turion23

c-330m czy 2812

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Luke16   
Gość Luke16

mariuszd93 moja i 3 inne które oglądałem C-362 miały pompę hydrauliczną jak każda jedna C-360....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ja widziałem tylko 2 takie traktory i mają pompę przy silniku

 

W galerii widzę że ta Twoja, to nawet maskę ma normalną jak c360 , wspomaganie ma?

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

W skrócie co nie kupi to i tak to 3ha obrobi... Dodam tylko tyle że najlepszym rozwiązaniem byłby zakup ciągnika max do 13 tys zł bo po co wpędzać się w koszty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

Też stałem przed takim wyborem c330 czy 2812, wybrałem ciapka dlatego że jest tańszy, za ferdka u mnie przynajmniej z 25tyś by trzeba dać, a druga sprawa niby bardziej wrażliwy ciągnik na paliwo itp. A co do komfortu to jakoś też super w ferdku nie ma, jeździłem na egzaminie na prawko 3512 rocznik jakoś powyżej 2000 to mnie niczym nie zaskoczył, jak dla mnie dużo lepszy komfort był w zetorze 7211 który miałem jazdy przed egzaminem.

Ja sobie kupiłem c330M bo mi się taki ciągnik podobał, jeździłem takim od wujka i jakoś mi się lepiej jeździło niż starszymi c330(paroma ze wsi pojeździłem) choć teoretycznie różnicy mdzy nimi nie ma.

2812 kupił bym jeżeli miał bym więcej pola i na dodatek swojego bo jak narazie to tylko dzierżawie i pewnie tak zostanie, a i tak dosyć dużo za ciapka zapłaciłem, ale chciałem w oryginale mieć, pewnie go już nie sprzedam i zostanie do końca mojego żywota :P

O jakimś zetorku 3320 czy 5211 też myślałem ale droższy w zakupie i większe spalanie, jeżeli tylko do pola to tak, a do siana to mało ekonomiczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

no i zostało na c-330m.dzięki za wszystkie podpowiedzi dotyczące zakupu ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojt
      piszcie wszystko na jego temat,wady i zalety,jak sobie radzi w polu,jego spalanie(chodzi mi tez o porównanie spalania z c330)
      jak jest z częsciami,czy są ogólnie dostępne,piszcie jak coś wiecie o tym ciągniku,chodzi mi tez o ogólne porównanie z 330.
    • Przez c330ursus
      Fajnie się pracuje maszyną która fajnie wygląda. Dlatego zakładam ten temat bo chyba każdy coś zmienił w swojej C-330. Choćby najgłupszy szczegół ale ciągnik już lepiej wygląda piszcie nawet takie szczegóły (oczywiście coś większego niż śrubka czy podkładka <_< )
       
      Ja zaczne:
       
      Radio
      Kontrolka hamulca
      tapicerka na syficie
       
      Nie wiecie jak umyć opon żeby były umyte ja na tym zdjęciu (link poniżej)
      http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image40045.html
       
      przynajmniej te z tyłu bo zwykłą wodą pod ciśnieniem i płynem do naczyń sie nie da <_<
    • Przez andrzej2110
      Witam
       
      Mam problem z 3512. Gdy chce go odpalić z komina leci czarny dym a silnik nie chce załapać. na hol zapala. Co zrobić żeby palił z rozrusznika?? Dodam ze wtryski ma wymienione i zawory były regulowane.
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez krystiano35
      Witam.Mam ciągnik ursus 3512 od pewnego czasu zaczą dymić dużo więcej wtryskiwacze ustawłem na 190 bar tak jak zaleca instrukcja,luz zaworowy ustawiłem 0,3 też zgodnie z instrukcją i ciągnik dalej dużo kopci wydaje mi się że przestawiła się pompa wtryskowa chciałbym zmniejszyć mu dawkę paliwa ale dokładnie niewiem gdzie i o ile tą dawkę paliwa zmniejszyć. Pomóżcie Prosze
       
      Ortografia. @quercus
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj