Skocz do zawartości
maniekkk

jaki rozsiewacz dwutalerzowy wybrac do zetora 5211

Polecane posty

maniekkk    0

witam planuje zakup rozsiewacza do nawozu do 4,5tys jaki marki możeci polecic ładownośc 600-800kg.

lew908    207

polecam ci rozsiewacz grass rol ja taki mam i latam z 360. 600 kg ładownosi 10-18 metrów rozrzutu od 4 - 5 k kosztuje

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

grass rola mialem nowego mało go po sezonie boshem nie potraktowałem udało się za grosze sprzedać i kupiłem sulky za 3000 tyś 25letni i sieje jak złoto a pomimo swojego wieku wyglada lepiej jak grass rol po sezonie

rk1    5

Ja kupiłem w tym roku nowego kuhna17.1 tylko że cena 13 tys. , ale jak dobrze się porozglądasz to używkę w dobrym stanie z kuhna można wyrwać. Wcześniej też siałem kuhnem i nie zamienie go na żadną inną markę ponieważ jakośc wykonania, równomierny siew nawozu czy też siew graniczny jest o wiele lepszy niż w polskich markach rozsiewaczy. U mine w okolicy jest sporo polskich rozsiewaczy unia mx niektórzy na nie narzekają inni nie mają do nich większych zarzutów chociaż cena takiego 850l to chyba ok 9 tys . Z tego co zauważyłem to równomiernie też rozsiewają bo nawet kumpel robił próbę .ich jedynym mankamentem jest jakość blach które szybko rdzewieją. A resztę prywatnych polskich wykonawców rozsiewaczy to raczej nie polecam tu jest już totalna klapa ponieważ niby jest to nowy rozsiewacz ale nic pozatym niby dasz za niego ok 4 tys. ale pewnie będziesz żałował. Ja kilka lat temu chciałem kupić ale dałem za używkę wtedy 5 tys. za kuhna 7 letniego i nie załuję bo już 9 lat mineło i się zbytnio nie zuzył teraz go sprzedałem sąsiadowi i jeszcze wziółem za niego 2 tys. tylko że łopatki do wymiany no i trochę miał wypiaskować przy mieszadle i pomalować.

No no widze ze kolega tez chce kupic rozsiewacz ja my i tez sie zastanawiam nad jakim do w interniecie jest bardzo dużo nnowych fabrucznie ale chyba bedziemy kupowadz unii albo sipmy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez utek
      Witam! Przymierzam się do przekładki silnika w 60-siątce, gdyż obecny niestety jest w tragicznym stanie. Docelowo miałby to być silnik z zetora 5211, wiadomo 3 cylindrowy. Czy ktoś z was może posiada c360 w takiej konfiguracji, ewentualnie orientuje się jakie przeszkody stoją na drodze takiej modyfikacji.

Pierwszy zauważalny problem to obudowa rozrządu i przednia belka. Ci którzy przekładali silniki z 7211 pisali o wymianie obudowy na tą z c360. A co w przypadku gdy obudowa w zetorze jest bez wspomagania? Pasuje wtedy, czy również trzeba przekładać?

Kwestie kosmetyczne, jak krótsza maska odkładam na razie na dalszy plan.

Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam.
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania rozsiewacz Amazone Za-F 1003, ładowność 1t ,  w bardzo dobrym stanie, nie malowany , Cena do uzgodnienia tel. 503-459-794

• Przez kamil5421
      Sprzedam rozsiewacz Vicon RS-M z 2005 r. o ładowności 1500 kg , stan bardzo bodry , nie malowany ,  hydraulicznie sterowany , poziomowanie hydrauliczne . więcej info prosze dzwonić 503-459-794

• Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania w bardzo ładnym stanie rozsiewacz Amazone ZA-F 1003 , ładownośc ok 1000 l. Cena to 4500 do negocjacji .

• Przez Dawid0510
      Kupiłem dzisiaj rozsiewacz w bardzo dobrej cenie, tylko nie wiem jaki to jest . Może ktoś takiego widział