912ursus

mini ładowarki

Polecane posty

912ursus    0

Mam zamiar zakupić nowa miniładowarke. Podoba mi sie oferta avanta ,ładowarka bedzie pracowac przy wypychaniu obornika. szerokosc 1m max udzwig min 1t . Osprzet Lyzka, widły do obornika i widły do palet .

Czy moze lepiej uzywana zachodnia |?????? co o tym sadzicie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Lepiej kup nową to dłużej Ci pochodzi!

 

Ale troche kosztuje to jest dobry pomysł z taką mini ładowarką sam chciałem taką kupić już miałem kase ale jakiś gosciu był szybszy ;/ one są dobre do niskich obór i jak ktoś nie ma tura i mało palą


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

Radze kupić Ci nową bo nowa to jest nowa a stara ... nie wiesz na co trafisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaxiKing    0

Powitajmy naszego nowego kolege na AF -ie a tak ogólnei mojego sasiada ;) hehe co do tematu to nalezy sie zastanowic czy warto bo sa rózne sytuacje i nie zawsze warto w takie rzeczy inwestowac bo jezeli sprzet ma stac i tracic na wartosci to lepiej uzywke a jak ma pracowac wszechstronnie to lepiej nowa ale pozostaje jeszcze kwestia ceny ,oczywiscie weidemann jest droga marka wiec avant to dobre rozwiazanie bo łączy w sobie niska cene i wysoka jakosc co jest najwazniejsze ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Radze kupić Ci nową bo nowa to jest nowa a stara ... nie wiesz na co trafisz ;)

Jakby trafił na używaną Weidemann w dobrym stanie to lepsza niż Avant.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaxiKing    0

Ale czesci czesci wiedemann to według mnie za drogi a szczególnie nie wiem po co oni ładowarki teleskopowe wypuscili tak brzydkich rzeczy naprawde dawno nei widziałem a avant to luzik fajnie wyglada i cena tez przystepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

Ja jak bym miał kupować mini ładowarkę np. za 100tyś to przerobił bym chlewnie na ruszta i bez roboty bym miał a tak to zawsze się narobisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frost    0

kup sobie avanta u mnie tez wypycha obornik no i zastąpił c 330 w gospodarstwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaxiKing    0
Ja jak bym miał kupować mini ładowarkę np. za 100tyś to przerobił bym chlewnie na ruszta i bez roboty bym miał a tak to zawsze się narobisz ;)

Nikt nie mówi ze to ma kosztowac 100 tys zł a i łądowarka mioze pózniej do wszystjiego byc np do słomy i ogólnie prace w gospodarstwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkram    0

Przeglądając strony z małymi ładowarkami weidemanna zauważyłem że używane są bardzo drogie i niema czasami aż tak dużej różnicy miedzy nowym w cenie. A wiadomo nowe jest nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ostatnio jeździłem jakąś ładowarką JCB na Mikołajkach w Interhandler koło Torunia i naprawdę super tylko nie wiem czy by była wykorzystana jak bym ją kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz16    9
Ostatnio jeździłem jakąś ładowarką JCB na Mikołajkach w Interhandler koło Torunia i naprawdę super tylko nie wiem czy by była wykorzystana jak bym ją kupił.

 

Jeśli masz tura to może i ci nie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
Jeśli masz tura to może i ci nie potrzebna.

ja mam kumpla co ma 2 traktory i ladowarke i na 2 traktorach jest tur ale i tak tylko ładowarka robi

no i czasem jak zwozi bele z pola no to wtedy tur


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Troche mały ma udźwig... :)

 

 

 

 

 

 

<-----------300 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaxiKing    0

Troche mały ma udźwig... :P

 

Nie wiem czy zauwazyłes ale to temat MINI ładowarki jak chgcesz udzwig 3 tony np to kup teleskopowa a nie mini ładowarke bo wiadomo ze jak cos ma małe gabaryty to nie podniesie nawet 2 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marionsXxX    0

wiecie może ile kosztuje lub macie cennik mini ładowarek Avant, a szczególnie chodzi mi o model Avant 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny90    1

Jeśli chodzi o ładowarki avant to ich cena kształtuje sie w granicach 40-60 tys. Niewiem jak Wy ale ja uwazam ze miniładowarki szału nie robią poniewaz są bardzo wywrotne, mają bardzo mały prześwit, mało wejdzie do łyzki. W mikro obórkach powinny sie sprawdzic ale jak kto uwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z ładowarką JCB 536-70 Agri. Po naprawie siłownika skrętu przedniej osi, przednie koła nie chcą skręcać w prawo. Przed rozebraniem miałem 4 koła przekręcone w prawym kierunku (tylne w lewo, przednie w prawo). Po założeniu siłownika tylne były na maksa w lewo a przednie po wpływem powietrza poszły w lewo i teraz jest jakby psi chód tylko ze nie można kręcić w prawo. Luzowałem węże aby wyszło powietrze, niby wyszło bo teraz już leci sam olej ale przednie koła nie chcą ruszyć w prawo, jedynie na lewarku jak podniosę to na zgaszonej przekręcę po podniesieniu ale gdy odpalę to idą lewo. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam!
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj