denis667

c-330 by denis

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
denis667    0

Aha chciałem się tylko spytać.

(Mam jak coś 15lat)

 

Czy jak olej w skrzyni jest szary to znaczy że jest do wymiany ?

(Ciągnik miał remont skrzynia silnik itp.)Jest już dotarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

zalezy jaki to byl olej i jak dlugo na nim chodzila skrzynia ale jezeli juz zmienil barwe to swoje juz przepracowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denis667    0

Aha traktor jest po remoncie przejechał może z 100 mtg max.No to po dotarciu to wymienić co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

no jezeli byla skrzynia na dotarciu to trzeba wczesniej wymienic niz przy normalnej ekspolatacji , gdzies mialem ksiazke do c 330 i tam pisalo po ilu pierwszych mtg jest wymiana oleju w przekladni, teraz Ci nie powiem bo nie pamietam dokladnie a ksiazka albo w aucie albo w garazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denis667    0

A jak jest za dużo to kopci co nie ?

A stanie się coś jak będę jeździł tak z tym stanem oleju aż się wypali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

z mojego doswiadczenia wiem ze jak jest za duzo to zaraz Ci gdzies go wywali , albo przez korek albo przez jakis uszczelniacz . Jak masz silnik po remoncie to nie wypali Ci go. spusc z litr i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

też planuję po sezonie malowanie 30 jak przygotować lakier pod podkład wystarczy same usunięcie korozji i zchropowacenie tej wartwy lakieru co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denis667    0

Jaki profil zamknięty będzie dobry na odciągi boczne ?

Chce zrobić tak że będzie wysuwany i będzie można ustawić będą dziury i bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denis667    0

Chyba jutro będę zaczynał budowę od podstaw instalacji elektrycznej.

Wszystko mam oprócz konektorów (Końcówek kabli).

Od czego najlepiej zacząć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denis667    0

Witam po długiej przerwie.Potrzebuje pilnej pomocy ponieważ chce założyć filtr zmienny zamiast tego bączka tylko co zrobić z tym przewodem co wychodzi z bloku i jest przykręcony do tego filtra ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz2006
      Witam, mam pytanie mianowicie posiadam rozsiewacz amazone ZA-V 2200 z 2018 r. Do tego pory rozsiewacz chodził z nowej generacji ciągnikiem z systemem isobus, a teraz mam potrzebę zapięcia go do zetora 12245, ale z rozsiewacza wychodzi tylko kabel z wtyką do isobusa i nie wiem jak to zespolić z zetorem, dodam że oprócz komputera do isobusa, posiadam też komputer do rozsiewacza amatron 3. Proszę o jakieś wskazówki.
    • Przez wisnia83
      Cześć forum. Właśnie dołożyłem sprężarkę powietrza do swojego masseya 675. Działa elegancko i jeżeli kogoś interesuje to zapraszam do filmiku na yt tam jest opisane jak i z czym. 
       
    • Przez adam098
      Witam jak podłączyć tura bezpośrednio do rozdzielacza pod siedzeniem a gdzie dać wolny spływ ?

    • Przez farmerzpowołania
      Witam,
      Czy ktoś z Państwa robił zawracacz kołowy do swojego ciągnika?
      Ja chciałbym taki zrobić, poterzebuję inspiracji i trochę podpowiedzi jak taki zawracacz wykonać.
    • Przez szymonkombajnmassey
      witam, zasialem na probe 10ar kukurydzy, zeby nie męczyć kombajnu zebralem same kolby na przyczepke, posiadam kombajn massey ferguson 86, i czy musze zakladac jakies blachy na cepy i zmieniac klepisko? (ziarna spokojnie przechodza przez klepisko)(mam sita dolne do kukurydzy)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj