Polecane posty

djvtec    0

czyli chyba sie opyla, szczególnie ze mam lepsza kabinke :rolleyes:


Ursus C-360
Ursus 3512
New Holland TD80D to mój tabor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1827

Ja mam w C-330 tez wstawione radio i do 1600 obr jeszcze słychać a potem to tylko silnik :rolleyes: ale na to znalazłem łatwe rozwiązanie, radio ma 4 kanały (2 na przód i 2 na tył) te 2 przednie podłączyłem do dwóch głośników co są po obu stronach w kabinie, a 2 tylne do gniazda od słuchawej "jack". Wystarczy wetknąc w gniazdo jacka wtyczkę słuchawk w ustawieniacz radia wyłączyć przednie 2 głościki i cieszyć się muzyczką w samych słuchawkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Z tymi słuchawkami to dobre ale to nie łatwiej było wy kupić MP3 i mamy wtedy nawet przenośne radyjko :rolleyes: i będzie przypuszczam taniej, łatwiej i bardziej trwałe.

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1827

z tym to napewno, ale jak miałem radyjko po starym aucie i głośniki tak samo to co mają się gdzieś walać, nic nie trzeba było kupwać :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

czyli chyba sie opyla, szczególnie ze mam lepsza kabinke :)

 

Widzę ,że twoja kabina jest lepsza od mojej. Gdybym miał wstawiać jeszcze raz radio do ferdka , to bym się nie zastanawiał i założył. Jedynie w ciężkich pracach polowych radia nie włączam bo za duży hałas jest (wtedy mp3 i słuchawki na uszy) , a jaki szpan na wiosce bo ja jako jedyny w okolicy mam radio w ciągniku (starsze ciągniki) :rolleyes:

Radio może być używane tylko zainwestuj w dobre głośniki bo to połowa sukcesu :D

Podczas prac włączam na pół regulatora, czasami na 3/4 ale wtedy to niezła dyskoteka jest w kabinie :)

 

http://www.agrofoto....mage147666.html

http://www.agrofoto....mage147667.html

Moja półka na radio , obecnie troche przerobiona, bo na zdjęciu 1 głośnik ,a teraz mam 2, założyłem nową lampkę i poprawiłem jej wygląd :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djvtec    0

noo ciekawie zrobione :rolleyes: mam pytanie, jak zamontowałes półke do dachu i co pod co podłączyłeś?? nie rozładowywuje ci aku?


Ursus C-360
Ursus 3512
New Holland TD80D to mój tabor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dany9587    6

Smieszni jestescie... radio w 60 to bardzo dobra idea... I co wy gadacie dzieci ze nic nie słychac przy orce... Mnie to uszy tylko bola od radia.. ale idzie sie przyzwyczaic ;D Ps mam kabine blaszanke i jezdze juz rok i jakos zaden pył mi nic nie uszkodził... kumpel mieszka 1km odemnie i słyszy jak wyjezdzam sobie na pole.. I moim zdaniem nie wiem jak waszym ale dla mnie smieszny jest ten gosciu w okularach niby wszystk wie.. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

No to brawo, zobaczymy ile tak pociągniesz, w taki śmieszny sposób można słuch uszkodzić. Mój ferdzej jest o wiele cichszy od C-360 i radio wyłączam gdy przekraczam 1700 rpm, bo po co zagłuszać silnik , wtedy jest jeszcze gorszy hałas. Do orki słuchawki na uszy i ogień. Jestem zdania ,że radio do C-360 to tylko na postoju lub pracy przy niskich prędkościach bo jak szybciej jedziesz to możesz posłuchać audycji pt "Zwolnice" ^^ Ja mieszkam przy lesie, gdy ktoś jedzie C-360 na 5 szosowej po drzewo to słychać zwolnice z pół kilometra od mego domu :D


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armi95    0

Mam oryginalne radio GRUNDIG w ZETORZE 7745 i ładnie słychać, bo szczelna kabina, ale w c 360 to tylko MP3 i słuchawki


<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djthomas    1

Moim zdaniem kiedy mamy wyciszona kabinę tzn. nowego typu to można zamontować radio bez problemu kumple ma i słychać super on ma od NAGLAKA:)) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszaa    0

Witam, ja mam radyjko w c-330M i c-360, kabin nie mam wyciszonych, glosnikow mocnych tez nie mam, a ladnie slychac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matelusz    2

chciałem sptac antonio86 jak wypowiadasz sie o tej nowej blaszanej masce do c-360?

tez chciałbym taką założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest link do mojego filmu w którym słychać radio podczas orki i radio nie jest na full. Teraz jest jeszcze ciszej bo mam wygłuszenie na podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

No tak radio rozumie. czy słychać czy nie to już mniejsza o to, ale MP3 i słuchawki na uszy to nie przecież w ten sposób to nic nie słyszysz a stare ciągniki to mają to do siebie że większoś usterek wykrywa się własnie na słuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

chciałem sptac antonio86 jak wypowiadasz sie o tej nowej blaszanej masce do c-360?

tez chciałbym taką założyć

 

Co do maski to jestem bardzo zadowolony-jest z bardzo grubej blachy więc się nie wygina jak orginał :D

Poza tym otwiera się do góry więc jest dostęp do całego silnika ,a żeby ją zdjąsć wystarczy odkręcic 2 śruby(nie jak w orginale 20 ;) )

Zegary są nad kierownica więc jest więcej miejsca po nią

Jestem bardzo zadowolony za komplet(maska pulpit na zegary i przednie błotniki dałem 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lukaszjarm mi wystarcza to co mam jeśli chodzi o radio, tak jak pisałem e poprzednim swojej wypowiedzi radio był cicho nastawione zawsze można podgłosnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom1988p    0

Witam

 

Ja jeździłem u sąsiada w żniwa ciągnikiem i podczas postojów bardzo umilało oczekiwanie na pełną przyczepę zboża.

Niestety w kabinie jest 2 razy głośniej niż na zewnątrz stojąc przy silniku więc nie zdawało egzaminu.

 

Około 10 lat temu moi bracia zamontowali sobie radio w 60'tce to podczas orki nic nie słyszeli, ale za to kolega pół km dalej słyszał bardzo dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uursus    1

Ja uważam że to dobry pomysł.Ja mam radio w c360 i nie narzekam.Słucham radia kiedy chce i przy orce i przy jeździe, tylko potrzeba do tego odpowiedni sprzęt grając i muza wali że silnika nie słychać,mówie serio.Ja mam radio peying-a na karty pamięci i 3 głośniki: jeden 200 watt a dwa 600 watt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam blaszaną kabinę i mi zdaje egzamin mam 2 głośniki po bokach i słychać wyraźnie :D tylko jak nawracasz na niskich obrotach to sąsiadów możesz obudzić w nocy muzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil355    7

Roki212 ;) Czyli w C 330 no jest wykonalne ^^ póki co nie miałem radia w C 330 tylko zabierałem telefon i słuchawki na pole i muza grała :lol: ale czas o czymś pomyśleć . Jakie masz radio chodzi, i jaki głośniki moc , i jak masz radio umocowane i głośniki gdzie najlepiej ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian1014    45

Ja mam radio w c-360 BLAUPUNKT Wiesbaden RCR 148 i 2 glosniki jeden przy radiu a drugi z tyłu kabiny chodzi świetnie troche sie zakurzyło :lol: :rolleyes: myśle teraz troche to jeszcze przerobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Dzień dobry. Chciałabym sobie doświetlić pole widzenia za traktorem. Chciałabym to zrobić bezpośrednio z aku kablem 2x1.5 po drodze bezpiecznik potem jakiś włącznik, i tym kablem na tył kabiny tam zdobić ala kostkę która pozwoli mi rozgałęzić już do dwóch lamp LED 60w. Czy coś takiego można zrobić żeby to działało i się nie grzało? Co sądzicie o tym  tylko jaki by bezpiecznik zastosować.😃
    • Przez Kam78245
      Witam serdecznie 
      Próbowałem samemu rozwiązać problem lecz niestety, ale wiem że na Was można liczyc:) !
      Otóż, podczas próby rozruchu mojej 60tki rozrusznik na początku krecił jak zwykle lecz dosłownie po sekundzie zaczał wolniutko mielic i zgasł, zauważyłem jednocześnie błysk w skrzynce bezpieczników. Potem juz brak reakcji na przycisk start. Akumulatory są dobre, wszystkie światła i to co na prąd w maszynie działa...oprócz rozrusznika. Nie wiem jak prądnica bo jeszcze taka w nim jest ze względu na to że używam 60tki dwa razy na kwartał. Sprawdzałem klemy, mase 
      Proszę o pomoc 
      Pozdrawiam Kamil 
    • Przez Polski_czlowiek
      Jak naładuje akumulatory to padają następnego dnia albo w ten sam dzień
      Alternator chyba ładuje 
      Ursus c360 
    • Przez Mateusz100
      Witam ostatnio widziałem na internecie jak ktoś zrobił niby profesjonalną instalacje do ursusa c 360, a mianowicie puścił kabel od rozrusznika do puszki hermetycznej takiej instalacyjnej  ktorą umieścił w ciagniku i do tej puskzi ten kabel i za pomocą złaczek wago połączył tam do tego bezpiecznik na kablu samochodowy dał i jakieś właczniki i podłaczył lampy tylnie i przednie oczywiście ledowe. Moje pytanie czy to ma sens i będzie działać? od rozrusznika dał dwużyłowy kabel 2x1,5mm   jest od odpowiedni? Z tego co widziałem to kabel prądowy bezpośrednio do kostki wago i od niej innymi kablami do przełaćznikow dawał. Nie wiodziałęm żadnego rozłączania tego prądu ale niby mu to działa. Co wy na to jest to bezpieczne i dobre? Chciałbym to zrobić i zamontować lampy dwie ledowe ktore maja 29w jedna czyli razem niecałę 60w pobierają wytrzyma coś takiego? Oczywiście muszę wymienić prądnice na alternator bo inaczej to ciagnika nawet nie odpale haha o tym wiem.
    • Przez Bolo3
      Witam,mam problem z prędkościomierzem w claas arion 450 2021.Wszyqtjo działało dobrze aż tu nagle licznik przestał pokazywać prawidlową prędkość. Teraz jadąc 40km/h licznik pokazuje 4,6km/h. Pomoże ktoś co mogło się stać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj