Polecane posty

coolman111    56
a ja znalazłem cos takiego

http://www.farmphoto.com/fpv2/message.aspx?mid=323117

 

przecierz ta kabina napewno nie jest duzo lepiej wyciszona niz kabina naglaka albo szyszki a tak wogóle na skrzyni biegów założyc jakąs blache ale tak zeby nie waliła położyc jakic materiał wygłuszający wydaje mi sie ze płyta wiórow starczy i powinnobyc ciszej.

.

 

Normalnie sprzęt pierwsza klasa :( :huh: :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no, dokładnie...żeby załorzyć radio w c360 konieczne jest wyciszenie kabiny i to dobre wyciszenie, :rolleyes:

http://www.farmphoto.com/fpv2/ShowImage.as...ndt-936%20Vario

 

tutaj to mamy wyciszenie,napewno lepsze niż w większości samochodów osobowych....hehe :):(:(:):):(:)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

To Napiszcie jak to podlaczyc :rolleyes:


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yogi    13

jak niałem radio w mf255 to jak dałem głosniej żeby coś słyszeć to podobno 20m odemnie było tylko radio słychać a ciągnika nic a nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

to pokaż swoją c360 bo jakoś nie możemy się doczekać ;)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Mam radio w naszej c360 i tak glosniki 60W to dosyc slychac ale jak chce se posluchac tylko radIa to w schowku sa sluchawki z duzymi muszlami i wyciszana krawedzia wokol ucha - wtEDy slucha sie za***iscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

Dołączę się do tematu ale ciutkę inny ciągnik.

Zetor 10145 + radio - ma to sens???

Tapicerka jeszcze jest na błotnikach. Nowe uszczelki na drzwi będą ale zastanawiam się czy jest sens bo nie chcę mieć radia na maxa żeby cokolwiek słyszeć.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Wg mnie jak najbardziej ma sens! w ursusach z kabina produkcji krajowej ludzie maja radio i jak mialem okazje takim pracowac to sluchac sie dalo. w zetorze moze byc tylko lepiej zwazywszy na to ze jest tapicera i te nowe uszczelki jak mowiles. Wazne by dobrze umijscowic glosniki !! ;) A pozatym nie widze przeszkod tym bardziej ze w takiego typu ciagiku radio to juz np dla mnie-standard ;)

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

Ja w swoim C-330M załozyłem jakis tydzien temu radio od razu kupiłem lepsze 4x50w i miałem jakies głosniki 3 drozne pioneera ale sa za słabe jak bass zwieksze to pierdza mysle o wiekszych, ale i te ciagnik zagluszaja i jazda juz nie jest tak nudna ;]


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad ma radio w c-330 to dobrze słychać. Jak jedzie to już z daleka można usłyszeć. Ale on ma takie słabe i stare. Uważam że radia na płyty lub kasety nie ma co zakładać ponieważ jak wyjedziesz w orke to taśma ci się zniszczy w kasecie i głowica żabrudzi. A na CD laser się szybko zepsuje i płyty się porysują od kurzu. A ijeszcze trzeba uważać jak się wiedzie do obory żeby go nie włączać bo od skroplonej pary wodnej może się spalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

Głośniki mam nad głową przykręcone do deski :rolleyes: jak będe miał czas to dam fotke. A co do radie w 360 to ja nawet bym o tym nie myślał. Kolega ma i nic a nic nie słychać :blink: Za to w moim T25 to nawet przy orkanie słychać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

Jak to czytam to sie usmiecham sam do siebie - nie ukrywam ze mam wielkie doswiadczenie w Car audio jako elektronik ale :

miałem załozone radio ale juz zdjąłem na czas remontu kabiny.Co słyszalnosci to jest to kwestia uzytej kabiny-przeniesiena hałasu bo np na 30 stce kiepsko sie słucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
Jak to czytam to sie usmiecham sam do siebie - nie ukrywam ze mam wielkie doswiadczenie w Car audio jako elektronik ale :

miałem załozone radio ale juz zdjąłem na czas remontu kabiny.Co słyszalnosci to jest to kwestia uzytej kabiny-przeniesiena hałasu bo np na 30 stce kiepsko sie słucha

 

Więc co mistrzu proponujesz? Nawet najlepsza kabina założona do C 360 nie wygłuszy dobrze silnika, a nie wspomne już o skrzyni biegów i tylnym moście... Może nie chodzi o użytkowanie radia kiedy ciągnik pracuje na pełnych obrotach, ale przy innych pracach, gdzie są małe obroty silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
Więc co mistrzu proponujesz? Nawet najlepsza kabina założona do C 360 nie wygłuszy dobrze silnika, a nie wspomnę już o skrzyni biegów i tylnym moście... Może nie chodzi o użytkowanie radia kiedy ciągnik pracuje na pełnych obrotach, ale przy innych pracach, gdzie są małe obroty silnika.

 

Po prostu na postoju słuchać :rolleyes: bo jakby nie patrząc słuchając coś tam w radiu nie zwraca sie na szczegóły co się dzieje w okół...a nóż coś się urwało itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

elektrotech gadasz jak moj ojciec jak miałem zakładac radio to gadał ze nie bede nic slyszał jak cos sie stanie to nie bede słyszał a jak zalozyłem to sam jezdzi z muzo i to nic nie przeszkadza przyciszasz sobie radio i słychac co sie dzieje a z radiem juz inna robota juz sie nie nudzi.


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

Niby tak ale dla mnie to nie to samo jak masz muze to poglaszasz i bujake robisz po swojej metropoli :rolleyes:


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
Po prostu na postoju słuchać :rolleyes: bo jakby nie patrząc słuchając coś tam w radiu nie zwraca sie na szczegóły co się dzieje w okół...a nóż coś się urwało itd...

 

Dobrze gada - dać mu wódki :blink:

 

Masz sporo racji. Jak ja jeździłem JD to często radio miałem wyłączone mimo że kabina niezle wygłuszona - po prostu dla bezpieczeństwa swojeg oraz ludzi i zwierząt przy których się pracowało.

 

Słuchanie na postoju - fajna sprawa ale kilka razy kumpel swego JD przez to nie odpalil - siadl akumulator.

 

Co do wracania np z przyczepami wieczorkiem z ryczącymi głośnikami - jak jazda BMW z zimnym łokciem :D z jednej strony a z drugiej - hmm - milo się jedzie jak leci dobra muza :(


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kam78245
      Witam serdecznie 
      Próbowałem samemu rozwiązać problem lecz niestety, ale wiem że na Was można liczyc:) !
      Otóż, podczas próby rozruchu mojej 60tki rozrusznik na początku krecił jak zwykle lecz dosłownie po sekundzie zaczał wolniutko mielic i zgasł, zauważyłem jednocześnie błysk w skrzynce bezpieczników. Potem juz brak reakcji na przycisk start. Akumulatory są dobre, wszystkie światła i to co na prąd w maszynie działa...oprócz rozrusznika. Nie wiem jak prądnica bo jeszcze taka w nim jest ze względu na to że używam 60tki dwa razy na kwartał. Sprawdzałem klemy, mase 
      Proszę o pomoc 
      Pozdrawiam Kamil 
    • Przez Polski_czlowiek
      Jak naładuje akumulatory to padają następnego dnia albo w ten sam dzień
      Alternator chyba ładuje 
      Ursus c360 
    • Przez Mateusz100
      Witam ostatnio widziałem na internecie jak ktoś zrobił niby profesjonalną instalacje do ursusa c 360, a mianowicie puścił kabel od rozrusznika do puszki hermetycznej takiej instalacyjnej  ktorą umieścił w ciagniku i do tej puskzi ten kabel i za pomocą złaczek wago połączył tam do tego bezpiecznik na kablu samochodowy dał i jakieś właczniki i podłaczył lampy tylnie i przednie oczywiście ledowe. Moje pytanie czy to ma sens i będzie działać? od rozrusznika dał dwużyłowy kabel 2x1,5mm   jest od odpowiedni? Z tego co widziałem to kabel prądowy bezpośrednio do kostki wago i od niej innymi kablami do przełaćznikow dawał. Nie wiodziałęm żadnego rozłączania tego prądu ale niby mu to działa. Co wy na to jest to bezpieczne i dobre? Chciałbym to zrobić i zamontować lampy dwie ledowe ktore maja 29w jedna czyli razem niecałę 60w pobierają wytrzyma coś takiego? Oczywiście muszę wymienić prądnice na alternator bo inaczej to ciagnika nawet nie odpale haha o tym wiem.
    • Przez Bolo3
      Witam,mam problem z prędkościomierzem w claas arion 450 2021.Wszyqtjo działało dobrze aż tu nagle licznik przestał pokazywać prawidlową prędkość. Teraz jadąc 40km/h licznik pokazuje 4,6km/h. Pomoże ktoś co mogło się stać?
    • Przez Rafał2222
      Witam. Co raz bardziej rozrusznik w moim zetorze 5011 zaczyna wariować, tzn że chcę go zapalić wciskam start, ledwo kręci i puszczam start i naciskam  ponownie kręci dużo lepiej i pali. Czasami jest tak że jak w cisnę start to zaiskrzy aż. I teraz tak aku nowy. I ta śruba od elektromagnesu co idzie do rozrusznika nie ta od akumulatora tylko ta dolna jest skorodowana, to może robić taki efekt jak opisywałem? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj