Zaloguj się, aby obserwować  
zyz1o

john 6r auto quad

Polecane posty

zyz1o    9

hej mam pytanie czy w skrzyni auto quad olej sprawdza sie na zgaszonym ciagniku czy po zapaleniu ?? bo jak stoi to mam stan przynajmniej na tej rurce z prawej strony tak pokazuje a jak gdzies pojade i popatrze to minimum jest i jak rozumiem ta nizsze kreska to minimum a ta ciut wyzej to max tak ?? pytam sie bo w starym jd nie mam takiej rurki z boku tylko w korku jest miarka i inna skrzynia

 

zakladam nowy temat bo wczesniej w dziale 6140 - 6150r nik mi nie odp

  • 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

w swoim johnie to ja na zgaszonym sprawdzam w skrzyni i w silniku :)

Tylko nie mam auto quad lecz inną niestety nie znam nazwy ale ma 24/24 i oddzielnie sprzęgło i półbiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

no to pewnie masz taka jak ja w starym jeleniu i w starym tez patrzylem na zgaszonym ale wlasnie nie wiem jak to jest ze skrzynia auto quad dlatego sie pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

myśle, że też powinien być zgaszony ;) ale to tylko moje zdanie

w moim 5720 skrzynia jest trochę podobna to auto quad są miejsca na sprzęgło i półbiegi :)

a jaki masz model jelonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

i jak ci się sprawuje ta R'eczka :) bo planuje zakup tak owej :D

i jaka jest/ była cena twojej R'ki i jakie brałeś wyposażenie :P

 

pozdrawiam

Edytowano przez John6620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wjanusz23    6

Kolego masz nowy ciągnik i nie zadałeś sobie trudu na poczytanie instrukcji obsługi wolisz zadać pytanie na forum oczekując odpowiedzi. Panowie czytajcie, w jasny i zrozumiały sposób opisane jest , jak należy sprawdzać stan oleju w poszczególnych elementach ciągnika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

no racja kolego po prsotu nie chce mi sie tego szukac w ksiazce dlatego tutaj zapytalem ;) a wiec jaki problem odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolego masz nowy ciągnik i nie zadałeś sobie trudu na poczytanie instrukcji obsługi wolisz zadać pytanie na forum oczekując odpowiedzi. Panowie czytajcie, w jasny i zrozumiały sposób opisane jest , jak należy sprawdzać stan oleju w poszczególnych elementach ciągnika .

 

Więc jeśli nie możemy pytać się innych to po co jest to forum kolego :)?

a ja wróce do mojego pytanka ile zapłaciłeś za R'ke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wjanusz23    6

John6620 można pytać, jak sam mówisz po to jest to forum ,jednak irytujący jest fakt, kupuje się sprzęt za setki tysięcy a potem nawet nie zadaje sobie trudu aby przeczytać podstawowych informacji z zakresu obsługi i konserwacji tego sprzętu ,rozumiał bym jak ktoś kupuje używany sprzęt i nie zawsze jest książka obsługi,bądź jest w obcym języku, jednak wybacz takiego postępowania nie rozumiem, zwykła ciekawość nakazuje przeglądnięcie książki takie jest moje zdanie i nie każdy z nim musi się zgadzać pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

jasne wjanusz masz racje ale akurat mi sie nie chce mam starszego jd i wiem co i jak tylko w nowym mam inna skrzynie i tylko jedno pytanie mnie intersuje a nie chce mi sie marnowac i czasu i grzebac w ksiazce :) john juz pisalismy wczesniej na priv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wjanusz23    6

Autoqład jest praktycznie taką samą przekładnią jak Powerqład zmienia się tylko zarządzanie tą przekładnią , a stan oleju sprawdza się po wyłączeniu silnika parkując na równym terenie i odczekaniu kilku minut . Zmiany są w ciągnikach 7R ale to ciebie nie dotyczy .pozdrawiam i zachęcam do poczytania instrukcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

o widzisz kolego jak sie dogadalismy :) tak myslalem i wielkie dzieki no moze jak znajde chwilke to sobie cos tam poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj