Skocz do zawartości

Polecane posty

Piotrek789    9

Witam , zakupiłem rozsiewacz amazone z-604r. Jest na nim czytelna tabela po niemiecku, czy ktoś posiada może po polsku jakąś ,,kopię" bądź przetłumaczoną ? byłczym wdzięczny za taką pomoc. Jeszcze jedno pytanie do użytkowników. z jakimi ciągnikami współpracuje maszyna ? jak macie ostawiony kąt łopatek na tarczach ? od czego to zależy ? czy macie na prosto czy na max podniesione w góre i jaka to róznica ?

CIAPEK1981    7

Na stronie amazone można ściągną instrukcje obsługi rozsiewaczy amazone w wersjach niemieckich i angielskich, sa tam również tabele wysiewu.. Ja mam rozsiewacz ZA-F 402 albo 403 (nie pamiętam) i mam łopatki na maksa do góry ustawione zeby mi dorzucił na 15 metrów. Bo na prostych łopatkach to by nie było szans. Rozsiewacz współpracuje z URSUSEM C-4011 i jak wsypie 8 worków SALETRY i bym na drugim biegu szarpnął to chyba by przodek podniosło ale nie jestem pewien na 100%. ZA-F402 to jest mały rozsiewacz ale seria 600 to juz jest "petara" szerszy i bardziej "odsunięty" od ciągnika (z 10 worków pewnie wchodzi albo i więcej). I z takim rozsiewaczem to taki c-4011 na pewno by miał problem.

piotrek912    7

Ja zakupiłem taki rozsiewacz w tym roku i jestem już po pierwszym rozsiewaniu.zaczepiłem do niego ursusa c-360-3p i gdy zasypałem go do pełna weszło 550 kg (na chama jeszcze jeden by sie zmiescił) i powiem że ursus nie miał zbytnich problemów może dlatego że mam obciążniki z przodu jeżdze na trzecim biegu a łopatki mam proste sztywne i rzuca mi spokojnie na 12 m a łopatki podnosi się po to aby gdy się sieje na wyższe zboże nawóz leciał wyżej by nie dziurawił liści zbóż

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcin49    0

W zeszłym tygodniu też kupiłem ZAF 604r niema on tabeli wysiewu, nie mogę znaleźć naklejek do niego, czy tabela będzie pasować od innego typu np. 603 lub 804r ?  i czy da radę spokojnie siać c330M na 15m ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się