w jedna czyli razem niecałę 60w pobierają wytrzyma coś takiego? Oczywiście muszę wymienić prądnice na alternator bo inaczej to ciagnika nawet nie odpale haha o tym wiem.
    • Przez Bolo3
      Witam,mam problem z prędkościomierzem w claas arion 450 2021.Wszyqtjo działało dobrze aż tu nagle licznik przestał pokazywać prawidlową prędkość. Teraz jadąc 40km/h licznik pokazuje 4,6km/h. Pomoże ktoś co mogło się stać?
    • Przez Rafał2222
      Witam. Co raz bardziej rozrusznik w moim zetorze 5011 zaczyna wariować, tzn że chcę go zapalić wciskam start, ledwo kręci i puszczam start i naciskam  ponownie kręci dużo lepiej i pali. Czasami jest tak że jak w cisnę start to zaiskrzy aż. I teraz tak aku nowy. I ta śruba od elektromagnesu co idzie do rozrusznika nie ta od akumulatora tylko ta dolna jest skorodowana, to może robić taki efekt jak opisywałem? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj