Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kamil8352
      witam, w prasie case rb 344 gdy zaczyna zwijać materiał to siłownik elektryczny cofa się i chowa noże, wysuwam je przyciskiem, i przy obciążeniu znów noże się chowają. Czy ktos ma pomysł co może być przyczyną? 
    • Przez pawel_rawa
      witam mam problem z biegami w john deere 1640 kabina sg2 gdy włączam szybki zakres to ciągnik nie jedzie czasem uda sie i wskoczy może 1 raz na 10 prób i tu pytanie czy da się zdjąć tą przystawke od biegów z prawej strony skrzyni bez otwierania góry?
    • Przez kubaursus3p
      czy można podłączyć powrót z rozdzielacza pod wolny spływ (0)?
    • Przez domel27
      mam prase john deere 592 owijenie sznurkiem. bede nia pracowal drugi sezon teraz. w zeszlym roku przy owijeniu sznurkiem mialem taki  problem ze sznurek nie rowno mi owiajla po calej szerokosci beli a mianowicie na bokach lewa i prawa strona bylo duzo sznurka i ok bo mozna to 0sterowac z komputera pracy a problem jest taki ze przez srodek  idzie bardzo malo sznurka i nie rownomiernie przez cala  bele ladnie prosto tylko  po skosie w odleglosci sznurek od sznurka ok 20cm i nie wyglada to najlepiej i gdzym nie ustawil owijania bokow na wiecej to pewnia bylby problem z transportem beli . moje pytanie czy jest jakas opcja na prasie zeby to ustawic zeby sznurek szedl ro nwo po caej szerokosci w mniej wiecej rownych odstepach? pozdrawiam 
    • Przez wabrzek
      Wiatam mam Emke 2011 r. Program naprawczy na zawór hydrauliki jest zrobiony ale na bzyczenie pompy nie miało to wpływu. Czy ktoś wie jak wyciszyć ten dźwięk. Modele po 2012 maja cicho w kabinie a przed liftem masakra. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.