maniekkk

jaki rozsiewacz dwutalerzowy wybrac do zetora 5211

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maniekkk    0

witam planuje zakup rozsiewacza do nawozu do 4,5tys jaki marki możeci polecic ładownośc 600-800kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

polecam ci rozsiewacz grass rol ja taki mam i latam z 360. 600 kg ładownosi 10-18 metrów rozrzutu od 4 - 5 k kosztuje


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

grass rola mialem nowego mało go po sezonie boshem nie potraktowałem udało się za grosze sprzedać i kupiłem sulky za 3000 tyś 25letni i sieje jak złoto a pomimo swojego wieku wyglada lepiej jak grass rol po sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rk1    5

Ja kupiłem w tym roku nowego kuhna17.1 tylko że cena 13 tys. , ale jak dobrze się porozglądasz to używkę w dobrym stanie z kuhna można wyrwać. Wcześniej też siałem kuhnem i nie zamienie go na żadną inną markę ponieważ jakośc wykonania, równomierny siew nawozu czy też siew graniczny jest o wiele lepszy niż w polskich markach rozsiewaczy. U mine w okolicy jest sporo polskich rozsiewaczy unia mx niektórzy na nie narzekają inni nie mają do nich większych zarzutów chociaż cena takiego 850l to chyba ok 9 tys . Z tego co zauważyłem to równomiernie też rozsiewają bo nawet kumpel robił próbę .ich jedynym mankamentem jest jakość blach które szybko rdzewieją. A resztę prywatnych polskich wykonawców rozsiewaczy to raczej nie polecam tu jest już totalna klapa ponieważ niby jest to nowy rozsiewacz ale nic pozatym niby dasz za niego ok 4 tys. ale pewnie będziesz żałował. Ja kilka lat temu chciałem kupić ale dałem za używkę wtedy 5 tys. za kuhna 7 letniego i nie załuję bo już 9 lat mineło i się zbytnio nie zuzył teraz go sprzedałem sąsiadowi i jeszcze wziółem za niego 2 tys. tylko że łopatki do wymiany no i trochę miał wypiaskować przy mieszadle i pomalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no widze ze kolega tez chce kupic rozsiewacz ja my i tez sie zastanawiam nad jakim do w interniecie jest bardzo dużo nnowych fabrucznie ale chyba bedziemy kupowadz unii albo sipmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Historyk
      Witam, mój Zetor 7011 kopci na niebiesko. Moc jest, wkręca się w obroty, aż miło spojrzeć. Czytałem o tym, że olej dostaje się do ropy i stąd ta barwa. Jednak silnik nie wydaje się "jeść" oleju, stan jego jest stabilny.
      Co mogę zrobić by pozbyć się tego problemu?
      Jaka może być przyczyna tego stanu rzeczy?
    • Gość
      Przez Gość
      Cześć wszystkim. Chcemy kupić górny zaczep do zetora 7341 tylko nie wiemy jaki. Głównie jest potrzebny do beczkowozu 5tys litrów. Do tej pory beczka była ciągana zetorem 5245 i 6245 na zaczepie od c360 (ciągamy tak od ponad 12lat). Niedawno się dowiedziałem, że zaczep od c360 nie jest przystosowany do takiego obciążenia pionowego, nie wiem jakie może być na nim max obciążenie ? W związku z tym myślimy nad innym zaczepem. Oryginalny zetorowski z regulacją góra/dół kosztuje około 2700zł, także trochę drogo. Znaleźliśmy za 500zł taki jak w załączniku, ale czy on się nada do beczki ? Jest tak samo mocowany jak od c360, na 6 śrub do mostu, ale za to dalej jest wysunięty przez co śruby by były bardziej obciążone pionowo. Ktoś z was ma taki zaczep i może coś o nim powiedzieć ? Albo ma jakąś inną propozycję ? 
      Zaczep
       
    • Przez Jan556
      Proszę o informację od osób które dorabiały przystawkę napędu do Zetora 7211. Proszę o informację jak to można zrobić. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez kamil100691
      Może ktoś doradzi który rozsiewacz wybrać  ma mieć pojemność 1200l zbiornik i elementy rozsiewające z kwasówki cena zbliżona obydwóch
    • Przez przemol
      Witam zakupiłem rozsiewacz Amazone ZA-OC 700 i mam pytanko jak ustawić łopatki na talerzach żeby rozsiewal na 12 m lub na 15. 
      Na talerzach jest numeracja.  
      Dzięki wszystkim 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj