Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez andrzej2110
      Narazie to tylko plany ale chciał bym się dowiedzieć co trzeba zrobić żeby dostać kase na dobudowe obory dla bydła. Jakei są koszty takjej budowy?? Jakie wnioski trzeba złożyć i jakie warunki spełnić?? Ta dobudowa to by było połaczenie obory ze stodoło więc część ścian jest

PS: Jaki może być makszymalny spadek posadzki na stanowisku??
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez PatrykReich
      Witam, mam pytanie odnośnie przetargu na grunty rolne. KOWR wystawia na licytację działkę, która leży w sąsiedztwie mojej działki, jestem jej właścicielem. Na przetargu będzie wielu chętnych na tą działkę, Czy mogę się starać aby wydzierżawić tą działkę bez licytacji i w jaki sposób ? 
      Kiedyś, gdzieś w TV mowili o możliwości odstąpienia od licytacji lub przetargu jeżeli napisze się podanie do dawnego ANR jeżeli się sąsiaduje z tą działką i jest się jej właścicielem. 
    • Przez rolnik32098
      Witam,
      Mam pytanie do osób, które posiadają instalacje fotowoltaiczne u siebie. Czy są one opłacalne, jak to wygląda w praktyce, jak z rachunkami za prąd, czy są awaryjne? Czy założylibyście ją ponownie teraz? I czy ogólnie jesteście z niej zadowoleni? Jaka firma najlepsza do zamontowania tych paneli? 
      Dzięki wielkie za każdą odpowiedź.