Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kuba063

Parę pytań odnośnie alternatorów C385

Polecane posty

kuba063    0

Witam. Jako że kupiłem bardzo zmeczone C385 mam pare pytań. Oryginalnie był tam zamontowany Magneton z osobnym regulatorem i miejscem na 4 przewody. Chciałbym kupić jakis zamiennik i najlepiej z wbudowanym regulatorem. Chciałbym tez założyc tylko kontrolke zamiast amperomierza. Czy moglibyscie cos polecic i wytłumaczyć mi jak prosto podłączyć taki alternator? Chodzi o to żeby tylko ładował i założyć kontrolkę. Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam.

locke    291

Kontrolkę i amperomierz masz w oryginale.Co do podłączenia to byle jaki alternator tam zamontujesz.Możesz kupić Elmot A124.Jeżeli chcesz z dobrego źródła to zwróć się do elektryków z naszego forum.

nunu85    82

kontrolke przecież masz (bodajże 2 od lewej w tym dużym liczniku)

a zegar-amperomierz moze zostac- on niczemu nie przeszkadza, jst po prostu wpięty szeregowo w kabel. tyle i nic wiecej.

Najlepiej jakbyś dostał gdzieś zregenerowanego polskiego elmota (taki jak montowano w nowszych ursusach) z założonym już na nim zintegrowanym regulatorem, bo te wszystkie chińskie wynalazki z allegro to nie wiadomo czy gwarancje wytrzymaja a co dopiero dłużej.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co do podłączenia to byle jaki alternator tam zamontujesz.

Nie do końca byle jaki. Musi mieć mocowanie na przedniej tarczy. A z tymi jest ciężko wśród używanych, ale jakby co to mam dwa na sprzedaż.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować