Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
12newholland12

Bizon dynamic

Polecane posty

Mam pytanie do posiadaczy bizonów dynamiców jak się one sprawują czy warte są kupna co najcześciej się psuje i ile morze kosztować taki bizon jeśli znacie jakieś oferty proszę o linki. Dzięki

rami    6

cześć są dobre tylko problem z częściami zamiennymi dla tego nie warto ich kupywać mój sąsiad miał ale sprzedał bo problem z częściami

Bardzo mi się podoba ten kombajn i jestem nim zainteresowany jeśli ktoś zna linki jakieś do ciekawych ofert ze zdjęciami to poproszę. Miłe widziane zdjęcia całego kombajnu również kabiny

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Rapid22
      Witam mam pytanie czy może wie ktoś lub ma jakiś schemat instalacji połączeń elektrycznych w kabinie Bizon Rekord Z058 z 1989 roku. Co prawda posiadam cały schemat inst. elektrycznej jednak zawiera ona jedynie połączenie górnych świateł kabiny. Brakuje mi podłączenia wycieraczki na klawisz oraz dmuchawy. Problem polega na podłączeniu kolorów kabli do klawisza/przycisku włączenia jest tam kila różnych kolorów kabli chodzi aby odpowiednio je połączyć na przycisk. Jeżeli ktoś wie jak to ma być lub ma coś na ten temat proszę o odpowiedź w komentarzu
    • Przez wojtek8244
      Witam,
      Posiadam ciągnik Renault 551 (nowy zakup) i piszę na forum do posiadaczy tego ciągnika, bo mam problem. Gdzie jest w tym ciągniku włączanie świecy płomieniowej? Robi się zimno i przydałoby się trochę podgrzać, z tego co mi się wydaje to włączanie jej jest w stacyjce, ale nie jestem pewny dlatego pytam. Sprawdzone było multimetrem i nie ma napięcia na świecy, sprawdzenie świecy czy jest dobra to żaden problem bo na pewno jest dobra, tylko potrzebuje informacji gdzie jest włączanie jej?
    • Przez Bzyk333
      Witam serdecznie, kupię Bizona Bs Z110 do 90tys, najlepiej z sieczkarnia i stołem do rzepaku. Pozdrawiam
    • Przez Wojtas777
      witam mam pytanie po jakim czasie dziala srodek bizon opryskalem pszenice przezyto i minol 3 tydzien i nie widze efektu zielsko rosnie az szok nawet nie zwiedło masakra jakas a 1 litr srodka to okolo 100 zł a kupilem 5 l i d*pa na wiosne chyba trzeba bedzie powtarzac  
    • Przez Blusik
      Witam panowie jestem z Rybnika i mam do was pytanie czy ktoś wie czy w okolicach Rybnika lub wysyłkowo można gdzieś zregenerować docisk z Bizona/Stara bo taki mam u siebie w Samie(jak na zdjęciu) i działo one 20 lat i potrzebowało by regeneracji. Stopki już były tak wytarte ,ze kiedyś już je ktoś tam dospawał a teraz robie remont przez zimę i szukam gdzie można taką regeneracje wykonać. Kiedyś na allegro widziałem czy olx jak ktoś sprzedaje zregenerowane.
      Pozdrawiam 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.